28 Nisan , 2024, 02:15:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

4 yumurta e çüşşşşşşşşş anam  :ehi:

Bizde her gün yiyoruz her çeşit  :ehi: malum oğlan var bide çok sağlıklı formda tutuyor insanı  :ehi:

Kız acayip güzel oluyor  :ehi:

ayy

yok laaaa :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

normalde 2  yiyomda dün çok canım çekti doyamadımmm :hungry: :hungry: :hungry:
bak gene canım çektiii :suclu: :suclu: :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Hep böyle ayıptır söylemesi öküz gibimi yiyorsun  :ehi: :ehi:

Anam nasıl bir bünye var sende  :toothy10:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
haaahh aynen öyleee kuzummm  tam bi öküzüm yani ama biri beni durdurmazsamm camış gibi ocammm :y25: :y25: :y25: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Bünye yakıyorsa ye valla kız daha ne her insan böyle olmak ister  :ehi:

Yemek değilde ben tatlı manyağım lan öğlede ne oldu bak nutella masada duruyormuş yerine koymamışım

Anam bide baktım kaşık var çay kaşığı açtım bi güzel kokladım kokladım  :toothy10: :ehi: gözlerimi kapattım

Derin derin hayaller kurdum kaşığın ucuyla tadına baktım  :ehi: daha da yemedim  :toothy10:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kıyamam laaa kaşıklasaydın laa bikereden nolcakkkk :suclu: :suclu: :suclu:
yokk laa ne yakcakk bünyaa alıyorum kiloyu ama çaktırmıyoo dahaaaa :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

aha koca paket çubuk bitti laaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Balböceği

Ben ona aşığım anlıyor musunuz ebrar sigaraya aşığım diyor ya bende öyleyim  :toothy10:

Ki, ki bunlarda bir madde varmış sanırım kafein yedikçe bağımlılık yapıyormuş

Yok be ne yiyeceğim gözlerimi kapattım ne haya ettim sence sabahları yarım ekmek arasına koyduğum nutellanın bana nasıl geri döndüğünü hatırladım hemen kapattım kapağı  :ehi: :toothy10: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hayale bakk koptumm laaa yazık eziyet etme kendinee manyak ekmek arası olmasın iki kaşık olsun bişey olmaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aşkmııı ben kocişe aşıgımm başka bişiyee değillll :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Yok bacı yemem yeter o bana  :ehi:

Çok çektim kaç senedir  :ehi: gerçi son 1 senedir ben memnundum Halim'den  :toothy10:

Ama izin var ya kıçımı ona yırtıyorum  :ehi: :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Balböceği - 27 Mart , 2013, 22:11:04
Bünye yakıyorsa ye valla kız daha ne her insan böyle olmak ister  :ehi:

Yemek değilde ben tatlı manyağım lan öğlede ne oldu bak nutella masada duruyormuş yerine koymamışım

Anam bide baktım kaşık var çay kaşığı açtım bi güzel kokladım kokladım  :toothy10: :ehi: gözlerimi kapattım

Derin derin hayaller kurdum kaşığın ucuyla tadına baktım  :ehi: daha da yemedim  :toothy10:

edacık seni tebrik ediyorum. 41 kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Sağol canım hayalimi de okudun mu  :opucuk: :ehi:

O gözler kapanınca eski yediklerim ve onun yüzünden kilo aldıklarım geldi aklıma  :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Balböceği - 27 Mart , 2013, 23:57:34
Sağol canım hayalimi de okudun mu  :opucuk: :ehi:

O gözler kapanınca eski yediklerim ve onun yüzünden kilo aldıklarım geldi aklıma  :ehi:

okumam mı şekerim  :aferin:

darısı bana inş. hep atlıyorum ben ve yiyorum. bana akıl versene. ben şimdi kaçar şeker, iyi geceler sana

Balböceği

Ne deyim valla hani diyorlar ya herşey beyinde bitiyor diye ciddi öyle  :opucuk:

Şimdi düşünüyorum ne kadar gereksiz yere yemek yemişim yemekten kastım abur cubur  :sad1:

Hadi görüşürüz canım  :opucuk:

__nil__

ben sabah 2-3 fincan çay içerim.yanında haftada 3-4 gün haşlanmıiş yumurta olur.yumurta olursa minik tost yada 1-2 dilim yumurta yoksa azcık daha büyük bi tost yapar yerim.

öğlen çok acıktıysam akşamdan kalma sebze vs. yemek kaldıysa onu yerim.çok acıkmadıysam da  yoğurt ve eti form yerim

gün içinde mutlaka 1 türk kahvesi az şekerli yada latte içerim.
sonra 7civarı akşam yemeği yerim ondada ya sebze yada tavuk yemeği olur.yanında mıtlaka yoğurt olur.1 kaseye yakın yoğurt yerim.1 tabak yemek yerim 2 en çok 3 dilim ekmek yerim.gecede çay yada kahve içeriz eşimle.

evimize cola,nutella,çikolata,cips,çerez,bisküvi girmez misafirden misafire alırız.çok aramam yani.
benim kilo almamın sebebi spor yapamamak ve ekmek yemek.