28 Nisan , 2024, 12:57:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

ben veremiyom ki yaaa pöff böle gr gr mı gitcek anamadımm ki yaaaaa :ehi: :ehi:

Balböceği

Oooo ona taklı kalırsan işin yaş ben haftalık burda iki 3 hafta denedim sonra akışına bıraktım

Gram gram iş değil vücut su topluyor gramlar fazla çıkıyor sona üzülüyouz

Sen diyetini tut ne zaman giderse gitsin ister kilo ister gram  :ehi:

muhribe

bak benim metabolizma çakıldı kaldı mesela
63ten ne aşağı ne yukarı  :cildir:
ama olsun almıyorum en azından  :amin:
havalar düzeldi artık işe yürüyerek gelicem  :muzz:

Balböceği

Ben iki bölümde verdim birinci seviyede 6 ikinci seviyede 5 şimdi yine durma evresindeyim son 4'te bakalım ne zaman gıdecek  :k06:

Birden bire düşüyor verince ama ikincide bozmadım bayağı üzüldüm sonra şükür gitti  :amin:

muhribe

kilo verimi düşünce belli ki spor istiyor vücut
onun da sırası geldi şükür  :hieyt:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

sonunda verebildim. 700 gr gitti şükür

ยรlคภ๓คz göภlüm

02 Nisan , 2013, 08:52:49 #261 Son düzenlenme: 02 Nisan , 2013, 14:22:12 ยรlคภ๓คz göภlüm
                      İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu

[/color]1-Sulu~Göz                                63                          63                  60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                  59                           59                  55                   
3-Balböceği                               69                           69                  65
4-Fatma (melekyüzlüm)        65                           65                   55

5-lagrima                                   71                           70,5                   65
6- destina06                              57,5                       57,7                55                   
7-AYŞE TEYZE                           56                           56                   53                 
8-olvido                                      86                          84                     75               
9- -nil-                                         86                          83,9                75   
10-ecesu                                     62,1                      61,40              53     

11-sukeyna                               67                              66,7                   60   
                                                                                                                                                                                                       [/b]

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de bu hafta diyete başladım artık... bu hafta öğle yemeğinde gevrek yiyeceğim... öğle arasında yürüyüş yapıyoruz... akşama eve gittiğimde de yürüyüş yapıyorum. yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum

Balböceği

Aman ya hazırlandım dün yürüyüşe çıktım bide gel geldi misafir geliyor

Sonra bişeyler hazırladım misafir geldi ne deseler, görümcemin oraya gideceklermiş lan baştan desenize uyuzlar hem hazırlık yaptım hemde yürüyüşüme engel oldunuz sonra herşeyi aldım görümceye gittik  :cildir:

Balböceği

Çok heyecanlıyım bu hafta  :ehi:

Ama moral sıfır  :sad1: bu erkekler niye böyle şu haline bakala ne kadar zayıfladın kötü oldun demez mi  :sad1:

Duyanda sanki kendi için çabalıyorum  :ehi:  :sad1: :sad1:

Hastalık kapmış gibiymişim  :sad1:

muhribe

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de öğle yemeği yerine künefe yedim üzerinde de dondurma vardı  :ehi: :ehi: :ehi:  diyet nere ben nere yaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  bakalım sabah kaç kilo çıkacağım

Balböceği

Ayşe Allah iyiliğini versin kız  :ehi: :ehi: :ehi:

Ya Betül sorma dün yine şu haline baksana zayıfladın ama ben pek beğenmedim demez mi   :-ooo :ehi: :ehi:

muhribe

kıskanmış belli  :ehi:
hanım gittikçe güzelleşiyor benim halime bak diyor
dur diyor hevesini kaçırayım da daha güzel olmasın diyor  :ehi: :ehi:

Balböceği

Benim herifin sadece göbeği var geriye kalan her yeri maşallah kas dolu  :ehi: ama göbek  :suclu: