27 Nisan , 2024, 15:10:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

canınız sıkılınca ne yaparsınız?

Başlatan mavili, 08 Temmuz , 2008, 14:39:13

« önceki - sonraki »

mavili

eminim çogu anne bizim sıkılmaya vaktimiz olmuyor malesef diyecek

bana da bugünleri çok arayacaksın diyecek

bebek dogana dek tadını çıkar boş vakitlerin diyecek

ama ben bugün çok sıkılıyorum ve can sıkıntımı giderecek bişeyler yapmak istiyorum ama aklıma ne gelse vazgeçiyorum  :-\

oozge

ben hıcbırını demıcemm arkadaşımmmmm sözz
geleblrmıyım sayfanaaa:'(:'(:'(

emosum

benimde canım sıkılıyor manikür pedikür yaptırmaya gidecem eriniyorum :k06:

emosum

ne tembel kızım ya :toothy10: :toothy10: :toothy10:

canım sıkılıyo yerimden bile kalkmıyom :k06:

emosum

canın sıkılıyosa kendine iş cıkar maviş :k06:

oozge

MESELA ELBISE DOLABINI BOŞALTTTTTT :toothy10: :toothy10: :toothy10:
DEMİ EMOŞUMM :toothy10: :toothy10:

emosum

oozge

mavili

ama benim elbise dolabım hep düzenli malum bende simetri hastalıgı var ve yerleştirirken açıp açıp defalarca bakıyorum eşitmi heryeri diye hem benim sinirlerimi bozar bu iş

ösgecim tabi gelebilirsin bu sayfayı zaten can sıkıntısından açtım maksat gırgır olsun diye

herkes gelsin de şenlenelim :k06:

oozge

anaaaaa ben buraya yazmıstım cvp nolmuş bnm msjım :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

bndede simetrı hstalıgı vr cnm ya cok kotu bısı o hersey duzgun olck yamuk olmucak fln takılır o kafama yapmam duzeltmem lazım mutlaka

bak ben geldımmm wlla sıramı savdım :ehi: :ehi: :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

aynen kızlar sanırım burdaki herkes aynı özellikleri taşıyor bende de var o hastalıkdan simetri dolabımdan bir şey oynasın hemen anlıyorum bende bir temizlik hastalıgı var ya hergün eve gidince hemen yemegı koyuyorum ocaga o olana kadar ben bütün evin tozunu alıp yerleri siliyorum camların önüne su döküyorum yakında atıcaklar benı apartman dan valla ne yapıyım vazgecemıyorum elim toza degdıgı an komaya giriyorum valla
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

neşe

yapacak işim yok ise ve canım da sıkılıyorsa makyaj masamı düzeltiyorum arkadaşlar. güzel renkler , güzel kokular, kremler, allıklar derken vakit geçiyor :)
sanıyorum boş zamanımda bile işimle ilgili uğraşlar bulmayı seviyorum ben :)
her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg

efsane

bende duyguseline katılıyorum aynen temizlik hastalıgı var.hergün temizlik balkon cam yıkar silerim.hatta altkattaki nalbur demişki sular kesilcek bu  hergün balkon yıkıyo.benim balkondan zacık su damlıyoda aşagı oda sinir oluyo bagrıyo kızım kızm küresel ısınma var kullanmadıgın balkonları yıkayıpta suyu ziyan etme :ehi:ama admın amacı malzemeler ıslanıyo yoksa umrunda degil küresel ısınma :ehi: :ehi:

mavili

amca da hoşmuş yani bahaneye bak zaten bu küresel ısınma herşeyin nedeni

neşecim öyle abartılacak kadar makyaj malzemem yok onun için düzenlemem 5 dk bile sürmez sanırım

kıslar ya bu simetri ve temizlik hastalıgı tüketecek beni gece demeden gündüz demeden ev temizleyip duruyorum çok yoruluyorum yapmayı sevmiyorum ama kendimi mecbur hissediyorum neredeyse eşime oraya basma burayı yeni sildim ayak izi oluyor çorap giy oraya oturma kırlentleri bozdun aynaya su sıçratma havluyu düzgün koy demekle vakit geçiyor iki laftan biri temizlik ama bu bir hastalık ve ben hasta oldugumu bu konuda kabul ediyorum obsesifim ben ya

ben yokken eşim evde ne yapmış nereye dokunmuş hemen anlıyorum valla tülincim çalışırken ben de öyleydim 24 saat uykusuz nöbet tutar gelirdim ve uykusuz uykusuz ev temizlerdim gün boyu şimdi evdeyim ya hergün bez elimde dolanıyorum heryerde bakalım bebiş dogunca ne yapçam ben yapamadıkça kafayı yerim ev darmadagın oldu diye bir gün foruma girip aglarsam şaşırmayın :toothy10:

neşe

sevgili mavili bırak dağınık kalsın:) toz alma fırçasını at bir tarafa canım ve eline makyaj fırçası al. valla iyi geliyor:)
şaka bir tarafa temizlik iyi ama fazlası seni yıpratır canım. boşver.
her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg