En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

hayırlısıyla inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz kıslar :amin:

yasmin24

hem bu sigarayıda bıraktım bol bol süt içiyorum belki faydası olur ne bilim ya ben bu aydan umutlanıyorum Allahım ne olur güldürsün artık yüzümüzü  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: yasmin24 - 04 Kasım , 2011, 11:42:34
hem bu sigarayıda bıraktım bol bol süt içiyorum belki faydası olur ne bilim ya ben bu aydan umutlanıyorum Allahım ne olur güldürsün artık yüzümüzü  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş canım inş. Hayırlı haberlerini alırız :amin:

suzannn

RuHGuZeLi

suzannn

@@@gözde@@@

hoşgeldin suzancım siteye  sabah ilk girenlerdensin ya alışmışım sana yokluğun hemen belli oldu geç girince siteye :opucuk:

RuHGuZeLi

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 04 Kasım , 2011, 12:33:45
hoşgeldin suzancım siteye  sabah ilk girenlerdensin ya alışmışım sana yokluğun hemen belli oldu geç girince siteye :opucuk:
canım benim çok sağol bugün işe gelirgelmez açamadım çünkü çok işim vardı tatile giriyoruzya ondan :opucuk::opucuk::opucuk::opucuk::opucuk:

@@@gözde@@@

anladım canım bugün yoğunsun yarın ne güzel sefasını sürer bi güzel dinlenirsin artık  :occasion5: kaçgün olcak izniniz  8)

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 04 Kasım , 2011, 12:41:56
anladım canım bugün yoğunsun yarın ne güzel sefasını sürer bi güzel dinlenirsin artık  :occasion5: kaçgün olcak izniniz  8)
bilmem yarın bizimkiler gelmeyecez diyorlar ama hiç belli olmaz işte yarın gelirsek perşembe iş başı

@@@gözde@@@

oda güzel 4 5 gün iyi olur gezmelerden fırsat kalırsa evinin keyfini çıkarırsın  :occasion5:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 04 Kasım , 2011, 12:46:52
oda güzel 4 5 gün iyi olur gezmelerden fırsat kalırsa evinin keyfini çıkarırsın  :occasion5:
aslında bu bayram bana bişey oldu evden dışarı çıkmak istemiyorum ama mecbur artık gidecez

@@@gözde@@@

bana kalsa ben gitmek istemiyorum aslında eminim benim morelimi bozcaklar hele eşimin tarafında  eminim ki çocuk konusunu açcaklar :-ooo nefret ediyorum ya kendilerinden soğutuyolar böle :cildir: :cildir:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 04 Kasım , 2011, 13:00:38
bana kalsa ben gitmek istemiyorum aslında eminim benim morelimi bozcaklar hele eşimin tarafında  eminim ki çocuk konusunu açcaklar :-ooo nefret ediyorum ya kendilerinden soğutuyolar böle :cildir: :cildir:
bende nefret ediyorum kesin bendede açacaklar konuyu kulağımı tıkamaya çalışacağım  canım size kaçgün tatill