27 Nisan , 2024, 21:37:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mecnunum ceylan hamileeeeeeee

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:16:18

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hamişsin canımm sen hemen testini yaptır kesin olarakk sevinmeye başla  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

öyleyim dimi şimdi bile inanıp sevineyim :aferin: :aferin:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

@Melek Yüzlüm@

Aşkk

burcum

Ceylanimmm kuzummmmm kac gundur girip yazamadim bugun bie yazmak istermedim cunku netim yok smile kullanmadan yazmak istemiyordum sinirli smile uzgun smile
ALLAH saglikla ve saglikli yavrunu kucagina almayi nasip etsin canim balonlu smile sevinen smile havalara ucan smile sevincten ziplayan smile :ehi: netim gelince ayriyetten tebrik edicem seni :ehi:

burcum

ceylanımız kan tahlili yaptırmış 117.51 mi ne çıkmış :nazar: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :flowers: :wav: :occasion16: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :alkış: :alkış: :wav: :occasion16: :icon_flower: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :alkış: :icon_flower: :occasion16: :wav:                               
ALLAH sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım :amin: :binkybaby: :nazar:       

çıtır anne

Aşkk

canlarımmmmmmmmmmmm benim çooooooooooooooooook teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

nüküm bu sonuncu kutlaman gayet güzel olmuş  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

fıstık

Doğsun bak o zaman havai fişek patlatıcaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benim ne zaman bebişim olcak diyodun canımm yaa dokuz ay sonra inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :smileinbox:

Aşkk

havai fişek  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

edoş yapmayan ne olsun hacı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy fatoşum evet ya şükürler olsun ki Allahım fazla bekletmedi  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Selma27

aaaa ben yeni goruyorum canim... Hayirli olsun... Allah saglicakla kucagina almayida nasip etsin... Ne kadar zamandir bekliyordun? Cok sevindim  ...

Aşkk

sağol selmacım amin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

çok değil canım 6 ay da geldi çok şükür bekletmedi bebeğimiz  :nazar: :nazar: :nazar: