bebeğimin kalbinde hafif kireçlenme varmış

Başlatan KasrıCinan, 16 Kasım , 2013, 23:25:16

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Arkadaşlar doktor kontrolüm vardı bugün hersey iyi hos çok güzel iken doktor kalbinde hafif kireçlenme olduğunu söyledi.ve hemen ayrıntılı ultrasona girmem için profosöre yönlendirdi...bu profosör çocuk Kalp uzmanıymış..biz  cinsiyet öğrenmek için gitmistik.ve gönlümüzden geçeni verdi rabbim derken böyle bi durumun olduğunu söyledi.çok üzgünüm.arastırdım nette biraz son aylarda kaybolabileceğini söylüyor..
BAŞINA BÖYLE BİRSEY GELEN VEYA BİRİNDEN BÖYLE BİRSEY DUYDUNUZMU LÜTFEN RAHATLATIN BENİ,,,DETAYLI ULTRASONA GİRENE KADAR DÜSÜNMEKTEN MAHVOLACAĞIM.NİYE DEMEDİM RABBİM VERDİYSE SIKINTI Bİ BİLDİĞİ VARDIR O AN SADECE HAYIRLISI OLSUN DEDİM..AMA NELERLE KARSILACAĞIMI BİLMİYORUM NE DÜSÜNSEM NE YAPSAM BİLMİYORM.DOKTOR HİÇ YORUM YAPMADI....DİREK AYRINTILIDA BAKILMAM BEBEĞİMİN KALBİNİN İNCELENMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. :sad1: :sad1:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm ya insallah kendiliginden gider  :amin: :amin: ilk duydum valla  :dontknow: :dontknow: neler var neler Rabbim kötü seylerden korusun  :amin: :amin: bu arada kizin olcak dimi  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 17 Kasım , 2013, 00:01:29
gecmis olsun cnm ya insallah kendiliginden gider  :amin: :amin: ilk duydum valla  :dontknow: :dontknow: neler var neler Rabbim kötü seylerden korusun  :amin: :amin: bu arada kizin olcak dimi  :k06:
sağol gülcüm.Bende daha neler duyacağız kimbilir dedim...amiiin..insallah koybolur doktor yanlıs görmüstür.. evet canım kız dedi doktor ama yüzde yüz diyemedi gitti bi

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

RuHGuZeLi

Canım çok geçmiş olsun inşallah bir an  önce geçer  :amin: Salı günü kontrolüm var sorayım bir doktoruma...

makaron

Canım cok yakın bi arkadaşımda olmuştu. Boyle toplu iğne başı kadar kireçlenme gormüştü dr. Aynı şeymi bilmiyorum ama ayrıntılı ultrasona girdi. Çok şükür bişey çıkmadı. İnşallah senin de temşz çıkar merak etme. Bazı dr cok dikkatli bole herseyden suphelenıyor inşallah muhim biley değildir.

Oyle de kendını yıpratma. Gonlunden kuz gecmiş olabilir. Unutma rabbimiz bizi kendımizden bile iyi bilir. Boyle dusunup kendını üzme. Rabbim gonlunden gecenı vermiş. İnşallah saglıklı olacak.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 17 Kasım , 2013, 10:29:18
Canım çok geçmiş olsun inşallah bir an  önce geçer  :amin: Salı günü kontrolüm var sorayım bir doktoruma...
sağol canım insallah..çok sevinirim canım sorarsan.her doktorun düşüncesi deneyimi farklı oluyor çünki...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: makaron - 17 Kasım , 2013, 10:42:05
Canım cok yakın bi arkadaşımda olmuştu. Boyle toplu iğne başı kadar kireçlenme gormüştü dr. Aynı şeymi bilmiyorum ama ayrıntılı ultrasona girdi. Çok şükür bişey çıkmadı. İnşallah senin de temşz çıkar merak etme. Bazı dr cok dikkatli bole herseyden suphelenıyor inşallah muhim biley değildir.

Oyle de kendını yıpratma. Gonlunden kuz gecmiş olabilir. Unutma rabbimiz bizi kendımizden bile iyi bilir. Boyle dusunup kendını üzme. Rabbim gonlunden gecenı vermiş. İnşallah saglıklı olacak.
evet canım aynı şey sanırım hafif kireçlenme var dedi..ayrıntılı ultrasona girmen lazım dedi..insalah dediğin gibi mühim birsey değildir.amin canım sağolasın  :amin: :amin: :amin:

iklima

Canım ben de ilk defa duyuyorum ama bazen bazı dr lar erken teşhis için yüksek tepkiler verebiliyor bence önemli bişey çıkmiycaktir.içini ferah tutmaya çalış.prof a ne zaman gideceksiniz.
Drlarin temkinli olması çok güzel bişey ama bazen yeterli bilgi verip bizi aydinlatmadiklari için panik oluyoruz.
Hiç duymadigimiz bişey oldugunda korkuyoruz.
Prof.seni rahatlatacaktir çok düşünup kendine eziyet verme ınş önemli bişey cikmiycak öyle düşün
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

KasrıCinan

canım insallah dediğin gibidir,,,
dediğin gibi doktor eşime diyorki bide bi sorun yok hersey normal.sadece kalbinde hafif kireçleme var ayrıntılıya girmeniz gerekiyor ..o kdar rahat söylüyorki.anlatsa şöyle olur böyle olur..
içim rahat.düşünmemeye çalışıyorm..devlet hastanesine ayrıntılaya gün vermislerdi canım onu bekliyorm...eğer bi sıkıntı çıkarsa hemen o gün prof.çıkacağım

ยรlคภ๓คz göภlüm

hafif  dediyse önemli değil... benim doktorum da ayrıntılı için prof. doktora yönlendirdi ama ben normal doktora gittim. sorun çıkmadı inşallah  önemli değildir, ben de ilk defa böyle bir rahatsızlık duyuyorum...
benim de kalbimde sağ kapakçıkta sorun var, bir süre ilaç kullandım 4 yıl önce doktorlar önemli değil  dedi. bir de ritim hızlanması ve gerilemesi  var... bunları doktoruma da söylemedim  beni kalp doktoruna sevk edecek uğraştıracak diye...

ponçik

Canım geçmiş olsun  :-\ ilk kez böyle birşey duyuyorum ben de
İnşallah geçici bir durumdur, Rabbim dermansız dert vermesin. Detaylı ultrasonda da sorunun geçici olduğunu göreceklerdir. İçiniz ferah olsun  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Kasım , 2013, 08:37:05
hafif  dediyse önemli değil... benim doktorum da ayrıntılı için prof. doktora yönlendirdi ama ben normal doktora gittim. sorun çıkmadı inşallah  önemli değildir, ben de ilk defa böyle bir rahatsızlık duyuyorum...
benim de kalbimde sağ kapakçıkta sorun var, bir süre ilaç kullandım 4 yıl önce doktorlar önemli değil  dedi. bir de ritim hızlanması ve gerilemesi  var... bunları doktoruma da söylemedim  beni kalp doktoruna sevk edecek uğraştıracak diye...
hafif dedi canım ama bende eğer gerçekten varsa ilerlerse diye korkuyorum..nedir ne değildir bi bilgi vermedi doktor..eskişehirde çok iyi bi prof söylediği gitmem gereken kişi.ama ben ilk basta normal detaylıya devlet hastanesinde bi gireyim eğer gercekten birsey yoksa boşuna gitmeyim varsada hemen aksamına profa. çıkarım dedim.insallah önemli birsey değildir ve kendiliğinden geçiyordur..

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Kasım , 2013, 10:07:13
Canım geçmiş olsun  :-\ ilk kez böyle birşey duyuyorum ben de
İnşallah geçici bir durumdur, Rabbim dermansız dert vermesin. Detaylı ultrasonda da sorunun geçici olduğunu göreceklerdir. İçiniz ferah olsun  :amin:
goncacım sağol amin öyle.içimiz rahat kötü hiç düsünmüyorum...bakalım bir hafta sonra belli olur artık..anlamadığım ultrason fotoğrafını vermedi.istediğimde sıntı dönüktü filan dedi.ve muayene ederken de hep yüzünü ellerini gösterdi.sırtı hiç dönük değildi.belki doktor yanılmıstır diyerek rahatlatıyorm kendimi..

ponçik

Bizim en son ultrason görüntümüzde kafasının üstten ölçüm resmi, kol görüntüsü ve bacak görüntüsü var  :dontknow: Belki kağıt bitmesin diye vermemiştir senin doktor  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Kasım , 2013, 13:25:49
Bizim en son ultrason görüntümüzde kafasının üstten ölçüm resmi, kol görüntüsü ve bacak görüntüsü var  :dontknow: Belki kağıt bitmesin diye vermemiştir senin doktor  :laughing7:
:ehi: :ehi: evet sanırım ya iyi doktor diye gidiyoruz özele gidiyoruz.bi kağıdı vermeye üşeniyor..halbuki o an o ultrason kağıdına öyle ihtiyacım vardıki  :k06:  :y25: sanki o an bakıp bakıp rahatlayacaktım :( .pinti doktor.sırtını verseydi okşar dururdum.. :toothy10: :toothy10:

ponçik

detaylı ultrasonda alırsın bebişin resmini canını sıkma , herşey yolunda gitsin de önemli olan o  :opucuk: