2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

gebelikte bi ay öbür ayı tutmuyor smdide mide yanması olmaya basladı bnde kme söylesem çocuk saçlanıyordur diyorlar ne derece doğru bilmiyorum  :dontknow: :dontknow:

kuzucuk

evet canım bende de mide yanması,bulnatısı çok oldu saçlı olur bebişin dediler bakalım görcez inş  saçlı mı kel mi olcak bal kızım  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlumda midemde yanma hiç olmadı ama oğlum kel değildi  saçları gür de değildi gerçi.. iyi ki annesine çekmemiş ben kel doğmuşum... :ehi: :ehi: :ehi:   bunda da yanma olmuyor gür saçlı bir çocuğum olamayacak...kuzumun saçları abisine benzesin... sarı yumuşak ve düzdür paşamın saçları... kreşte adını bilmeyenler güzel saçlı çocuk diyordu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar saclan alakasi pek yok  :k06: :k06: son aylar bebek büyüdükce mideye bastiriyo buda ne yesek mide yanmasi yapiyo hele son ay en cok oluyo  :-\ yediklerinizede dikkat edin aci cok baharatli filan yemeyin  :opucuk:bana sari leblebi iyi geliyodu sizde yiyin  :opucuk: Rabbim sagliklan yavrulariniza kavusmak nasip etsin  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Ekim , 2013, 12:25:58
oğlumda midemde yanma hiç olmadı ama oğlum kel değildi  saçları gür de değildi gerçi.. iyi ki annesine çekmemiş ben kel doğmuşum... :ehi: :ehi: :ehi:   bunda da yanma olmuyor gür saçlı bir çocuğum olamayacak...kuzumun saçları abisine benzesin... sarı yumuşak ve düzdür paşamın saçları... kreşte adını bilmeyenler güzel saçlı çocuk diyordu
benim kız babaya çekerse kel olur heralde  :ehi: maaşallah paşalarına  :nazar:  :nazar: 

kuzucuk

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Ekim , 2013, 12:28:43
slm kizlar saclan alakasi pek yok  :k06: :k06: son aylar bebek büyüdükce mideye bastiriyo buda ne yesek mide yanmasi yapiyo hele son ay en cok oluyo  :-\ yediklerinizede dikkat edin aci cok baharatli filan yemeyin  :opucuk:bana sari leblebi iyi geliyodu sizde yiyin  :opucuk: Rabbim sagliklan yavrulariniza kavusmak nasip etsin  :amin: :amin: :opucuk:
haklısın canım bebiş mideye baskı yapınca oluyo demişti doktorum da hatta şurup verdi ama kullanmıyom neyse az kaldı azcık daha sabredem  :k06:  :ehi: amiiiin canım ne güzel siz kavuştunuz bebişlerinize darısı başımıza  :amin:  :amin:  :amin: bu arada gülcüm sen nasıl oldun  :opucuk:

nelss

banada saçma geldi ama herkes öyle söyleyince  :dontknow: :dontknow:
kuzucuk senin doğumuna az kalms normal mi olcak sezeryan mı?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kuzucuk - 04 Ekim , 2013, 12:45:15
haklısın canım bebiş mideye baskı yapınca oluyo demişti doktorum da hatta şurup verdi ama kullanmıyom neyse az kaldı azcık daha sabredem  :k06:  :ehi: amiiiin canım ne güzel siz kavuştunuz bebişlerinize darısı başımıza  :amin:  :amin:  :amin: bu arada gülcüm sen nasıl oldun  :opucuk:
sizde insallah hayirlisiylan kavusun yavrulariniza  :amin: :amin: bende nasil olayim karisigim bu aralar sinirim bozuk yorgunum  :-\ :-\ aslinda herseyin üstesinden gelirim güclü yapim var ama bu olanlar beni yordu bide hala wc gidememek beni yipratiyor  :crybaby2: insallah pazartesi iyilesmissem cikartilcak dua edin  :amin: :amin: ve tuvalete gidipde kendi ihtiyacinizi görebilionuz diye sükredin  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

nelss

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Ekim , 2013, 16:45:13
sizde insallah hayirlisiylan kavusun yavrulariniza  :amin: :amin: bende nasil olayim karisigim bu aralar sinirim bozuk yorgunum  :-\ :-\ aslinda herseyin üstesinden gelirim güclü yapim var ama bu olanlar beni yordu bide hala wc gidememek beni yipratiyor  :crybaby2: insallah pazartesi iyilesmissem cikartilcak dua edin  :amin: :amin: ve tuvalete gidipde kendi ihtiyacinizi görebilionuz diye sükredin  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
Allah yardımcın olsun canım hem sezeryen dikisiyle hem loğusalıkla bde doktorun hatası  :violent1: :violent1:
hakikaten güçlü bünyen var insallah en kısa zamanda sağlığına kavusursun

kuzucuk

Alıntı yapılan: nelss - 04 Ekim , 2013, 13:12:05
banada saçma geldi ama herkes öyle söyleyince  :dontknow: :dontknow:
kuzucuk senin doğumuna az kalms normal mi olcak sezeryan mı?
evet tatlım az kaldı şafak 10    :-ooo :hieyt: doktorum şimdilik normal dedi geçen hafta çatı muayenesi oldum bebiş daha doğum kanalına girmemiş bir aksilik olmazsa bekliyoruz hayırlısı bakalım  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Ekim , 2013, 16:45:13
amin canım  :amin: inş cabucak iyileşirsin canım canını sıkma bak sütünü etkiler bazı doktorları Allaha havale etmek lazım :violent1:  :violent1:  :violent1:

nelss

kuzucuk

kuzucuk

slm kızlar bugün doktor bebeğin baş seviyesi yukarda olduğu için sezeryan dedi yarın sabah 10.da doğuma giriyorum dua edin ...

elfo

Allah yardımcın olsun leylacım.
malum sezeryan olacağın için sütün hemen gelmeyebilir. bebeği aç bırakmayın. sık sık emzir bi de gecenlerde canan karatay bira mayası tableti tavsiye etti. bir de boza. inş. kolayca toparlanırsın ve bol bol sütün olur  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.