28 Nisan , 2024, 00:21:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: mavili - 08 Kasım , 2008, 08:46:49
handancım haklısın canım ama benim yaşadıklarım sıradan sorunlardan degil eşim haklı benim ailemin hatalı oldugu bir nokta varki ben bile çok kızıyorum eşim de uzun zamandır sesini çıkarmıyordu ama bu konu sessiz kalınacak gibi degil ve onun ailesinin yaptıgı yanlışta benim konuşmamda da ben haklıyım ikimizde haklıyız aileler hatalı onun ailesi, bana benim ailemde ona yanlış yaptı biz bunu kabulleniyoruz ama işte işler karışık ya içinden çıkamadım bir türlü bayramı bekliyorum herşey yoluna girsin diye

:opucuk:

mavili

ben hala olmadım bir sorunmu var acaba
kızım 5 aylık

nermin

benim dogumdan 40gün sonra hemen reglim oldu.tanıdıgım bi hemşire reglin geç olmasının anne sütü açısından faydası oldugunu söylüyo.hormonlardan kaynaklanan bişeymiş.

nermin

mavili ismini bilmiyorum ama bi problem olacanı düşünmüyorum.çevremde 9ay bekleyenleri biliyorum.

mavili

adım selma canım
benim dogum sonu kanamam 62 gün sürmüştü
hamile degilim test yaptım korkarak ama çok şükür bişey yok
ama olmamak çok kötü beni strese sokuyor
bakalım haftaya kadar olmazsam doktora gidecegim

nermin

benim dogum sonrası kanamam 40gün sürdü 40günü 2 gün geçtikten sonrada adetim başladı.hiç adet beklemem olmadı

ecrin merzam

selmacım korkma bende kaç kere test yaptım sanırmım epiduralle alkası var sorduğum herkeste böyle olmuş bende yeni oldum 3 hafta oluyor bakalım bu ay olmazsam ecrine kardeş geliyo demektir  :ehi:

handan

bende 41. gün olmuştum ama doğum sonu kanamam 2 hafta sürmüştü.
selmacım korkma hamile değilsen sorun yok  :k06:
daha 5 ay olmuşi 1 sene olmayanları biliyorum.
ne rahat ohhhhh orkid ne demek unutmuşsundur  :k06:
kafana takmazsan sende stres yapmaz bence   ;)
bazen bana gıcık oluyosun dimi  :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

ne yaparsan yap sefiyorum ulen seni  :k06:

hala olmadım :suclu:

cumartesi doktora gidecegim taşkın bey kızacak bana bu zamana dek neredeydin şimdi mi aklına geldi diye dogumdan 6 hafta sonra gel dedi 5 ay oldu :suclu:

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

selma eloşa kardeş gelcek sanırım  :ehi:

mavili

handan

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu lafından sonra ben seni daha çok sefiyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

;D ;D ;D   ne guluyonuz kikir kikir  heeee   selmacim belkide sizin evde erkek sinek dolaniyordur    :k06: :k06:

handan

evinde dolanması yetmez. vücudunda dolanıyo demekki ki heryerini gezmiş  :ehi: :ehi: :ehi:

Angel