2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

Kimseler girmiyo artık buraya bi ben mi kaldım dogum yapmayan  :icon_scratch:  :dontknow:

ponçik

Gebeligin son zamanlarinda insan daha cok sey paylasmak istiyor ama dogumdan sonra da vakit olmuyor, ne saatler yetiyor ne de gunler :) insallah sen de saglikla yavrusunu kucagina alip o guzel duyguyu anlatmak icin siteye gireceksin , ama daha az , hepimize oldugu gibi ;) ben de dort gozle kontrolumu bekliyorum, yavrum buyumus mu boyu kilosu hareketleri normal mi cok merak ediyorum  :love9:

nelss

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende sizlen sohbet etmeyi paylasmayi cok özledim ama inan iki cocuklan ev isi yemek alisveris derken aksam oluyo hic anlamiyom bile  :laughing7: arada bi kac dklina giriyom hemen cikiyom zaman yok biraz büyüsünler anca zaman olur  :suclu:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

selam kizlar gercekten iki cocuk buyutmek cok zormus  Allahtan buyuk kiz okula gidiyorda gunduzleri raatliyorum cok kiskaniyor ne yapacagimi sasiriyorum ufaklikgin uykulari duzensiz  biturlu tutturamadik gunduzleri neyse idare ediyorumda geceleri pestilim cikiyor uykuya hasret kaldim saat 4.30du suanda 6.00 hala ayagimda salliyorum yerine alinca uyaniyor  :cildir:  cok sukur kirkimiz pazar gun cikiyor duzene girer diyolar umarim girerde birazda olsa rahatlarim  yok sinirlerim kaldirmiyor   :cildir:

ponçik

İnşallah düzene girer canım, 40ından sonra düzenleri değişiyor derler
Allah kolaylık versin  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Kasım , 2013, 04:06:50
selam kizlar gercekten iki cocuk buyutmek cok zormus  Allahtan buyuk kiz okula gidiyorda gunduzleri raatliyorum cok kiskaniyor ne yapacagimi sasiriyorum ufaklikgin uykulari duzensiz  biturlu tutturamadik gunduzleri neyse idare ediyorumda geceleri pestilim cikiyor uykuya hasret kaldim saat 4.30du suanda 6.00 hala ayagimda salliyorum yerine alinca uyaniyor  :cildir:  cok sukur kirkimiz pazar gun cikiyor duzene girer diyolar umarim girerde birazda olsa rahatlarim  yok sinirlerim kaldirmiyor   :cildir:
Allah kolaylik versin  :amin: bizimde yarin kirkimiz cikiyo  :hieyt: özel biseye gerek yok sanirim dimi ben kizimda sadece abdest almistim bebegide yikamistik yarinda öle yaparim herhalde  :) kizin kiskaniyosa kötü ya  :-\ benimki Allahtan kiskanmiyo cok seviyo kardesini hep öpüyo insallah öle devam eder  :nazar: :amin:
sen ayaginda niye salliyosunki birak yataga aglasin aglasin uyusun ben bir kere olsun sallamadim kucagimada almam sevmek icin az alir yerine koyarim :laughing7: niye acaba uyumuyo gazimi var emziriyonmu  ???

xxcansuxx

nur benım oğlnda oyle gece hiç uyumaz surekli uykusunda bile sallattırıyordu hep oyle gidecek diye korktum çokda gazı vardı... 40 ı cıktı duzeldi birde sab simplex gaz damlası veriyorum kızmdada onu kullanmıştım şimdi rahat uyuyor gece masaallah :nazar: :nazar: emzirmek için sık sık uyandırmıyom bile gece ne zamn kendi ağladı alıp emziriyorum kızımda saat tutardım acıktı vs diye bunu akışına bıraktım daha rahatım...

kısknmaya gelince gül önceden benimkide sever öpeerdı kısknmıyor derdim meğer kıskanıyormus  :suclu: :suclu: şimdi elini öpecem diye tutup sıkıştırıyo basını okşarken bastırıyo falan  :-ooo :-ooo yalnız bırkmıyom odada bizim oğlan büyüdükçe ister istemez yanında seviyoz farketmeden o an değişiyor eşimdeyse bebek hemn yanına gidip şirinlik yapıyor mesela.. kendi uyurken kızım şimdi kendini sallattırıyor birde o an oğlan ağlayınca gönlünü yap cadının indir oğlanı al falan akşama halim kalmıyor :honk: :honk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 01 Kasım , 2013, 22:44:39
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Kasım , 2013, 04:06:50
Allah kolaylik versin  :amin: bizimde yarin kirkimiz cikiyo  :hieyt: özel biseye gerek yok sanirim dimi ben kizimda sadece abdest almistim bebegide yikamistik yarinda öle yaparim herhalde  :) kizin kiskaniyosa kötü ya  :-\ benimki Allahtan kiskanmiyo cok seviyo kardesini hep öpüyo insallah öle devam eder  :nazar: :amin:
sen ayaginda niye salliyosunki birak yataga aglasin aglasin uyusun ben bir kere olsun sallamadim kucagimada almam sevmek icin az alir yerine koyarim :laughing7: niye acaba uyumuyo gazimi var emziriyonmu  ???

Bizimde yarin cok sukur kurtuluyorum bu halden ben kizimda da kendim yikandim onu yikadim bi yasin okumustum  bunda mevlit okutturcam insallah cuma gunu benim kizda cok seviyor sevmesinede  iste hakli olarak kiskaniyor anne ve babasini paylasiyor yeni bi bireyle  :) hapsurdugunda anne kardes usudu ustunu ort agladiginda acikti meme istiyor anne cok dusunceli  :k06:

ben aselde hic sallamamistim cok uslu bi cocukmus suanda daha iyi anliyorum denedim denedimde aglarken mosmor oluyor nefesi kesiliyor resmen gelde alma kucagina aglamasindan iyidir sallamak 

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2013, 15:05:10
nur benım oğlnda oyle gece hiç uyumaz surekli uykusunda bile sallattırıyordu hep oyle gidecek diye korktum çokda gazı vardı... 40 ı cıktı duzeldi birde sab simplex gaz damlası veriyorum kızmdada onu kullanmıştım şimdi rahat uyuyor gece masaallah :nazar: :nazar: emzirmek için sık sık uyandırmıyom bile gece ne zamn kendi ağladı alıp emziriyorum kızımda saat tutardım acıktı vs diye bunu akışına bıraktım daha rahatım...

kısknmaya gelince gül önceden benimkide sever öpeerdı kısknmıyor derdim meğer kıskanıyormus  :suclu: :suclu: şimdi elini öpecem diye tutup sıkıştırıyo basını okşarken bastırıyo falan  :-ooo :-ooo yalnız bırkmıyom odada bizim oğlan büyüdükçe ister istemez yanında seviyoz farketmeden o an değişiyor eşimdeyse bebek hemn yanına gidip şirinlik yapıyor mesela.. kendi uyurken kızım şimdi kendini sallattırıyor birde o an oğlan ağlayınca gönlünü yap cadının indir oğlanı al falan akşama halim kalmıyor :honk: :honk:

Ay insallah ya dayanilmiyor sinirlerim alt ust oldu iyice yalnizim disariya cikamiyorum devamli evde bunaldim resmen gun boyu ya memede ya ayagimda ev isi aksiyor yemek bile yiyemiyorum yemeyince sut olmuyor devamli  emmekten gogus uclarim nasil aciyor dedigin damladan esime soyledim insallah vardir burda da gazi falan varsa rahatlar  benim uyandirmama gerek yok sagolsun kendisi dakkada uyaniyor saatini gectim tam uyudu diyorum yatiriyorum besiginide sevmiyor hanim odamda ekstradan yatak var oraya yatiriyorum  birazda bekliyorum basinda uyanirsa alirim diye tamam uyudu diyerek yatiyorum tam daliyorum uykuya aglama sesi  gelde kafayi yeme  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sap simplex damlasini bende kullaniyorum cok iyi geliyor  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

ayni oyleydi nur yatti uyudu yatayim derken aglardi besigunde surekli kolum salla salla ne gunlerdi esim gece isden gelir ben emzirip yatirirdim oglana bijac saat  o bakardi sallar dururdu garibim sussun die o bikac saat dinlenme beni sabaha jadar idare ederdi nobeti ben alirdim yoksa gunduz heem kiza gem oglana enerjim kalmiyordu sagolsun esimle o gunleri atlattik sende gaz damlasini al cok duzzenli kulln 8 saatte bir ver hep ayni saatte 3-5 gun sonunda farkedersun rahatlar ben ilk 4-5 damla ile basladim sonra 7ye ciktim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Kasım , 2013, 12:39:59
ayni oyleydi nur yatti uyudu yatayim derken aglardi besigunde surekli kolum salla salla ne gunlerdi esim gece isden gelir ben emzirip yatirirdim oglana bijac saat  o bakardi sallar dururdu garibim sussun die o bikac saat dinlenme beni sabaha jadar idare ederdi nobeti ben alirdim yoksa gunduz heem kiza gem oglana enerjim kalmiyordu sagolsun esimle o gunleri atlattik sende gaz damlasini al cok duzzenli kulln 8 saatte bir ver hep ayni saatte 3-5 gun sonunda farkedersun rahatlar ben ilk 4-5 damla ile basladim sonra 7ye ciktim
doktorum bana 15 damla ver dedi  :-ooo bende ayni senin gibi ilk zamanlar esim kizima bakardi bende uyurdum yoksa hem gece hem gündüz kostur zor bide esim 1ay izin aldi yardim etmek icin iyi oldu  :k06: sabr edelim yakinda ikiside uyucak mis mis  :sleepy1: :sleepy1:

kuzucuk

slm kızlar nasılsınız yalnız olduğum için kızımdan fırsat bulamıyorum yazmaya kızım bugün 26 günlük oldu  :nazar: çok zor geçiyor gaz problemimiz var zincoya başladık bir de akşam saatlerinde sütüm azalıyo kızım doymuyo ve çok huzursuz oluyo sürekli ağlıyo babası da ben de ne yapacağımızı şaşırıyoruz Rabbim bütün bebişlere sağlık,huzur, anne babalara da kolaylık versin   :amin:

iklima

Masaallah canım büyümüs bidik
Sütun yetmiyor diye de ağlıyor olabilir dr a sordun mu canım
Dereotu,bol su,hurma,incir suyu soda,anne çayı deneyip hangisi sende etkili oluyor bak bence
Bebegin çok küçük emsin ınş sakur sukur da sütun olsun
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!