Küçük Meleğim seni bekliyoruz baban ve ben

Başlatan tılsım, 04 Aralık , 2008, 09:52:35

« önceki - sonraki »

tılsım

amin canım ben istanbuldayım sen hangi şehirdensin

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

Tülincim bu arada facebooka üyemisin üyeysen soyad neydi ben seni ekliyim sende kabul et yada sen beni ekle ben kabul ediyim facete geziyodumda aklıma geldi :hieyt:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

öslem

yeşimcim sayfan hayırlı olsun güzelim  :k06: :k06:
tülincim nasılsın canım? bayramdan sonra hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah hayatım  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

tılsım

tamam tülincim hemen seni ekliyorum benimkide çetinkaya  :flowers:

Merhaba özlemcim saol bitanem  :k06: sizlerle daha kolay konuşıyım diye sonunda sayfa açtım
Bu arada çok tatlı çıkmışsınız maşallah size canım kocişin geldimi bu arada kavuştunuzmu  :hello2:

öslem

saol yeşimcim osenin tatlılığın güzelim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bugün geliyor canım. bende yemek falan derdine düşecem birazdan. ayyyyyy çok mutluyum ya yeşimcim çok şükür gelecek kocacım  :muzz: :muzz:
canım benim sayfada okudum halsiz olduğunu yazmışsın hayırdır umarım kötü bişe yoktur canım  :'( :'(

tılsım

Tülincim ekledim canım seni sende müsait olduğun bi zaman kabul edersin soyadım çetinkaya zaten eşimle gelin-damat resmimiz var

tılsım

Saol canım benim  :hello2: :hello2:
Canım senin adına çok sevindim Kocişine kavuşucaksın bol bol vakit geçirin özlemcim mutlu olmazmısın birbirini böyle özlemek çok güzel aşkı perçinliyo bence. güzel yemekler yap aşkına doyur besle öyle geri dönsün birliğine hayırlısıyla allah tamamen kavuştursun. :amin:

Evet canım bugün biraz halsizlik var üstümde ya havadan yada bebişten zaten sürekli uyukluyorum malum yaa bugünde yine bi tuhaflığım üstümde  :k06: :k06: düselir heralde  :icon_scratch:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tılsım

öslem

amin canım çok saol güzel dileklerin için hayatım  :k06: :k06: valla inşallah hayırlısı ile sağsağlim bitirsin bir askerliğini içim rahatlayacak  :y25: :y25:
canım bebiştendir belkide yani hamilelikten dolayı halsizsindir  :dontknow: :dontknow: hamile kalmadığım için bilmiyorumki... ama inşallah en kısa zamanda geçer hayatım  :amin: :amin:

tılsım

rica ederim bitanem  :k06: :k06: inş.. canım sağsalim bitirsinde eşin askerliğini için rahatlar tabi bitirir canım allahın izniyle biraz özlem çektiğinizle kalıcaksınız bebişinizde olunca bugünleri konuşup anarsınız kocişinle. :amin:

sanırım bebekten canım insan çok halsiz oluyo uyku hali oluyo düzene giricek ama 3 haftası var daha dayanıcaz küçük meleğimizin hatırına  :love7:

oozge

oh oh allah muhabbetınızı artırsın çıtırlarrrr :suclu:

tılsım

amin hayatım sende hoşgeldin çıtırım  :hello2: :hello2:

oozge

hoşbuldummm bebeeemmmm hoşgördükk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eeee yemegını yedınmı bakim sennnn he açıldınmı bıraz sabah kotuydun