isim ??

Başlatan SEVVA, 26 Kasım , 2008, 15:43:26

« önceki - sonraki »

SEVVA

ha bu arada şafak 3 olmasına rağmen bebeğimin hala kesin bir ismi yok biliyomusunuz :)

o yüzden sizden erkek ismi yazmanızı istiyorum...

HAKTAN , EMİR , GÖKTUĞ  şuan bunlar arasında gidip geliyoruz ama hala kesin birşey yok.. fikirlere açığız :)

buyrun sahne sizin :)

mavili

ulaş toprak çagdaş emir bugra

benim oglum olsaydı ulaş toprak olacaktı

efe ilk isim olarak güzel efe mert yada ege mert gibi

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canm düşündügün isimler güzel gerçekten

bende mesela KERİM , DENİZ , TUNÇ , TOPRAK isimlerini sevrim sadece bir fikir olsun sana
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

SEVVA

mert ve efeler çok yaramaz oluyo yaaa  :ehi:  :ehi:  :ehi:

mavili

haklısın benim halamın kızı dogum yaptı efe mert koydu adını çocukta bir enerji bir hareket hiç yerinde durmuyor sıpa

diger bebegini 8 aylık hamileyken kaybetti ona da ege koyacaktı ikinci ismi düşünmemişti daha

SEVVA

ayy çok üzüldüm.. allah sabır versin inşallah..

tubis

yağız ve yiğit favori isimlerimden.

bende kızıma hala bir isim bulamadım ama erkek olsaydı ismi hazırdı.  :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

27 Kasım , 2008, 10:17:09 #7 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2008, 10:25:48 [[[QSq€€]]]
yamaç-sarp-yaman- berat

toprak zaten benım cok ama cok sevdgım bı ısım eger oglum olursa toprak olucakkk :icon_thumright:

bu ısımlerde guzel canım ben bulur eklerım sana karar verırsın begenırsen eger :icon_thumright:

mavili

ösge aynı fikirdeyiz bende toprak ismini çok seviyorum derman kutay gökhan isimleri de hoş

oozge

bu konudada hemfikiris  mavişimmm :love3:

öslem

canım ben bir oğlum olsa adını ÇINAR koymak istiyorum mesela :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

handan

utku
kaan
kutay
giray

oozge

özlemmmmmmm  :occasion5:
unutmuşum çınarı ben oda cok hosuma gıdıyo evet

hatta demir :icon_thumright:

tubis

hepside ağır oturaklı isimler kıslar çok güsell  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

bencede ama kızlar ıcın bukdr asil isimler yok yawwww  :honk: :honk:

mesela duymuştum bırı okyanus koymuş cok hosuma gıttıı oda kız ismii
ama alışılmış bısı degıl ya hep sey gelıo aklıma okulda arkdslrı dalga gecer fılan  :k06: