28 Nisan , 2024, 14:12:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

isim ??

Başlatan SEVVA, 26 Kasım , 2008, 15:43:26

« önceki - sonraki »

oozge

neyden ayrılamıosunn kız :k06:

tubis

ösgee nie naz olmasın  kıs ismi :icon_scratch: :icon_scratch:

oozge

aman ne bilimmm naz cok var ya ondan sanırsam  ;D

ama BERİL ADA  olabılır  2 ısım ıstıosannn bence harıka olurrrrrrr :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

handan

28 Kasım , 2008, 18:49:47 #33 Son düzenlenme: 28 Kasım , 2008, 22:25:40 handan
tubişim ben öyküye
en çok BAHAR ismini istemiştim.
ama kocamın eski sevgilisinin adı da baharmış  :y25: çok üzülmüştüm koyamıcam diye..

ama bana göre güzel olan isimleri de söyliiim;
sezen
rüya
ceyda
ışıl

genelde herkes çift isim koyuyor ve özellikle bu ikinci isimler naz, nur veya su oluyor.
ben İSTEMEDİM HİÇ o yüzden ikinci bi isim.

ama  BAHAR içimdedir yani. keşke kızımın adını bahar koyabilseydim  :crybaby2:

neslihan

Ben kızım olursa adını ilkay koymak istiyorum inşallah.Gerçi bu isim sürekli değişiyor ama şimdilik ilkay gibi.Daha önce aklımdan nazenin ve dila geçmişti.Dila ile ilgili çok güzel bir yazı okumuştum çok beğendim.Şimdi de buraya ekliycem sizde etkilenirsiniz sanırsam

"dila renk olsa pembedir. hayal kurmayı sever, kırılgandır. mucevher gibi ozel ve degerlidir dila...

dila gun olsa cumartesi olur. eglencelidir, kıpır kıpır'dır. haftanın tum yorgunlugunu alır dila, hareketli ve dısa donuktur...

dila mevsim olsa guz olur. doga ananın tum renklerini gosterdigi mevsim, sarı yesil kahverengi kızıl. hepsinden vardır dila'da...

dila ailesini daha dogmadan cok mutlu etmistir. cok beklenen bir bebektir dila. babası onun icin niniler yazmıs, annesi onun icin her gun tekerlemeler okumustur. her zaman sevilecek, kollanacak olandır...

dila cilektir, cicektir, papatyadır, asktır, nesedir, kabak tatlısıdır. akıllıdır, ozgurdur, meraklıdır, sabırsızdır. bilge'dir dila, her seyi bilir. bakanı gorebileni kendine hayran bırakır. dila gonul demektir. iste bu sebeplerle dila benim kızımın adıdır,,

adı gibi guzel kızım,
diger yanım..."

mavili

yazı çok güzelmiş farklı bir isim dila kulaga da hoş geliyor naz su nur isimleri çok fazla var ya artık farklı bişeyler olsa daha iyi olur

Ecrin57

guzell isimlerr

osgecimm pcden ayrilamiyorum demistimm cikamm  gerekirkenn bir turlu cikamiyorumm  ayrilamiyorum sizdenn :k06:

oozge

ilahi ayferimm yaaa :k06: :k06:

Ecrin57

tiryakinizzzzzzzzzzz oldumm ama cok guzel zaman geciriyorum sizinle napiyimm ya kafa dagitiyoruzz birazz iykii varsinizzz samimiyetinizee cok inaniyorummmmmmmmmmmmm sizi cook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mavili

canım benim kızım ve ben de seni çok seviyoruz ayfer teyzesi ve buradaki tüm teyzeleriiiiiiiiiiiii :k06:

Ecrin57

canimm benimm bende cok seviyorum sizii elosumudaa yerim yerimm ayfer teyzeside onu yerrr operr kokklarrr

cocuktaa korkarr bendenn haaa :k06: :k06: :k06:

oozge

AYFERİMMMMM
CNM BNM BIZDE SENI COK SEVIYORUZZ GELMEDIGINDE VALAL MERAK EDIYORUM HEEEEEE NERDE ACEP BU KIZ DIYEEE  :suclu:

HEM ELOŞ NIE KORKUYO SENDEN BAKİMMM??
ALLAH BILRI KILO ALDIM ONDAN KORKAR DICEKSINDIR SIMDI :caca:

handan

ayyyyyy
sevgi mesajları hee
bende çoooooook seviyorum hepinizi  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:  :love9:

Ecrin57

osgecimm canimm benimm yerimm yerimm diyorumm yaa ondann korkarr demistimmm

kilolarimdanda olabilirr ben onu dusunmemistimmm ama olabilirr haklisindaa :k06:

sagoll canimm sevildigimi biliyorumm cunku bende sizi cok seviyorummm aklim giremedigim zamanlarda burda nasilllar doguran varmii bebekler buyuyioomu diyee :k06:

handan

Alıntı yapılan: Ecrin57 - 01 Aralık , 2008, 23:09:34
osgecimm canimm benimm yerimm yerimm diyorumm yaa ondann korkarr demistimmm

kilolarimdanda olabilirr ben onu dusunmemistimmm ama olabilirr haklisindaa :k06:

sagoll canimm sevildigimi biliyorumm cunku bende sizi cok seviyorummm aklim giremedigim zamanlarda burda nasilllar doguran varmii bebekler buyuyioomu diyee :k06:

ayyyy maşşşşşşalahh ecrine....  :nazar:  :nazar:  :nazar:
resme bak yaaa
ne kadar güzelleşmişşşşşşşşşşş  :nazar: :nazar: :nazar:
tüüüüüü maşallahhhhhhhhhhhhhh  :nazar: