27 Nisan , 2024, 20:39:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PASTALAR VE KEKLER

Başlatan fatma, 11 Ocak , 2007, 15:39:27

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

ÖZGÜÜÜÜLLLL TEŞEKKÜR EDERİM CANIMCIM  8)

sevda

Busecim çok güzel görünüyor ellerine sağlık :hungry:....Ama size afiyet olsun.... :-[

şerife Berat

busecim ellerıne saglık canım çok guzel olmus elmalı tartın goruntusu boyle bıde lezzetı nasıldır dusunemıyorum yani :hungry: kız maşşallahın var hanı sabahın 10 unda kalkıpta pasta borek yapmak herkezın harcı degıldır.şahsen mısafırım falan gelmıycekse asla yapmam o saatte kahvaltıyı zor hazırlıyom pazar gunlerı o saatte.eşimin berata 10 dakıka fazla bakmasını fırsat bılıyorum  :suclu:

-Butterfly-

REMZIYECIM  SAGOL HAYATIM BEN TARIFLERI PORTAKAL AGACINDAN ALIYORUM  BUYRUN BERABER YIYELIM HAYATIMMM....

SEVDACIM BUYURUP GELIRSEN  DAHA NELER NELER YAPACAGIM SANA AKLIN SASACAK  EN CARSAF BOREGINI OGRENDIM EN KISA SUREDE ONU YAPMAYI PLANLIYORUM  NUDA KOYACAGIM INSALLAH :))

SERIFECIM BEN AKSAM YAPTIM HAYATIM  ARADA 8 SAAT FARK OLUNCA  TABI BEN BURADAN EKLEDIGIMDE ORADA SABAH OLMUS OLUYOR :))AMA DEDIGINDE DOGRU ASLINDA   SABAHIN KORUNDE COK POGACA BOREK YAPTIM KAHVALTI ICIN....  ESINE  :aferin: BAKSIN TABII LOP LOP YEMEYI BILIYORLAR... :ehi:

Almiş'inAnniş'i

duru boncuk

ohhhhh ellerine sağlık busecim çok güzel görünüyo nede güzel yemişsindir sen onu :hungry: :hungry:

sevda

Busecim ben bu marifetli arkadaşımın yanına gelmezmiyimmmmm yemez miyimmmmmm  :hungry:

sevda

bende tiramisu yaptım yineee çok seviyorum neyapimmmm.... :hungry:

duru boncuk

sevdaaaaaaaaa sen bugün benim üstüme geliyosun bak bozacam yeminimi gene kaldıracam sopamı görecen yaaaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca:ahada kaldırdım :k06:zaten tatlı krizerindeyim ama üşengeçliğimdende kalkamıyom yerimden ;D

-Butterfly-

SEVDACIMM SUPER GORUNUYORRRRRR  AHH CANIM CEKTI BAK YINEEEEE BEN BU SAATE TIRAMISUYU NEREDEN BULUCAM YAAAAAAA.. ZATEN AYBERKTE UYANDI YZIK NASIL GAZI VARMIS YAVRUMUNN CIKART CIKART BITMEDI REZENE VERDIM BAKALIM..UYUSAYDI ELKI USENMEZ YAPARDIM.... :y25: :y25:

sevda

Canlarım siz gelin bana ben bunlardan her gün yapayım.... :hungry:

duru boncuk

bigün atlayıp gelicez göreceksin sen :k06:

Tebessüm :)

sevada ellerine sağlık, harika görünüyo. burda bir pastane var, çok güzel tiramisu yapar, bugün önünden geçtim, az daha dalıyodum içeriye ama yutkundum, tuttum kendimi veee girmedim içeriyeee :basardim: artık eve abur cubur hiçbirşey almıyorum, almayınca da yememiş oluyoruum :basardim:

duru boncuk

yaaaaa bende hiç dayanamıyorum abur cubura özelliklede tatlı şeylere ne yapcam yaaaaa :dontknow: :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

buralarda bi yerde tiramisu tarifi varmiş
gören var mı acaba?  :icon_scratch: