En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

senayy88

VALLA TAM BİLMİYOM CANIM YA 4-5 AY ÖNCE AMELİYAT OLDU E EŞİNDE PROBLEM YOK ÇÜNKÜ İLK EVLİLİĞİNDEN Bİ KIZI VAR ONUN İLK EVLİLİĞİNDEN ÇOCUĞU OLMAMIŞ GERÇİ 2 AY FİŞLAN EVLİ KALMIŞ AMA BÜTÜN TESTLERİ YAPMIŞLAR ÇIKMAMIŞ ACABA DİYOLAR GEÇ DÖLLENME FİLAN VARSA GEÇ ÇIKABİLİRMİ AMA KISMET TABİKİ.BİRAZ NORMAL Bİ DURUM DEİL SANKİ ÇIKARDI YANİ BU ZMANA KADAR KANDA EN AZINDAN SAOLUN KIZLAR

suzannn

KANDA ÇIKMADIYSA GEÇ DÖLLENMEDE YOKTUR

zekiyeebru

bencede geç döllenme yoktur canım ama bi doktora gitsin

@@@gözde@@@

senay bencede olsa çıkardı bi dr görünmekte fayda var başka sebeblere bağlı olabilir.... suzancım  sanırım smear testiydi hani aslında evli her kadının 6 ayda veya 1 yılda bir yapılması gereken bi testmiş bu böle sanki makas gibi bişeyle ordan bişey kesiyomuş gibi oldu sanada yapılmışmıydı ...

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 17 Ekim , 2011, 15:51:25
senay bencede olsa çıkardı bi dr görünmekte fayda var başka sebeblere bağlı olabilir.... suzancım  sanırım smear testiydi hani aslında evli her kadının 6 ayda veya 1 yılda bir yapılması gereken bi testmiş bu böle sanki makas gibi bişeyle ordan bişey kesiyomuş gibi oldu sanada yapılmışmıydı ...
CANIM BENİM BEN HİÇ YAPTIRMADIM KANSER TARAMASINDA YAPILIYOR DİYE BİLİYORUM EVET DEDEĞİN GİBİ 6 AYDA BİR YAPILSA İYİ OLUR AMA BEN DAHA HİÇ YAPTIRMADIM

@@@gözde@@@

evet canım hemşirede kanser taraması için yapılıyo demişti salında ihmal etmemek lazım :suclu:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 17 Ekim , 2011, 16:31:13
evet canım hemşirede kanser taraması için yapılıyo demişti salında ihmal etmemek lazım :suclu:
EVET CANIM ŞİMDİ BENDEN SANA TAVSİYE KESİNLİKLE KAFANA TAKMIYORSUN NE DERLERSE YAPIYORSUN ALLAH BÜYÜK ELBETTE HERŞEY ONUN ELİNDE ONA DUA EDECEĞİZ O BİLİR HAKKIMIZIN HAYIRLISINI

@@@gözde@@@

:opucuk:   :amin: :amin: amin  canım rabbim büyük hakkımızda hayırlısı :amin:

xxcansuxx

gözde kafana takma polikistik  olupda normal yolla hamile kalanlar var Allah ol dedikten sonra... sen stres yapma, tedavinide aksatma... dediğin gibi smear testi bana da yapıldı ama bir sürüntü alıyorlar sanki öyle  farketmedim ben muayene olduktan sonra lab.verdik... rahim ağzı kanseri için tarama yapılıyor banada drum senede 1 mutlaka yaptırmk gerekir dedi başkada yaptırmadım...

ruyam616

Alıntı yapılan: naz_pinar - 30 Nisan , 2009, 14:56:52
hosgeldın pınar aramıza bende nazlı pınar :flowers:29 haftalık hamıleyım bı prensım olacak ınsallah demek sende 4 yıllık evlısın ne guzel insallah en kısa zamanda bir bebısın olur canım ama sakın stres yapma kendını ne kadar rahat bırakırsan emın ol daha cabuk oluyor yoksa stresten adetını bıle gecıktırıp bos hayallere kapılıyorsun umarım bu ay melegın gelır sana :amin:
naz pinar arkadasimizin yaklasik 2.5 yasinda prensi var rabbim herkese nasip etsin bu mutlulugu.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

ruyam616

Alıntı yapılan: zekiyeebru - 17 Ekim , 2011, 10:11:39
arkadaşlar eczaneden geldim ve testi yaptım sonuç pozitif :k06: hamileyim çift çizgi çıktı şükürler olsun allah a hamileyim çok mutluyum yarın doktora gidicem artık anlatılamaz bir duygu bu şu anda iş yerindeyim ve durmadan gülüyor ve mutluyum allah sizede nasip etsin umarım sizde en yakında meleklerinizi kucagınıza alırsınız  :amin:

canim gebeligin hayirli olsun allah kucagina almayi nasip etsin. sen hic beklemeden kavustun melegine rabbimin bir mucuzesi ins bekliyen anne olmak isteyen butun arkadaslarimiz bu duyguyu yasar :amin: :amin: :amin: :amin:

zekiyeebru

tşk ederim rüyam evet rabbimin mucesi beklemeden verdi bana inş saglıkla sıhhatle alırım bende kucagıma allah tüm anne olmak isteyenlere versin inş :amin:

@@@gözde@@@

günaydın kıslar kanal d de doktorum progmanında smear testinin önemini  belirtiyolar vakti olanlarn izlemesini avsiye ederim cidden önemli ve güzel bilgiler paylaşıyolar  :aferin:

ruyam616

24 SEHIT DAHA...
24 CIFT GOZ DAHA KAPANDI HAYATA...
24 ANANIN DAHA HICKIRIKLARI KARISTI TOPRAGA...
24 BABA DAHA AGLADI EVLADININ MUSALLA TASI ETRAFINDA...
SEN RAHATCA UYUYABILIYORSAN HALA YATAGINDA OKUNMAMIS SAY BU MESAJI PCYI KOY BIR KENARA...
AMA YUREGIN VATAN DIYE CARPABILIYORSA HALA SENIN ICIN CAN VEREN MEHMETCIKLERE OKU...

BUTUN SEHITLERIMIZE ALLAHTAN RAHMET AILELERINE BASSAGLIGI DILIYORUM ALLAH SABIRLARVERSIN HEPIMIZIN BASI SAGOLSUN...

suzannn