bebeğimin kalbinde hafif kireçlenme varmış

Başlatan KasrıCinan, 16 Kasım , 2013, 23:25:16

« önceki - sonraki »

zen_s

canım çok sevindim haberlerine inşallah her şey yolunda gider doğana kadar hiçbirşeyi kalmaz kızının  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

Canım ınş dogana kadar o da geçer hiç bir sıkıntınız kalmaz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

zen_s

İnşallah bebeğini kucağına sağlıkla aldığında burayı okuyup tebessüm edersin nasılda korkmuşum dersin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Ne güzel haberler vermişsin canım, sizin adınıza çok sevindim, ne kadar ufak bir ihtimal de olsa insan tedirgin oluyor maalesef
Doktor gayet mantıklı ve güzel açıklamalar yapmış, içinize su serpmiş  :icon_thumright: inşallah sağlıkla kucağına da alırsın canım,utangaç kızını kilosu da iyiymiş maaşallah  :hello2:

xxcansuxx

maşaallah güzel haberlerle gelmişsin  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
Allah sağlıkla kucağına aldırsın inş.zamnla oda kaybolur o her neyse  :amin: :amin:  :opucuk:
vayyy be sen o kadar ekrana bak o sana yüzünü göstermesin çok numaracı bu cadılar çokkk  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Kasım , 2013, 11:30:57
Ne güzel haberler vermişsin canım, sizin adınıza çok sevindim, ne kadar ufak bir ihtimal de olsa insan tedirgin oluyor maalesef
Doktor gayet mantıklı ve güzel açıklamalar yapmış, içinize su serpmiş  :icon_thumright: inşallah sağlıkla kucağına da alırsın canım,utangaç kızını kilosu da iyiymiş maaşallah  :hello2:
:opucuk: amin canım.utangaç hiç sorma.bi kere bile şöyle izleyemedik şu ana kadar..oğlumda hep doktor  izletirdi hareketlerini...bu doktorlarım nedense hemen bi bakıyorlar tamam.. :ehi: :ehi: kilosu iyi sanırım..oğlum 3buçuk kilo doğmustu bakalım fıstığım kaç doğacak...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 11:01:31
İnşallah bebeğini kucağına sağlıkla aldığında burayı okuyup tebessüm edersin nasılda korkmuşum dersin  :amin:
amiin cnm insallah,,

KasrıCinan

canan canım sağolasın amin..şimdiden böyleyse bu cadılar yandık ki ne yandık  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ponçik

Kilosu gayet iyi canım benim ki aynı haftada 340 gr.dı  ;D

olvido

sümeyracım çok sevindim doktordan iyi haberlerle dönmene hiç bir şey olmayacak inşaallah sağlıklıca doğacak küçük kızımız  :love9:

dilekyilmz

Geçmiş olsun canım İnş kendiliğinden geçer Allah sabır versin

KasrıCinan

Kızlar çok mutluyum. :muzz: :muzz: :muzz:  Geçen hafta erken doğum riski ve enfeksiyondan hastaneye yatmıştım.3 gün kaldım..o  zaman renkli dooplere soktulAr..ve bebeğimin kalbinde ekojenik odak parlaklık gitmiş kalmamış ELHAMDÜLİLLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim hep bebeklerimize sağlık versin

zen_s

Çok sükür canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

bnsroni

7 aylık hamileyken banada bunu söylediler ve zeynep kamilede bir prof a yönlendirdiler bir şey cıkmadı...cok strees olmustum ama zaten doğuma yakın geçiyormus endişe etme.