CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

jbdun

:hello2: :hello2:
razicim çok iyi düşünmüşsün :icon_thumright: kitap olur bunlar yaaa :laughing7:

cumali beeeeyyyyy sayfan hayırlı olsun  :opucuk:
adaletcim oğluşunun sayfası hayırlı olsun :opucuk:

esra_yesiloz

sayfanız hayırlı olsun canım cumali beyi kocaman  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

1498     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 03 Mart , 2007, 20:53:56
benim oglusumun ismi hazir deyil simdilik bizim sayfamiz kalsin ilerde acariz

ismi cumali koysun dedik cumalide biraz dusundu nuyi [nuri] esimin dayisi oglumda R leri soylemedgi icin nuyi diyor bende hic guzel isim deyil dedim oglum cok uzuldu cunku adami cok seviyor anne o cok iyi biri niye ismi guzel deyil diyon
oglum icin nurimi koysak 

Almiş'inAnniş'i

1414     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 05 Mart , 2007, 19:12:11
kislar cumaliyi biraz size gondereyim peratik yaparsiniz

bana diyorki burcun ne bende bilmiyorum dedim yoksa burcun bocekmi yok oglum bocek burcu yok benimki balik dedim hangi balik kopek baligi salyangoz baligimi butun baliklarin ismini saydi burcun hangi baliga ait diye ay bu cocuk beni oldurcek ilaki vercen cevap mantikli olcak yoksa basini sisirir
simdi oyun sirasi ondan basimda durmus hadi kalk diye

Almiş'inAnniş'i

1416     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 05 Mart , 2007, 19:01:52
geldim kizlar hemen gitcem cumalini daginikligini anca topladim geldim tam oturdumki yine eline cikolata almis ayakta yiyor ve dukuyor bende ostune bir bagrdim niye dukuyon diye oda bana diyorki isin gucun bebek coma girmek ne diye bana bagiriyon
velet sirtim agriyor evi temizliyorum sen dagitiyon anneni hic dusunmiyon

uc torba oyuncak atim hepsini kirmis iyileride bir kenara doldurdum bakalim onlari ne zaman hal etcak

Almiş'inAnniş'i

1410     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Bebeklerimizin İlkleri / Ynt: evimin güneşi ALMİRA
: 06 Mart , 2007, 00:51:45
razi utanmiyon yenimizle ugrsmaya
bilerek yapmiyor cani sikiliyor artik gelmek istiyor ondan az kaldi almiracim biraz daha bekle anneyide az tekmele minosum

cumali abisi bir seyi kirdigi veya duktugu hemen kendini savunmak icin vallah bilerek yaptim diye bagirir beni iyice sinir eder yani bilmiyerek yaptim diyecek ama deyistiriyor

almirada bilerek yapiyor cumali abisini ornek aliyor

masallah anneannede cok genc   

Almiş'inAnniş'i

1393     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 06 Mart , 2007, 17:38:04
Alıntı sahibi: safakrazi üzerinde 06 Mart , 2007, 15:56:23
anam gelip gidip oğlunu şikayet ediyo bize. çocuğun kime çektiği belli       

nede olsa cumalini annesiyim
dur dunki olayida anlatayim okulda geldigi gibi dvd yele ugrasti ve bozdu hemen aglamaya basladi babam bana kizar bende dedimki ben bozdum diyecem yok anne ben buyudum sucumu senin ostune atamam zorla ikna etim babana soylerim ben bozdum baban yapinca soylerim cumali yapti diye tamama dedi esim iceriye girer girmez baba ben dvd yi bozdum bende yok ben bozdum bana ne dedi anne yalan soyleme benim suclarimi ostune alma ikimiz tartistik zavali admda hic birsey anlamadi ne oluyor ikinizide diyip durdu 

Almiş'inAnniş'i

1273     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Doğumdan Sonra Bebekle İlgili Konular / Ynt: BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)
: 09 Mart , 2007, 00:35:32
cumalide zenci bir bebek resmi bize gosterdi insallah kardesim buna benzer dedi
esim bana bakarak boyle birsey olsa ben kabul etmiyorum diye 

Almiş'inAnniş'i

1251     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 10 Mart , 2007, 01:06:06
bugun arkadasin kizinin dogum gunuydu orata gitik gidince kiz yatiyordu cumali beyde bahceye cikti biraz oynamak icin orda kucuk bir havuz gibi birsey var yagmur yaginca su doluyor cumali icine dussun ostu basi siril siklam olmus agliyark geldi ostune hemen deyistirdim o daha diyorki allah tanki yuzme biliyordum yoksa bogulurdum cocuk cok sevinmisti dogum gune gitik diye sevinci kursaginda kaldi ama neyseki sonra giydirdik guzel gecti
geldim kimse forumda yok bende dedim simdi kizlar kaynatmistir tembeler ben olmayinca sizin ugricaniz yok

Almiş'inAnniş'i

1209     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 10 Mart , 2007, 21:19:38
huyu kurusun ayni annesi 

benim komsumda cumalin konustuklarini kocasina anlatiyor ay diyor biz cok guluyoruz

dur bitane anlatayimda keyfin yerine gelsin bera ber okula gidiyoruz  ben dedimki aferin benim ogluma cok caliskansin dedim anne eyer okulda ders yerine karate olsaydi ben hergun size taktir getirirdim dersi okdar sevmiyorum ama mecburen okuyacam cunku herkes okuyor
eh oglum madem biloyon ne diye karate yapcan

Almiş'inAnniş'i

1186     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 10 Mart , 2007, 23:44:02
vay veletler vay anneleri uzmeyin bak benimki uslu durmus gece bazen beni sinir ediyor birakmiyor yatayim
bugun cumartesi biraz yatayim dedim cumali bey birakmadi soruyor biligisayari acayim ben evet diyorum gidip bir daha geliyor tv acayim evet diyorum tekrar geliyor birsey yiyebilirmiyim herseferinde beni uyandiriyor ay diyorum git ne yaparsan yap normalde kesinlikle bana birsey sormaz ben yatinca gelir herseyi sorar

Almiş'inAnniş'i

1162     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 12 Mart , 2007, 01:00:49
iyi aksamlar kizlar aslihanla razi gelmisler ve gitmisler bugun pazar oldugu icin kocalar evde haliyle bos kalmiyoruz
bende cok yorgunum biraz esimle yuruse ciktik zar zor yurudum sonra eve gelince esim arabanin icini temizledi bende mutfaga girdim kociskoma yemek yapmak icin ikimzde isimizi bitirdik ben hemen naz yapmaya basladim cok ayakta kaldim ayaklarim sisti kociskom daha agzini acmadan cumali anne gormiyonmu babam arabayi temizledi o senden cok yoruldu hic sesini yapmiyor sende hemen basliyon ay bir naz yapcaktim cumali kursagimda birakti en iyisi orda olmadigi zaman yapayim 

esim evde oldugu zaman ben nete oluyorum hic hosuna gitmiyor bende bugun bilgisayari acmadim yaninda oturup filimi izledik bera ber esim diyorki pc yi ac simdi arkadaslarin seni bekliyorlar bende naz yapiyorum yok ben yaninda oturcam neysa artik yolu buldum evde oldugu zaman ben gidip yaninda oturcam oda git arkadaslarin beklemesin diyecek razi sende oyle yap

Almiş'inAnniş'i

1162     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 12 Mart , 2007, 01:00:49
iyi aksamlar kizlar aslihanla razi gelmisler ve gitmisler bugun pazar oldugu icin kocalar evde haliyle bos kalmiyoruz
bende cok yorgunum biraz esimle yuruse ciktik zar zor yurudum sonra eve gelince esim arabanin icini temizledi bende mutfaga girdim kociskoma yemek yapmak icin ikimzde isimizi bitirdik ben hemen naz yapmaya basladim cok ayakta kaldim ayaklarim sisti kociskom daha agzini acmadan cumali anne gormiyonmu babam arabayi temizledi o senden cok yoruldu hic sesini yapmiyor sende hemen basliyon ay bir naz yapcaktim cumali kursagimda birakti en iyisi orda olmadigi zaman yapayim 

esim evde oldugu zaman ben nete oluyorum hic hosuna gitmiyor bende bugun bilgisayari acmadim yaninda oturup filimi izledik bera ber esim diyorki pc yi ac simdi arkadaslarin seni bekliyorlar bende naz yapiyorum yok ben yaninda oturcam neysa artik yolu buldum evde oldugu zaman ben gidip yaninda oturcam oda git arkadaslarin beklemesin diyecek razi sende oyle yap

Almiş'inAnniş'i

1128     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Doğumdan Sonra Bebekle İlgili Konular / Ynt: BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)
: 14 Mart , 2007, 11:58:45
kislar Allah iyliginizi versin eh enne olmak kolay deyil
aslihan sanirim biz biraz daha sakin olcaz ikincisi ilk bambaska gerci hepsinin yeri ayri
ama siz siz olun fazla ostune dusmeyin aliskanlik oluyor ben hergece yorganina bakardim agzina girmesin diye helde yine kalkip ayni seyleri yapiyorum her geca yorganina bakiyorum benimkide tam gorgusuzluk

kislar cumali iki yasinda kaynanam gi bizdeydiler aksam saat 11 de evine gitcekler cumali bende onlarla gitcem diye sende gel diye benimde carsida isim var saabah erkende gitmemem lazim yok dedim bu aglamaya basladi kaynanamda tornum gelsin dedi oda tamam dedi ben yok dedim cok yalvardi sabah erken amcam beni getirir diye neyse giti gece bana telefon actilar anne benim uykum gelmiyor nasil agliyor ben bir tarafta o diyer tarafta anne ben korkiyorum ay baktim diyer tarafta kaynanamin seside geliyor oda agliyor cumali aglayinca oda dayanmamis kaynanam aglayinca cumali uzulmus sen aglama babaane bende aglamicam bera ber yatak ben yatagimda oturmusum eveleri uzak gidemiyorumda gecenin yarisi baktim kaynanam tel acti cumali yati diye o bir nefes aldim sonra bende yatim ondan sonra onune gelene benle annem telefonda agladik diye herkesin diline dusurdu 

bana cok gulmeyin yasimda kucuktu ne yapcagimi bilmiyordum hata bazen oyle komik durumlara dusuyordumki sormayin ama artik tercubeliyiz artik panik filan yok