Küçük Meleğim seni bekliyoruz baban ve ben

Başlatan tılsım, 04 Aralık , 2008, 09:52:35

« önceki - sonraki »

tılsım

04 Aralık , 2008, 09:52:35 Son düzenlenme: 04 Aralık , 2008, 10:34:30 tılsım
Kızlar baktım olmuyo zor oluyo kendime burda bi sayfa açıyım dedim bulmak çok zor oluyo yoksa gerçektende  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

iyi yaptın yeşimcim daha iyi olmuş bak çünkü burda herkesın bir sayfası var öbür türlü başkalarının sayfasına yazınca takip etmek zorlaşıyor ama başlıgını degiştir bnce daha güzel bir şey yap
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tılsım

Evet haklısın tülincim bulmak baya zor oluyo  günaydın bu arada :k06: nasılsın başlığı ne yapayım sence aklıma bişi gelmedide yardımcı olursan sevinirim :hello2:

oozge

OHHHHHHHHHHH BEEEEEEEEEEEEEE
:toothy10:
SAYFAN HAYIRLI OLSUN CANIMM :k06: :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bilmem sen hamişsin bebekle ilgili bir şey olabilir mesela hamileyim melegim seni bekliyoruz gbi gibi aklıma gelmedi
pek ama

tılsım

saol şekerim bulmakta zorlandım sizleri baya bi dedim açıyımde en azından daha rahat konuşuruz  :muzz:nasıl gidiyor bakalım

tılsım

Tülincim önerin güzel benim aklıma bu tarz yaratıcılıklar pek nedense gelemiyo  :ehi: değiştirdim bende canım dediğin tarzda bişi oldu şimdi

tılsım

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

çok güzel olmuş yeşimcim  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

güzel bir secim ben çok begendım valla

tılsım

Tülincim beğenmene sevindim canım çok sağol fikir senindi ;) çalışıyomusun sen yoksa ev hanımımısın

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

çalışıyorum bitanem günün 8 saati full tıme forumdayım işlerimiz yok oturmakdayız valla dogal olarak bende

burdayım 6 yıllık evliyim henuz bebegım yok tüp bebek tedavisi görüyoruz ilk denemem olmadı kısmetse şimdi

ikinciye başladık inş bayram sonrası size süpriz haberler vercem dualarına benı de al olurmu hamişleri duası

tutarmış derler

tılsım

Anlıyorum canım bende çalışıyorum özel bi şirkette muhasebeciyim ama bıktım  ::)

bende 1,5 senelik evliyim bizde bebek yapmaya karar verdiğimizde 2 ay bekledik ilk ay olmadı ben ozmn bunalıma girme derecesine geldim ama hep dua ettim yürekten dua edince kabul oluyor canım

tülincim sana gerçekten dua ediyorum sana ve senin gibi bebiş isteyen herkeze.Umarım bu denemeniz tutar sana bol bol dua ediyorum emin ol buna bu siteye girdiğimden beri inş.. bayram sonrası güzel haberlerini sabırsızlıkla beklicem

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sorma canım bende bıtkım inan çalışmakdan artık varya ev hanımı olmak istiyorum bazen yeter diyorum evimde

oturayım 11 yıldır bir fiil hiç durmadım 18 yaşından berı hala çalışıyorum ama yoruldugumu hissediyorum artık inan

inşallah bitanem o güzel haberleri vericem hepinize o kadar çok istiyorum ki bende

tılsım

Evet aynen lise bittiğinden beridir çalışıyorum dışarıdan okuyorum zaten bide o var başımda üniversite yetişmek gerçekten çok zor evlenince daha iyi anlıyo insan.Yorulmazmısın kolay değil erken yaşta çalışmaya başlayınca vücut ister istemez bitiyo bi zaman sonra

İnş... bitanem güzel haberlerini almayı beklicez inan senin kadar mutlu olucam seni anlayabiliyorum nede olsa kadınız hislerimiz aynı.Hep dua et canım allah yürekten isteyenlere istediğini verir

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

amin bitanem sen nerdensin yeşimcim hangi şehirdesin