28 Nisan , 2024, 19:16:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PASTALAR VE KEKLER

Başlatan fatma, 11 Ocak , 2007, 15:39:27

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

teşekkür ederim adaletcim. malzemesi hiç de çok değil bence, niye sana öyle geldiki? ???

zeytince

aysegullllllllllllllllllllllllll bu cok gozel gorunuyor ya.... :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: acaba burada hazir kek var mi?  :icon_scratch: ama cok guzel gorunuyor yaaa... ellerine saglik bacim... afiyet olsun size... :hungry:

Tebessüm :)

teşekkür ederim gülaycım :opucuk: hazır pasta keki yoksa yarım ölçü kek hamuruyla kendin de yapabilirsin de caner buna izin verir mi, bak onu bilemem işte. :k06:  :-*

nagihan

adaletcim senin sütlaç süper gözküyor. evlendiğimde ilk defa kocamın gözüne girmek için sütlaç yapmıştım. kendisi tatlıya bayılırda. portakalagacının sitesinden aldım tarifi. ay ay oda ne iğrenç mi iğrenç oldu. siteyede kızmıştım adam gibi tarif yazın diye. ama sonraki denemelerim süper oldu. bazı şeyleri annelerimizden öğrenmekte fayda var. hehehehehe
ayşegülcüm tramisuya bayılırım. ama bir türlü yapmak nasip olmadı ilk fırsatta deneyeceğim

ღ°cerenay.♥.

adaletle nagihan sizin ne işiniz var bakalım bu sayfada :caca:

seyda

Gülaycım,

ben hazır kek yerine Italyan bisküvileri var ya tr deki kedi dili gibi olanlar, onlardan kullanıyorum ve tabi labne yerine de mascarpone. zaten tiramisu italyan datlısı oldugundan mascarponeyle yapılır (bilmeyenler icin bizim tatlı kaymak gibi bi peynir) tr de olmadıgından bende labne kullanıyodum ama mascarponeyle dene süper tam kremamsı cok güzel oluyo. gerci ist da bi yerde gördüydüm Sütte de olabülürmü acaba :icon_scratch:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Ağustos , 2007, 15:53:38
adaletle nagihan sizin ne işiniz var bakalım bu sayfada :caca:

aslihan biz yapiyoruz yemiyoruzki  :k06: :k06: demi nagis  :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

belli oluyor canım, neden kilo alıyosunuz ozaman

adalet

kanka cok ayip etin  :k06: kilomuzu ne diye yuzumuze vuruyon  :y25:

ღ°cerenay.♥.

sen bana gecenin bi saati ıslak kekten bahsedermisin :caca:
senin yüzünden dün kek yaptım yedim bigüzel :hungry:

adalet

afiyet bal seker olsun lop lop kilo olsun pasama sut olsun  :k06:
islak keki cok guzel yapiyorum soylemesi ayip bu sefer yaparsam fotosunuda cekerim  :hungry:

adalet

islak kek ve revani ben yaptim haaaaaaaa  :muzz: :hello2:  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

buda adem usta yapti seker pare  :k06:
adam duysa yemekleri buraya koyuyorum bir daha yemekte yapmaz  :k06:

adalet

bunuda gecen sevim yapmisti tebsi bitmeye yakin aklima geldi resim cekmek o yuzden tebsiden cektim almali tarti  :hungry: benim koca cok seviyor sevimde cok guzel yapiyor bende yapiyorum ha ama onun kadar guzel deyil  :k06:

duru boncuk

ayyyyy adalet çok güzel görünüyolar oruç oruç bitirdin beni  :hungry: :hungry: