27 Nisan , 2024, 23:20:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

prematüre bebekler

Başlatan aysekayaci, 22 Ekim , 2008, 19:59:44

« önceki - sonraki »

akrep79

ayşecim üzülme iyi olucak inşallah, sana anlatmıştım benim kızımda çıkması gerekirken tekrar hastalanmıştı bizde baya uğraşmıştık korkma senin kızında atlatıcak kan vermelerini önemseme çünkü damar yolu açıyolar kan alıyolar hergün, vucutta toparlanamadığı için kendi başına kan üretemiyo o yüzden kan veriyolar, canım hep aklımdasın bu aralarda pek giremedim nete ama inan senin için çok dua ediyorum.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

elifcim merhaba canım yoksun kaç gündür nasıl oldu çocuklar umarım şimdi daha iyidirler bugün aklımdan geçtin

valla dedım ne yaptı acaba ama iyisin sanırım öptüm
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

aysekayaci

umarım iyileşir elifciğim bu gün 54 gün oldu ya artık bir an önce iyilesip evimize gelmek istiyorum hastaneye git gel evden de sogudum hiç bir sey yapmak istemiyorum oğlum orada burada rezil bir durumda daha ne kadar sürecek bilmiyorum dibi görünmeyen bi kuyu sanki koca bir labirentte kayboluyorum uykularım kaçıyor sürekli kayrayı rüyamda görüyorum evimize geliyoruz beşigine yatırıyorum o kadar mutluyum ki bi uyanıyorum kızım yok yanımda kokusunu özlüyorum kızımın yorulmaktan korkuyorum allahtan eşim çok destek oluyor yoksa bu zor dönemi atlatmam kolay olmazdı
buda bir tanem annesinin nazlı ama güçlü kızı

akrep79

ayşecim nasılsın bu ara görüşemedik kayra nasıl oldu çok merak ediyorum beni habersiz bırakma lütfen

aysekayaci

kızım bu gün taburcu oldu kızlar çok mutluyum ya 2 3 haftadır hastanedeydim evimi özlemişim oğlumu özlemişim çok mutluyum çok hepinize tesekkür ederim verdiğiniz destekten dolayı

sude

cok sevındım gozun aydın allah bırdaha dusurmesın saglık versın yavruna kızına allah
:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
canım bızım ıcınde koklarmısın prensesını cokcok gecmıs olsun cok sevındım cok guzel haber verdın bıze :opucuk:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

aysekayaci

canım çok tesekkür ederim allah kimseyi orralara düşürmesin çok şükürler olsun allahıma bu mutluluğu yasattı bana tabikide koklarım sizin içinde kızımı umarım bundan sonra bi sıkıntımız olmaz yarın göz muayenemiz var cuma tekrar kontrölü 15 gün sonrada beyin filmi çekilecek  umarım bir sey olmaz şimdi kızımın mama saati aglıyor sonra görüsürüz.

akrep79

ayşecim rabbim bidaha evladından ayırmaz inşallah çok sevindim canım.bundan sonra evde dikkat göstermen gerekiyo sana anlatmıştım allah kolaylık versin şimdiden, diliyorum rabbimden bundan sonraki hayatınızda sorun çıkmasın  :amin:

akrep79

ayşecim neler yapıyosunuz kızın nasıl göz muayeneniz nasıl geçti haberlerini bekliyorum beni çatlatma buralarda olurmu  :cildir:

akrep79

ayşecim nerelerdesin kızın geldi bizi unuttun bakıyom

aysekayaci

yok elifciğim unutmadım aksine hep aklımdasın ama annemlerde kalıyoruz evi ısıtamadık bir türlü o yüzden ev degiştirdık kızımın göz muayenesi iyi gecmedi teyzesi sag gözünü lazer ile ameliyat edecekler bu hafta pazartesi tahlilleri yapılacak tahlil olarak ne yapılıyor bi fikrin varmı birde en önemlisi ameliyatı uyutacagız dedi doktoru narkoz verecekler herhalde çok korkuyorum birde ameliyattan sonra küveze tekrar alınacakmı umarım alınmaz kızımdan ayrılmaya dayanamam sizin ameliyat naasıl geçmişti pazartesiye kadar bilgi verirsen sevinirim ama diğer hersey normal kiloda alıyor 1 gün ara ile banyo yaptırmaya çalısıyorum yapmam gerekenleride ssssöylersen sevinirim kendime vede bebeklerine iyi bak

akrep79

meraba canım geçmiş olsun şimdiden,ayşecim normal rutin tahliller isteniyo tam kan sayımı falan ayriyeten bikaç tahlil daha anestezi uzmanı görüyo o olur derse oluyo bizde öyle oldu ameliyattan sonra her ihtimale karşı bi gece yoğun bakımda yatırdılar, allah a şükür bi problem çıkmadan atlattık ve biz 2 gözdende ameliyat olduk. sana şunu söyliyeyim anestezi uzmanı bizi çok korkuttu ayılamaya bilir dedi sizde herşeye hazırlıklı olun ama inanıyorumki sizde bi problem yaşamıycaksınız allahın izniyle inşaallah.ve canım elinden geldiğince banyoyu ihmal etme böyle devam et sana söylediğim eğitimleride buldum fırsat bulunca onlarıda yazıcam buraya.allah yardımcınız olsun canım çok çok geçmiş olsun.

susi

ayşecim cnm çok sevindim kızının çıktına umarım ameliyatınızda gzl ger allah iyilik versin cnm bnm de oğlum hasta ondan dolayı giremiyorum.kusura bakma cnm
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

aysekayaci

canım peki serum filan takılmışmıydı bebegine doktor bide 100 de 25 görme kaybı olabilir ameliyata ragmen dedi sizede böyle birsey söylendimi yada bdaha sonra bu problem çözülebiliyor muymuş bir fikrin var mı

aysekayaci

birde hastanede kaldıgınız müddette besleye bildin mi.                                                                                                           1... özel aşılarınızı yapmaya ne zaman basladınız                                                                                                          2...hastaneden sonra hızlımı kilo aldı                                                                                                                     3...beslemesini yine 3 saat ara ilemi yaptın yoksa agladıkca verdin mi                                                                                         4...ameliyattan sonrada göz kontrölleriniz devam ettimi                                                                                                             5...ne kadar zaman doktor kontrolünde kaldınız                                                                                                     6...hastanede veye cıktıktan sonra hangi flimler tahliller yapıldı                                                                                                  kusura bakma elif ama bunları öğrene bilecegim tek sen varsın yardımcı olursan sevinirim