Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 19 Mart , 2013, 11:10:40
beni de yazın 57.5 :-ooo :-ooo :-ooo kiloyum boyum 167-68 olabilir :ehi: :ehi: :ehi: 55 :love9: :love9: kilo olmak istiyorum nasıl olcak bilmiyorum :BangHead: :BangHead:

vah yavrum ne kadar da kiloluymuşsun :ehi: :ehi: :ehi:

destina06

kiloluyum tabi daha çocuk doğurcaz :love9: :love9: :love9: şu iki buçuk kiloyla başım dertte atsam atılmıyo sattsam satılmıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 19 Mart , 2013, 12:59:11
kiloluyum tabi daha çocuk doğurcaz :love9: :love9: :love9: şu iki buçuk kiloyla başım dertte atsam atılmıyo sattsam satılmıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10:

atılır canım benim de 4 kilom var, bahar gelse dışarda yürüyüşe başlasam hemen veririm... inşallah doğururuz da kilo kalırsa kalsın biz de doğumdan sonra veririz

Balböceği

Allah canınızı almasın  :ehi: Sağol hacı yazmışın kara listeye  :ehi:

olvido

beni de ekleyin yarışmanıza kilom 86  :nazar: doğumdan sonra zayıflamayı bırak kilo aldım  :cildir: hedef şimdilik 75 olsun cumaya görüşürüz

Balböceği

Anam anam sen ne zamandır gelmiyorsun kız yaşını geçmiş maşallah  :nazar: :nazar:

olvido

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 19 Mart , 2013, 20:28:32
Anam anam sen ne zamandır gelmiyorsun kız yaşını geçmiş maşallah  :nazar: :nazar:
vakit bulamıyorum eda iş ev çocuk ay ben kilo almayımda kim alsın

Balböceği

Öyle deme porsiyonları azalt yavaş yavaş bak nasıl düzene giriyorsun

Anam senin dediğin gibi doğuranlar hamileyken almıyor ama doğumdan sırna alıyor burda bir arkadaş daha öyle

:'(

olvido

sizede maşallah senin oğluşunda 2 yi geçmiş hatta abi olması için tarih bile ayırtmışsın :)

Balböceği

Öyle diyoruz ama bakalım, o hamilelik süreci çekilir gibi değil  :-\ hele o parmaklamalar  :ehi:

olvido

hamilelik rezaletti : basur , böbrek taşı, tiroit , astım krizleri, doğuma kadar çalış , danalar gibi şiş , taramalar kötü çıksın, amniyosentez ol sonuç bekle  :cildir:
doğum u hiç anlatmayayım hala psikolojim düzelmedi

bunlardan sonra ben canan kadar cesur değilim töbe unutana kadar doğurmam  :icon_pale:

lagrima

kızlar ben daha önce 3 ayda 23 kilomu herbalife ile vermiştim şimdi gene başlıyorum. hamile kalmadan öncede 10 kilo vermiştim. diyetle miyetle olmayacak yoksa.

@Melek Yüzlüm@

Balböceği

Alıntı yapılan: olvido - 19 Mart , 2013, 20:48:32
hamilelik rezaletti : basur , böbrek taşı, tiroit , astım krizleri, doğuma kadar çalış , danalar gibi şiş , taramalar kötü çıksın, amniyosentez ol sonuç bekle  :cildir:
doğum u hiç anlatmayayım hala psikolojim düzelmedi

bunlardan sonra ben canan kadar cesur değilim töbe unutana kadar doğurmam  :icon_pale:
ay deme kız  :sad1: :sad1: işte insan korkuyor valla  ::)

Çocuğa bakmayı yeğlerim her zaman  :dontknow:

Balböceği

İşte ona da sabr lazım ebrar kaç aydır diyet yapıyorum şükür gayet iyim ama sabr lazım  :k06: