28 Nisan , 2024, 11:26:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

yasmin24

Alıntı yapılan: begum0101 - 04 Kasım , 2011, 11:05:13
iyiyim canım sen nasılsın nasıl gidiyor biz seninle tanışmadık sanırım benim adım begüm 25 yaşındayım adanalıyım ama sivasta oturuyorum. 10 aylık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz  :)
tanışalım canım ben yasemin 25 yaşındayım izmirde yaşıyorum  1 buçuk yıldır evliyim bebek isteyeli 1 yılı geçti :)

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:07:48
iyiyim yasemincim cok sükür oda iyidir inş
iyidir tatlım merak etme sen  :nazar: :nazar: :nazar:Allaha emanet o yerim ben onu  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

yasemin cnm sen hergününü iyi değerlendir bos durma o akıntında olur galiba canım benmde bir keresinde o dönemde kanamam olmustu doktorumu aradım normal bazı bayanlarda olabiliyor bu tür sıkıntılar demişti cnm bnm ama yinede doktorunu ara

HASRET!M S@N@

[darıcı en kısa zamanda senin basına inş kardesim bende senin meleğini severim inş

RuHGuZeLi

memnun oldum yasemincim. Adet tarihin ayın kaçında canım

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:10:49
yasemin cnm sen hergününü iyi değerlendir bos durma o akıntında olur galiba canım benmde bir keresinde o dönemde kanamam olmustu doktorumu aradım normal bazı bayanlarda olabiliyor bu tür sıkıntılar demişti cnm bnm ama yinede doktorunu ara
yok ki doktorum kuzum bide hergün birlikte olamıyoruz çok tahriş oluyo benim canım yanıyo sıkıntı oluyo  :-\ :-\ :-\

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:11:51
[darıcı en kısa zamanda senin basına inş kardesim bende senin meleğini severim inş
inş canım benim  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cnm bence bu ay da dene sonra iyi bir doktor bul ve gidin bitanem maksadım seni üzmek değil daha fazla beklemeni engellemek cünkü cok istiyorum seninde meleğin olsun allah korusun bir problem varsa bosyere beklemeyin diye cnm bnm sakın yanlıs anlama en ufak yumurtlama takibiyle en kısa sürede kavusursun dşye cnm

yasmin24

Alıntı yapılan: begum0101 - 04 Kasım , 2011, 11:12:17
memnun oldum yasemincim. Adet tarihin ayın kaçında canım
bende memnun oldum canım adet tarihim 18 ile 25 arası bekliyorum düzensiz biraz

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:17:55
cnm bence bu ay da dene sonra iyi bir doktor bul ve gidin bitanem maksadım seni üzmek değil daha fazla beklemeni engellemek cünkü cok istiyorum seninde meleğin olsun allah korusun bir problem varsa bosyere beklemeyin diye cnm bnm sakın yanlıs anlama en ufak yumurtlama takibiyle en kısa sürede kavusursun dşye cnm
düşünüyorum canım aslında bakalım bu ay bi geçsin  olmazsa gitcem doktora

RuHGuZeLi

hemen hemen aynı tarihler bende geçen ay haricinde hiç sekme yaşamadım hep ayın 17 sinde oldum geçen ay 5 gün gecikmeyle 21 inde oldum bende 17 - 21 arası bekliyorum bakalım bugünlerde yumurtluyorum sanırım kasık ağrılarım başladı.

1 seneyi geçti diyorsun canana katılıyorum bir an önce doktor bul git bir görün muayeneni ol. Bakalım meleğinin gelmesini engelleyen şey neymiş öğren için rahatlar en azından değil mi ?

senayy88

YASMİNCİM BENCEDE TATLIM Bİ DOKTORA GİT CANIM BENDE 6 AY BEKLEDİM HERKES ERKEN ERKEN DEYİP DURDU İYİYKİ GİTMİŞİM BU AY KİSTLERİM ÇIKTI CANIM GİTMESEM BÜYÜCEKTİLER BELKİDE AMELİYAT OLUCAKTIM ŞİMDİŞ İLAÇ TEDAVİSİYLE UFALTMAYA ÇALIŞICAZ BAKALIM İNŞALLAH HERŞEYİN NORMALDİR CANIM RABBİM EN UYGUN ZAMANDA GÖNDERSİN YAVRUNU...

yasmin24

bu ay ovilasyon testi kullanıyorum  inş ikimide güzel haber veririz  canım önümüzdeki ay gitmeyi düşünüyorum geçen kış gittim bi problem yok dedi dr evliliğin üzerinden 1 buçuk yıl  geçmesi gerekiyo  tedaylı tedavi için dedi dr e bizimde yeni 1 buçuk yıl oldu işte bakalım

RuHGuZeLi

hayırlısı olsun canım benim ama ihmal etme lütfen  :opucuk:

yasmin24