Küçük Meleğim seni bekliyoruz baban ve ben

Başlatan tılsım, 04 Aralık , 2008, 09:52:35

« önceki - sonraki »

tılsım

Bebemmm halsizlik var üstümde hala daha geçer heralde başımda ağrıyo ama ilaçta alamıyorum biliyosun ne olur ne olmaz dayanmaya çalışıyorum yemeğimi yedim meyvemi yedim tüm gün kendimi besliyorum  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

besle besle ıyıdırrrr
can bogazdan gelırrrr tombiş tombiş olsun bebegın ıste yemeye devammmmm
ilaç ıçemıosun evet ama sabret basın fln agrıdıgında bıtk ıcayları iç  papatya çayı fılann
rahatlatır
bıde cıkolata ye gercı tatlıyla aran nasıl bu ara bılmıorum ama :honk:

tılsım

Özgecim bebişimin tombiş tombiş olmasını çok isterim ama taşıyabilirmiyim bilmiyorum ben çıtı pıtı bişeyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Evet ilaç almıyorum ne olur ne olmaz diye bitki çayı içiyorum oda kalmamış işyerinde :'( :'(

Bide çikolata diyosun önceden deli gibi çikolata yerdim biliyomusun canavar gibi ama bebişime hamiş oldumu öğrendiğimden beri canım heç tatlı istemiyo  :y25: :y25:Tam tersine sürekli ekşi şeyler cnm istiyo ki o kadar tatlıya düşkün bi insandım

oozge

işde oyuzden sordum canımcım tatlıyla aran nasıl bu ara dıye
genelde oyle olur
ama ekşiyse erkek derler sakın ınanma sakın
bnm yıgenımm hatta avatarda fotosu var suan o na hamıleyken ıste  sureklı ot yerdııı ekşili  bısıler solemeyım sımdı canın çeker bıde
anladın ısde senn
9 ay boyunca hep oyle yedı agzına tatlı grmedı ki cok sever tatlıyı
onada erkek olcak erkek olcak dıolardı ama bakkkk kocakkarı bı melegımıs var :k06:

tılsım

hım anlıyorum evet genelde erkek derler bi yerde okumuştum ama demekki halk arasındaki tabir doğruymuş ye ekşiyi getir ayşeyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı derler :ehi: :ehi: desene ekşi yiye yiye erkek beklerken kız geldi diyosun allahın işi özgecim işte belli olmuyo bizede kız gibi geliyo eşimin içine doğuyomuş öyle diyodu zaten hep çocuğum olursa kız olucak deyip duruyodu bakalım ne çıkıcak  :hello2:

oozge

ee canımcımm bnde cok guzel tahmın ederım heeeeeee
bende hep dıodum bızmkıne kızın olcak dıe kız olduuu cogunuda bıldım ztn dddklerım tuttu
ama bu forumda bı tubişş var oda hamış ona oglun olcak demiştim kızı olcakmış ılk defa yanıldım walla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fotonu eklesen bende tahmın ederım belkimmm dogar ıcıme  benımde :k06:

tılsım

Demekki hislerin kuvvetli seninde arada yanılmalar olabilir  :ehi: :ehi: :ehi:

Bu arada buraya foto nasıl yükleniyo nerden yapıcam pcde yüklü fotolarım var eşimle örnek düğün fotosu gibi :love7:

oozge

hımmmm
geldık sadete :ehi:

en ustte anasayfa fılan yazıo ya orda profıl yazıo tıkla onu
sonra sol tarafta altalta bısıler yazıo kımlık bılgılerı vr ordaa onu tıkla
gözat yazan bı bolum var onu tıkla fotonu seç
en alta gellllll degısıklıgı kaydet yazıo ona tıkla
sonra anasayfayı tıkla olur cnm

eger buyuk ıstıosan msjın altına
onuda teknık yardımlaşmaya yazmıstım ordan ku ıstersen cok cok detaylı yazıo cnm
buyuk ekle ya goreyım detaylı detaylı  :love9:

tılsım

Tamam özgecim bi deneyim bakıyım yüklemeyi facebooka benziyo sanırım yükleme olayı saol canım teknik yardımlaşmayada bakarım şimdi  :k06: :k06:

oozge

tılsım

Bu şekilde yana yüklendi ama ben büyük yapıcam msjın altına yane onu çakamadım  :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

1dk cnm yazıorum hemen sana aynen uygulaaaaaaa yazdıklarımı

oozge

bak sımdık canım
*yukarıda anasayfa profıl fılan yazıyo ya
profılı tıkla
* sayfa acıldıgında sol tarfta kımlık bılgılerı,kımlık bılgılerını degıstır fılan yazıyo
orda kımlık bılgısi ne gel
*profıl bılgılerın acılcakk altlarda ımza yazıyo 300harflık bı boş alan var
oraya  bı lınk kopyalıcaksın
o lınkıde  bu adresten bulucan canım
www.ımageshack.com   adresınden

*tıkla bı syfa acılcak sag tarfta ve gozat de hngı fotoyu koyucaksan sec host it de
*yenı bı syfa acılcak bı ıkı dk snra o syfada 2bölum var
biri en ustte (1) (2) yazan lınkler bırde en altta yazan (1)(2) lınklerı var
sen en alttakı (1)inci lınkı komple kopyala

YANİ"Thumbnail for Websites " NIN YNINDA YAZAN LINKI DEGIL
"Hotlink for forums (1) "  YAZAN YERIN YANINDAKI LINKI KOPYALICAKSIN CANIM ve ımza bolumune yapıstır
*sonra kımlıgı degıstır yazıo ya en altta orayı tıkla
*ana sayfa yap
*afıyetle menumuz hazırrr   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olmazsa söle cnm tkrar yardmcı olurum

:opucuk: :flowers:

tılsım

Kızlar yarın hasteneye gidicem 11-14 testi için dua edin olurmu bana ve en çokta bebeğime herşey sağlıklı çıksın :amin: :amin: :amin: :amin: