2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Eylül , 2013, 17:47:34
kızlar nasılsınız az kaldı sizlerinde heyecan doruktadır  :love9: :love9:

ben kavuştum sağ salim dikişlerimin agrısı acısı var ama oğluş güç veriyor
kızım çok seviyor bebee bebeee diyor  başından ayrılmak istemiyor ya 2 sinide bakıyorum rabbim olmayan herkese versin diye dua ediyorum  :amin: :amin: :amin:
Amin canım insallah  :amin: :amin:
çok imreniyorm sana canan bebeğin kucağında artık  :love9:  :love3:

nelss

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 09 Eylül , 2013, 09:01:42
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 08 Eylül , 2013, 22:10:42
kizlar nerelerdesiniz  :director: :director:
burdayz canım geldim doğurmadn mı hala sen  :k06: :k06:
yok cnm nerdeeeeeeee  :caca: :ehi: :ehi: bi saat sonra hastanede olmam lazim gitcez karar verilcek dedi bakalim nolcak  :dontknow: :dontknow: gene bakcaklar sanirim bebek kilo almismi diye almadiysa sezeryan yada normal dogumu baslatirlar herhalde  :dontknow: :dontknow: ben haber ederim  :opucuk:
:nazar: :nazar:

nelss

hadi bakalım hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz  :muzz: :muzz:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Alıntı yapılan: nelss - 09 Eylül , 2013, 08:59:21
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 06 Eylül , 2013, 11:55:11
Alıntı yapılan: nelss - 06 Eylül , 2013, 11:30:47
hayırlı cumalar
nerelerdeydn erken dogum riskin mi vardı ben mi karıstrdm  :honk:
Yok cnm doğuru hatırlıyosun ilaç vermişti işte doktorumuz nidilat yazdı erken doğumu riskini azaltsın diye ve sancımı hafifletsin diye şükür şimdi 37+3
Dün muanede açılmam yoktu bide benim oğlanın hareketlerinde azcık azalma vardı canım daha çok şişiriyodu yada çıkıntı yapıyodu vurması nadirdi doktoruma dedim acil dobler çekelim dedi bide ultrasonda kilo almamış bizim minnoş dedi neden içime kurt düştümü in doblere dedi her ihtimale karşı yeme içme belli olmaz yatış yaparız belki indim neyse doktor bişiyler söylüyo kız pc ye yazıyo dedi sonuç doktorunuzun bilgisayarında gittik eşimle iyi dedi benim cihaz yanlış ölçmüş 3252 gr oğlum olmuş inş doğurudur sonra işte bana tebessüm ederek özden korkma kordonumuz varmış dedi ben bu gün öyle doğurttum dedi bebeği  boynundaydı kordonu maşallah bebek iyi dedi bide su seviyem 83 mm yazıyo dedim riskli bi durum yok son haftların olduğu için o su yeterli dedi ama gel de bana sor içim hiçç rahat değil ağlıysım geldi doktorum konuşuyoken eşimde benden heycanlı kafaya takar kendimi güçlü tutmaya çalıştım
kafana takma canım insallah biseyi yoktur ama insan ister istemez endişeleniyor  :(
kilosuda iyiyms masallah  :nazar: :nazar:
rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin  :amin:
:amin: :amin: canım inşallah

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Eylül , 2013, 17:47:34
kızlar nasılsınız az kaldı sizlerinde heyecan doruktadır  :love9: :love9:

ben kavuştum sağ salim dikişlerimin agrısı acısı var ama oğluş güç veriyor
kızım çok seviyor bebee bebeee diyor  başından ayrılmak istemiyor ya 2 sinide bakıyorum rabbim olmayan herkese versin diye dua ediyorum  :amin: :amin: :amin:
Rabbim sağlıkla iki evladınıda büyütmeyi nasip etsin canım  :nazar: paşamız hoş geldi  :binkybaby: :flowers: :nazar:  ne güzel çok mutlu oldum senin adına  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar biz geldik  :occasion14: sükür oglum bu sefer kilo almis 2850gr 51cm dedi  :nazar: tabi nekadar dogru bilemem  :ehi: sancim filan hala yok arada oluyo ama yalanci sanci herhalde  :dontknow:
Yarinda kendi doktoruma gidicem cuma gene hastaneye kontrole gidicem sonrasinda sancim olursa hastaneye gitcem zten bakalim hayirlisi olsun  :amin: su son günlerde hic gecmiyo  :caca:

kuzucuk

slm kızlar nasılsınız tayin,ev taşı derken nihayet netimiz bağlandı kızımla işe başladık birkaç hafta sonra izne ayrılacağız inş. canan doğum yapmış paşasına kavuşmuş benim de iyice heyecanım artmaya başladı dün kızımın cicilerini yıkadım ütüleyip hastane çantamızı hazırlayacağız inş

xxcansuxx

selam bayanlar hala bnden sonra doğuran yok mu pırtlatın artık sağlıkla  :k06: :k06: :amin: :amin:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Eylül , 2013, 23:14:32
selam bayanlar hala bnden sonra doğuran yok mu pırtlatın artık sağlıkla  :k06: :k06: :amin: :amin:
yok canım sıramızı bekliyoruz  :aferin: :aferin:
sıra boncuk gözlümde  :occasion14:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar ben hala buralardayim doguramadim  :k06: :k06: :k06:
dün kendi doktoruma gittim nst ye girdim alltan kontrol yapildi hala acillma yok sanci desen cok az  :dontknow: :dontknow: doktorum pazar gününe kadar gelmezse hastaneye git dedi  ::) nolcak bakalim artik gelsin ne bekleyesim var nede sabrim  :cildir: :cildir: sancim gelsin diye hergün yürüyom is yapiyom artik evde yapcak is kalmadi  :ehi: :ehi:

kelebegimm

Gülüm benim 4 gun gecmisdi günümü oğlanlar biraz gecirebiliyo dokdorlarin lafına kanip geri sezeryana gitme sakın 15 gun geçiren varmış o yüzden bekle bence benim son kontrollerde 2 cm açılmam vardı öyle beklemisdim

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Eylül , 2013, 12:38:49
Gülüm benim 4 gun gecmisdi günümü oğlanlar biraz gecirebiliyo dokdorlarin lafına kanip geri sezeryana gitme sakın 15 gun geçiren varmış o yüzden bekle bence benim son kontrollerde 2 cm açılmam vardı öyle beklemisdim
evet bende duydum erkekler gec gelebiliyomus  :dontknow: doktorda demisti gec gelebilir diye sezeryan acil bisey olmadikca istemiom zatn normal beklicem napim  ::) zaten benim gec döllenme olmustu onlanlan alakali olabilir