28 Nisan , 2024, 17:44:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mecnunum ceylan hamileeeeeeee

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:16:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun Rabbim sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Bluegirl

12 Aralık , 2012, 14:03:20 #31 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2012, 14:47:29 ⋆miracle⋆
Hayırlı olsun ceylancım :nazar:
Rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah  :amin:
Darısı isteyen herkese olsun   :amin:

Aşkk

sağolun kızlar  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

darısı isteyenlerin başına inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

~ERVA~

Canım hayırlı olsun inşallah hayırlısıyla kucağına
Da alırsın :amin:

Aşkk

teşekkür ederim sarecim sağol amin yarabbim inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

masal12

:) :) :) :) :) :) :)

canım gözün aydınnnnn tebrik ederimm allah nazardan korusun :nazar:

bize de dua et arkandan gelelimmmmmmm :amin: :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

ayy hadi hayırlı olsuun çok güzel bi haber :)

Aşkk

sağol masalcım   :amin: :amin: canım benim dualarım her daim tüm isteyenlerle inş tez zaman da bebişleriniz

gelir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hatice sende sağol canım  :opucuk:

Selma27

Tebrik ediyorum canim. Allah tamamina erdirsin ..Kucagina aldigin gunleride gorursun insaAllah... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

ay selmacım amin canım inş inş  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Ay anam çok güzel haber bu yehhu  :hieyt: :muzz: :muzz:

Allah tamamına erdirsin  :hieyt: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

abbowwwwwwwwwwwwwwwww  kızzz çokk sevindim ceylanımmmmmmmmmmm   :wav:  :wav:  :occasion16: :occasion16: Allah tamamına erdirsin inşallahhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

ohhh be edoşum fatoşum sonun da haberimi aldınız yaaa  :-ooo :-ooo :-ooo

sağolun kızlar herşey için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

@Melek Yüzlüm@

bugün yoktum ya kız ondannn yoksa bana sölerdin demi ben açardım konuyuu ne güzel olrduu :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

canım benim biliyodum olmadığını kuzucuğun da bişiyi yokmuş çok şükür sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yaa ben henüz konu açma taraftarı değildim çünkü korkuyorum hala kan testi yapınca emin olucam

biliyomusun ben hala evet hamileyim diyip tam sevinemiyorum  :dontknow:

ama 2 gün test yaptım çizgiyi gördüm  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: