En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 09:41:54
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 12 Ekim , 2011, 09:41:10
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 09:39:21
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 12 Ekim , 2011, 09:38:27
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 09:34:23
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 12 Ekim , 2011, 09:32:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 09:30:35
günaydın kızlar  :love9:
günaydın canım hoş geldinn  :opucuk:
:opucuk: hoşbulduk canım nasılsın
çok şükür canım iyiyim azcık heycanlıyım sen nasılsın
CANIM BENDE COK ŞÜKÜR İİM BENDE ÇOOOOK HEYECANLIYIM  :love9: :love9:
senini doğum heycanı benim adet geçikmesi  :)
:love9: :love9: EVETTTT CANIM KAÇ GUN GECTİ İNŞ MELEĞİN GELMİŞTİR  :amin: :hieyt:
canım ben sabah öğrendim adetimin geçiktiğini sabah eşimle kahvaltı yapıyoduk yatakdan kalmadan önce hafif mide bulantım oldu yattığım yerde ama bu arada gribal durumum olmuştu geçen hafta maa daha geçmedi hafif daha var eşim dedi hadi yesene bi dilim yedim canım istemiyo dedim noldu hastalığın geçmedimi dedi işde az buz dedim takvime öyle bi an gözüm kaydım 10 veya 11 gelmesi lazımdı ama gelmedi
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 12 Ekim , 2011, 09:43:35
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2011, 09:34:42
Alıntı yapılan: ORNA - 12 Ekim , 2011, 09:32:47
günaydın kızlar bende geldimm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
hoşgeldin cnm nasılsın kontorlün nasıl gecti

hoşbulduk kızlar  :opucuk: :opucuk: canım cumartesi gittim 4 tane yumurtan oluşmuş dedi 1 tanesi daha büyük pazartesi falan çatlar çarşamba kontrole yine çagırdı bakıcak çatladımı çatlmadımı diye yani bu akşam kontrolüm var heyecanlıyım inşallah güzel haberlerle dönerim  :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :hello2: :hello2: HADİ BAKALIM CANIM İNŞALLH HH

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2011, 09:46:44
özdencim ck sevindim kapanmana ayrıca gecmiş olsun rabbim sifa versin annenede üzülme oda kabullenir sonucta sen dininin gereğini yapıyorsun ve böyle ugrastıkca mükafatını fazlasıyla alacaksın adet gecikmende inş bebiştendir cok istiyorum bunu biliyorsun
nagihan cnm bnm inş hayırlı haberlerle dönersin mutlaka haber ver bana tamam mı cnm

sağol canım  :opucuk: bayramın arifesinden aradım anne bayramda kalabalık olur senin ev benim evde şimdiden kamera açayım dedim başımda örtüyü görünce ne bu felan dedim inş bundan sonra böyle delimisin felan filan dedim ttm anne ben yarın ararım o zaman o da başından örtüyü atarsan o zaman ararım teli dedi bende çok beklersin o teli dedim :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ÖZDEN CANIM İNŞALLAH MELEĞİN GELMİŞTİR CANIM 3 GÜN DAHA BEKLE Bİ İDRAR TESTİ YAP  ;)

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2011, 09:46:44
özdencim ck sevindim kapanmana ayrıca gecmiş olsun rabbim sifa versin annenede üzülme oda kabullenir sonucta sen dininin gereğini yapıyorsun ve böyle ugrastıkca mükafatını fazlasıyla alacaksın adet gecikmende inş bebiştendir cok istiyorum bunu biliyorsun
nagihan cnm bnm inş hayırlı haberlerle dönersin mutlaka haber ver bana tamam mı cnm

inşallah canım  :amin: :amin: :amin: tamam mesaj atarım sana  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok sevindim özdencim allah inş meleğini göndermiştir cektiklerine mükafat olarak

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ÖZDEN ANNEN NİYE KARSI CIKTIYSA TAM TERSİ ANNEN SÖLEMESİ LAZIM  :dontknow:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2011, 09:51:21
cok sevindim özdencim allah inş meleğini göndermiştir cektiklerine mükafat olarak
:amin: :amin: :amin:

ORNA

özdencim inşallah melegin gelmiştir  :amin: :amin: senin arkandanda biz geliriz inşallah canancıgımla  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

özden annende kabullenecektir sen hiç takılma bende ilk kapandıgımda yasım cok küçüktü cok kişi dalga gecti bak müslüman oldukları halde tebrik edecekleri halde alay ettiler actırmaya calıstılar ama yılmadım ben annem dedi kızım böyle mükafatı daha cok sen üzülme diye cok gözyası döktüm ama herkese dedimki günahımı üstlenecekseniz acıyım basımı sizene dedim kimse bidaha bişi diyemedi cnm annende illaki kabullenecek

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 09:51:42
ÖZDEN ANNEN NİYE KARSI CIKTIYSA TAM TERSİ ANNEN SÖLEMESİ LAZIM  :dontknow:
canım haklısın sonuçda o da müslüman ama gavur memlekette arkadaşların hepsi bulgar aklınca ona mana bulurlar diye bana tepki alıyo

Alıntı yapılan: ORNA - 12 Ekim , 2011, 09:56:16
özdencim inşallah melegin gelmiştir  :amin: :amin: senin arkandanda biz geliriz inşallah canancıgımla  :amin: :amin: :amin:
inşallah canım inşallah 9 ayın bekleyişinden sonra size o güzel haberi veririmde hemencecik sizinkide gelsin   :amin: :amin: :amin: Rabbim kimseyi evlat hasreti acısıyla imtihan etmesin  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm amin bu acıyı en iyi ben anlarım 2,5 yıl oldu nerdeyse ama insan gün gectikçe bilincleniyor artık kafamda bebek yok herseyim ona programlı değil sonunda attım kafamdan sükür allahıma ve dinleniyorum bu ay doktoruda bıraktım bu ay adet olunca gidecektim galiba bir ay yetmicek birkaç ay tedaviye ara vereceğim gibi görünüyor bakalım cünkü böyle cok daha rahatım

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ekim , 2011, 09:56:29
özden annende kabullenecektir sen hiç takılma bende ilk kapandıgımda yasım cok küçüktü cok kişi dalga gecti bak müslüman oldukları halde tebrik edecekleri halde alay ettiler actırmaya calıstılar ama yılmadım ben annem dedi kızım böyle mükafatı daha cok sen üzülme diye cok gözyası döktüm ama herkese dedimki günahımı üstlenecekseniz acıyım basımı sizene dedim kimse bidaha bişi diyemedi cnm annende illaki kabullenecek
ne güzel Cenabı Hak yardım ediyo ya o sabrı veriyo zaten ben çokdandıt istiyodum kapanmayı ama çevremde bi kapanıp açılıyorlar ondan bekledim sonra wc girecektim başımdaki örtüyü değiştiricektim ramazan ayı sıcak ya dedim abdestimide tazeleyeyim bi gördğm kendimi aynada başımı çıplak hisettiğim gibi kendimide öyle hissettim evin içinde bile başımı açmak istedim ama elim gitmedi o an karar verdim eşime de söyledim o da tabi isterim dedi

HASRET!M S@N@

ne güzel cnm benm allah actırmasın bende okudugum bir kitap sonrasında ezanlar okunurken dua ettim allahım içime heves ver kapanayım diye oda o anda öyle bir heves verdiki evde bile acamadım o zamanlar kıyafetim bile yoktu ama yinede kararımdan dönmedim 14 yada 15 yasındaydım daha