28 Nisan , 2024, 01:02:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de diyeti bozdum... ne bulsam yiyorum, sporu da bıraktım

lagrima

yavrum sen ne yapmışsın ya :) ben bunları yersem 100 kilo olurum :) önceden yanaştımda ordan biliyorum :D
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 27 Mart , 2013, 21:56:26
ben kötü örnek olurum hacııı ama dur yazımmm :ehi: :ehi: :ehi:

sabah tavuk suyuna şehriye çorba ekmek bana bana :suclu: :suclu:
öğle misafir vardı kekti pisküdü çaydııı :suclu: :suclu: :suclu:
akşamm koca  servis tabağı taze fasulye p.pilavı salata yeşil soğan çikolata :suclu: :suclu:
şimdi çubuk krakerrr :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
birazda çikolatam gelir :hungry: :hungry: :hungry: :suclu: :suclu: :suclu:

haa bide gün içinde 10 bardağa yakın çayyy :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

sakın beni örnek almayınnn :cildir: :cildir: :cildir:

çok pişmanım yediklerim için kendime yaptıklarım için :ehi: :ehi:

lagrima

yumurta iyidir proteindir ama 2 4 çok fazla. kollestrolün çıkar mazallah.
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 27 Mart , 2013, 22:03:25
yok laaaa :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

normalde 2  yiyomda dün çok canım çekti doyamadımmm :hungry: :hungry: :hungry:
bak gene canım çektiii :suclu: :suclu: :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:

lagrima

helal sana canım :D bende evde kadayıf vardı baktım baktım kokladım hemen geri döndüm seni yemicem dedim anneme verdim gözümün önünden al şunu ye :D :D
Alıntı yapılan: Balböceği - 27 Mart , 2013, 22:17:36
Ben ona aşığım anlıyor musunuz ebrar sigaraya aşığım diyor ya bende öyleyim  :toothy10:

Ki, ki bunlarda bir madde varmış sanırım kafein yedikçe bağımlılık yapıyormuş

Yok be ne yiyeceğim gözlerimi kapattım ne haya ettim sence sabahları yarım ekmek arasına koyduğum nutellanın bana nasıl geri döndüğünü hatırladım hemen kapattım kapağı  :ehi: :toothy10: :ehi:

lagrima

canım türk kahvesini şekersiz içersen metabolizmayı hızlandırır. 0 kaloridir. latte neskafe vs selülit yapar.
7 civarı ekmek yeme sabah ye daha kolay yanakrsın. yogurtta metabolizmayı hızlandırır ama ara öğün yada akşam yatmadan önce yendiğinde.

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Mart , 2013, 00:55:19
ben sabah 2-3 fincan çay içerim.yanında haftada 3-4 gün haşlanmıiş yumurta olur.yumurta olursa minik tost yada 1-2 dilim yumurta yoksa azcık daha büyük bi tost yapar yerim.

öğlen çok acıktıysam akşamdan kalma sebze vs. yemek kaldıysa onu yerim.çok acıkmadıysam da  yoğurt ve eti form yerim

gün içinde mutlaka 1 türk kahvesi az şekerli yada latte içerim.
sonra 7civarı akşam yemeği yerim ondada ya sebze yada tavuk yemeği olur.yanında mıtlaka yoğurt olur.1 kaseye yakın yoğurt yerim.1 tabak yemek yerim 2 en çok 3 dilim ekmek yerim.gecede çay yada kahve içeriz eşimle.

evimize cola,nutella,çikolata,cips,çerez,bisküvi girmez misafirden misafire alırız.çok aramam yani.
benim kilo almamın sebebi spor yapamamak ve ekmek yemek.

Balböceği

Ebrar bende öyle diyorum bende bunun gibi yesem olurum ama abur cuburdan kilo aldım hep yemekten değil  :ehi:

Ben ne verdim yarın merak ediyorum şişliğim vardı o gitsin yeter  :ehi:

ayy

kız bana sövmüş saymışş edayaaa ballar vermişşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
napimm kuzuuu yaaaa yiyom yiyommm yumuytayada bayılıyımm bennn :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Yarın Baskül günü ayşem hazırol  :ehi:

Oğlan uyusun baskülümü hazırlayacağım sabah  :sad1:

ayy

yaa ben dışarda tartılıyomm koca battaniye gibi kabanla.eşşek kadar çizmeyle kocaman çantaylaaa.dize kadar çoraplaaaa.donla styenleeee ..kilomdan agır gelir laa bu saydıklarımmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
çıkanı ikiye bölmem gerekecekkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Her kadının bir tartısı olmalı  :aferin: bak bana 6 tane oldu aldıklarım  :toothy10: :ehi: :ehi: yok be 5 oldu

lagrima

sabah olsa hayrola bakalım :)bende ya inanılmaz düşükünm abur cubura çok da severim. sürekli birşeyler yiyeyim kekler cipsler çikolatalar krakerler börekler tatlılar ama dana oldum :) artık yememeye çalışıyorum.
Alıntı yapılan: Balböceği - 28 Mart , 2013, 17:41:23
Ebrar bende öyle diyorum bende bunun gibi yesem olurum ama abur cuburdan kilo aldım hep yemekten değil  :ehi:

Ben ne verdim yarın merak ediyorum şişliğim vardı o gitsin yeter  :ehi:

ayy

kızz bide bana kızıyoo kendi yediklerine bakmıyodaaa :violent1: :violent1: :violent1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laa ne bilim hiç ihtiyaç duymadım bu yarışada renk olsun diye girdimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
verrim ben biliyommm :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sana daa çööööööööööşşşşşş napıyonn laa kırıyonnmuu  da 5 olduu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sesli gülcem gülemiyomm heriff zaten kıskanıyoo siziiii :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy benn cıkıyomm laa kocişin koynuna sokuluyumm azzzz :suclu: :suclu: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

Balböceği

Aman yürü git renk geldi sayende millet zayıflayım derken habire şişmanlayacak  :toothy10: :ehi: :ehi:

ayy

Balböceği

Ben gene aynı 69 yazın bari gram bile gitmemiş ama şişlik vardı ondan kurtulmuşum  :ehi: