28 Nisan , 2024, 02:53:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mecnunum ceylan hamileeeeeeee

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:16:18

« önceki - sonraki »

çıtır anne

forumumuzun gulu herseyimiz  :tongue3: bi tanemiz  :tongue3:
hamileee idrar testi yaptik cok mutluyuuuzzzz
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
OHHH YAAAA  GECE GECE ÇOK MUTLU OLDUMMM ÇOOOOOK SEVİNDİM CEYLANCIM SORUNSUZ BİR GEBELİK GECİRİRSİN İNŞALLAH VE RABBİM SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

laracroftt

tey tey teyyyy :wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav:

Ilk bız ogrendık :muzz:

Insallah kan testınden sonra da percınlenecek mutlulugumuz

Hayırlara vesıle olsun,kucagına aldıgın gunu de gorursun ınsallah canımmmm
:amin:

:wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav:

EMEL 26

:flowers:   hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Aşkk

kızlar yaaaaa testten çok siz duygulandırdınız beni  valla ağlıcam şimdi  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

çok teşekkür ederim inş kan testim de pozitif çıkar da o zaman daha büyük kutlama yaparız  :muzz: :muzz: :muzz:

canlarım benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

çıtır anne

aminnn insaallahh rabbm hayirlisini nasip etsin ins  :amin: :amin:

Aşkk

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 11 Aralık , 2012, 23:28:45

:flowers:   hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:

sağol canım amin inş :amin: opucuk

Aşkk

ayşem canım benim duaların için çok teşekkür ederim dualarımdasın inş sen de tez zaman da güzel haberler verirsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ŞİMDİ SİZE SEVİNEYİM BENİMDE SIRAM GELİR NASIL OLSA CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM EVİNİZE NEŞE DOLDURSUN KUZUNUZLA BİRLİKTE İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

melek100lü

:nazar: :love9: canım inşallah sorunsuz gebelik geçirirsin  :amin: :love9: :opucuk: :nazar:

ayyşem seninde sıran gelicek güzel habererini alıcaz hiç üzülme sen bitanem  :opucuk:  Rabbim sabrının mükafatını vericektir inşallah  :amin: :opucuk: :love9: :flowers: :amin:

Aşkk

melekçim çooook teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inş kanda da çıkar da kesinleşir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: mecnunum - 11 Aralık , 2012, 23:54:01
melekçim çooook teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inş kanda da çıkar da kesinleşir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

İNŞALLAH CANIM  :amin: :love9: :opucuk:  RABBİM YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

Aşkk

kelebegimm

Biliyodummmmm hatta ceylanada demisdimm  :D benimde sırtım cok agrimisdiiii bu hamileliğimde ama yinede ümit vermemek icin ustelememisdim :)
Cok sevindim canimm Rabbim sag salim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin:
Sırası gelenlerede bu guzel duyguyu nasip etsin :amin: :amin:

]