29 Nisan , 2024, 02:27:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

evet taş kalpli anne cumaliye yalakalık yapacağına çocuğuna bak :ehi: :ehi: :ehi:

semracım iyilik karşılıklı , muhakkak sende iyisindir :D

adalet

aslihan teyzesi bak duymasin aramiz bozulur
yaw bende onun icin yemek yapiyorum kendimi dusunmiyorum ben yemesemde olur :k06:

semra

tsk canim  :flowers:evet dogru söylüyorsun aslihancim kendimi övmüs gibi olmayim herkes senin gelingibi  allah bizede nasip etsin diorlarmi öyle söylyo kaynanam :)

ღ°cerenay.♥.

hmmm fedakar anne ozaman :k06: :k06: :k06:
semracım benimde kaynanamla aram iyidir ,ordan biliyorum :k06: :k06: :k06:

adalet

fedakar benmiyim :hieyt: :occasion5: :occasion14:

iylik iki baslidir kizlar benle kaynanamin arasida super vallah hic cekinmem arkadas gibiyiz bazen ufak sorunlar oluyor ama uzatmiyoruz ben kinci biri deyilim herseyi cabuk unuturum kaynanami altan alirim kaynanamda bana hep dua eder insallah senin gelininde senin gibi olur senden memnunum kizana soylemedigi seyleri benle paylasir

yaw yoksa kadin bende memnun deyilde ondanmi soyliyor :k06: :ehi: :toothy10:

burcu-emir

gülmekten öldürdü beni cumali  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:
yaw bu çocuk heba oluyo oralarda,resmen süper zeka bu çocuk  :icon_thumright:  :nazar:

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 21 Temmuz , 2007, 21:24:18
bugun yemek yaparken erdemi cumalinin ayaklarinin ustune koydum salasin diye bende yemek yaptim biraz gec geldim tabi cumali cok sinerlenmis gel al bu cocugunu kalkamiyorum hamile kadin gibi kivrandim durdum :toothy10: bende annen sana kurban olsun ayaklarinmi uyustu bana kurban olma cocuguna bak yeter
asil oglum hakli yaw bende kutu anemiyim ne  :crybaby2: :(

demek hamile kadın gibi kıvrandım dedi ha :toothy10: :ehi:
ah cumali ahhhh, nerden buluyon teyzem böle lafları ;D :nazar:

adalet

bizim burda kucuk bir market var ben cumaliyle erdemi alip alesverise giderim marketin bir kosesine erdemin arabasi koyarim cumali kardesine bak ben alisvers yapayim diye sepet elimde olunca zor olur erdemin surmek sakin arkamada gelip birsey isteme ne istiyorsan simdi soyle tamama diyor ama ben yaninda ayrildigim gibi arkamdan geliyor bana ne alacan diye ben kiziyorum oglum kardesini yanliz birakma goturuler diye her markete gitigimizde bu konusma aramizda gecer dun yine arkamda geldi bende kardesi yanliz birakma dedim bana bir firca ati sormayin  :k06:
yaw kim kardesimi goturup basina bela yapacak herkesin cocugu var sen kafayi kardesimle bozmussun  :toothy10:

gecende kaynanamla telde konustum eltimin bir kizi olmus oda diyorki cumaliye vercem diye cumaliye buyutuyorum  :tongue3: :caca:
cumalde diyorki kiz kucuk istemem teli kapatiktan sonra diyorki kesin babaannem baslik barasini istiyecek ondan kizi bana veriyor  :toothy10: :k06: :toothy10:

burcu-emir

ya  allah aşkına şu çocuğa bi zeka testi yaptırtın ölüyorum gülmekten  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: cumali sen bizim herşeeeyimizzzsiiiiinn  :hello2: hayat neşem cumali  :opucuk:

Tebessüm :)

adaletcim zeka testi yaptırdınız mı cumaliye? vakit kaybetmeden yaptırın bence, bu çocuk üstün zekalı gibi geliyo bana, hem zeka seviyesini bilirseniz, eğitimi de ona göre, daha farklı okullarda olur.maşaAllah benim akıllı kuzuma. Allah nazarlardan saklasın.

adalet

burcu ile aysegul teyzelerimize tesekur ediyoruz cumaliyi sevidiginiz icin zeki goruyorsunuz yoksa bu devirdeki butun veletler cok bilmis bizimkide birazcik daha biliyor  :ehi:

adalet

cumali beyle bilmece bildirmece oynuyoruz tabiki sorulari kendi kafasindan soruyor bazen cok sacma oluyor bazende mantikli oluyor
cumali=karni sis olan kadin ne zaman sisi iner  :ehi:
ben= dogum edince
cumali=aferin sana bir puan kazandin
cumali =bebekler niye kucuk bu kadar
ben=yeni dogmus ondan =
cumali= bildin sen ne cok sey biliyorsun  :k06:
cumali= kucuk sandalyeye oturmak istersin yoksa buyukmu
ben=buyuk cunku kucuk beni tasiyamaz  :ehi:
cumali buda dogru
cumali= kahveyi niye seversin sekerli oldugu icinmi yoksa uykunu kacirdigi icin seni rahatladigi icinmi
ben=uykumu kacirdigi icin
cumali =hayir yanlis soru kahve sekerli oldugu icin seversin cunku seker seni rahatlatiyor

neyse simdilik bu kadar biz sik sik oynariz cumali cok seviyor

ღ°cerenay.♥.

:ehi: :ehi: :ehi:
sandlye seni taşımıyo hııı :toothy10:

burcu-emir

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: kesin süper zeka hala idda ediyorum

adalet

aslihan ask olsun beni beynmiyonmu kucuk sandalye guzel deyil ondan oturmak istemiyorum  :toothy10: :tongue3:

burcu o zaman idaya girek bakalim kim kazanacak  :ehi:
teyzeleri ikinizide opuyor  :opucuk: