29 Nisan , 2024, 00:40:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

canım benim yaa, ne kadar akıllı maşallah. :nazar:  :opucuk:

adalet

sagol aysegul teyzesi yagizda buyunce oda oyle akili olacak :laughing7:

Tebessüm :)

inşşşşşşallah adaletcim. ;)

adalet

kizlar cumali bey pc yi bana vermiyor biraz once kavga etik :ehi:
neyse gelelim bugun yasadiklarimiza

okulda almaya gitim babalar gunu icin kart vermisler hediye diye nasil seviniyor babamin babalar gununu kutlicam sonra diyorki senle babamda hedyelerinizi hazirlayin pek yakinda cocuklar gunu olacak sizde bana hediye alacaksiniz bende dedimki ben bilmiyorum ne zaman cocuklar gunu of anne sende hic birsey bilmiyon once anneler gunu oldu simdi babalar sonra cocuklar gunu olacak kardesimede kucuk bir hediye alin diyor bey efendi

okulda gelirken zenci bir kiz var cumaliyi nerde gorurse helo cumali diye bagiriyor cumalide ya anne bu kiz kafayi bana takmis belki seni seviyor oglum dedim ne bileyim hem zenci hem kucuk ben istemem olsun dedim zenci olsun dedim sen ingiliz kizlarina karsisin niye zenciye birsey demiyon ben turk kiziyla evelenecem dilarayida istemiyorum dilarada turkideki gelinim :toothy10: :k06: :ehi:cocuk bile evlenmeyi dusunuyor simdiden

Almiş'inAnniş'i

eh pes yani cumali  :ehi:
adalet sen yandın kızım bu 18 inde sana gelin getirir  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

18 ini nasıl beklicek bilemiyorum tabi :k06:

jbdun

adalet

kizlar Allah iyliginizi versin gozumu korkutunuz ben daha cok genc olurum istemem gelin filan :k06:ay simdiden kaynanaligimi gosteriyorum

ღ°cerenay.♥.

ne güzel işte gencecik babanne olursun,daha ne istiyon :k06:

nagihan

CUMALİ AKILLI COCUK 18 OLMADAN EVLENMEZ  :toothy10:

adalet

evet nagis teyzesi dogru soyliyor  :toothy10:18 olmadan olmaz
aslihan babanne allah o gunleride bizlere gosterisn

AMIN

Almiş'inAnniş'i

eh olmayacak iş değil adalet, hele bi klavyeyi düzgün kullanmayı öğrensin  :ehi:

Alıntı yapılan: adalet - 14 Haziran , 2007, 23:01:15
vallah razi cocugun her konusmasi komik ama erdem bey durmiyorki foruma gireyim

kiz dun seni ruyadan gordum msn konusuyorduk seni beni birakmistin cumaliyle sohbet ediyordun :k06:

adalet

cumali bey bugun erdemi yatirmaya sailisiyordu bir ara bagrdi anne bebegi yatirdim deyince bebek gozunu acti ya parmak kadar bebek bizle dalga giciyor :toothy10:yalandan gozlerini kapatmis diyor

telde esimin dayisyla konustum dilara cumaliyi soruyor dedi bende cumaliye dedim yanit bu biz besikertme deyiliz ne diye benle kiyasliyorlar baktim cok uzatacak guzel bir firca cektim sustu :ehi:

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 17 Haziran , 2007, 02:11:46
cumali bey bugun erdemi yatirmaya sailisiyordu bir ara bagrdi anne bebegi yatirdim deyince bebek gozunu acti ya parmak kadar bebek bizle dalga giciyor :toothy10:yalandan gozlerini kapatmis diyor

telde esimin dayisyla konustum dilara cumaliyi soruyor dedi bende cumaliye dedim yanit bu biz besikertme deyiliz ne diye benle kiyasliyorlar baktim cok uzatacak guzel bir firca cektim sustu :ehi:

:ehi: :toothy10: cumalicim yapmış yine yapıcağını adalet, jbdun teyzesinin yerine öp oğluşunu ve de erdem bebişini  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

bu çocuk beşik kertmeyi nerden biliyor ay  :ehi:

ben sana dedim "18" cumali gider  :toothy10: