canınız sıkılınca ne yaparsınız?

Başlatan mavili, 08 Temmuz , 2008, 14:39:13

« önceki - sonraki »

oozge

dagınıklıktan nefret edıyorummm hersey heryer duzenlı olsun bska bırsey ıstemıorum hele bıde tam toparlarsın temızlersın 5 dk sonra rkndan bırıgelır dagıtır ya ona cok tav oluyorum.benm evlenmeden once budurumlara kendımı alıstırmam lazım yksa bız butn gun saç saça baş başa yerız bırbırımızı hele bıde cocuk oldumu allaaaaaaaaaaaaaa
ben ölurum hrlde sbhaa kdr temızlıkkkkkkk dagınıklıgı toplamaktan cocukla ılgılenmezmısım ya bı altt alıyosunuz yne dagılıo flnn of offfffffffff :BangHead: :honk: :honk:

mavili

ösge korkutma beni alt almayla da heryer dagılmasın lütfen ne olur alt alma dagıtma evi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neşecim ben çok makyaj yapmayı sevmem sadece işe giderken çok hafif uygularım yada dışarı çıkarken geri kalan zamanlarda evde oldugum için makyajla ugraşmıyorum cildim oldukça kuru sık sık yıkamakdaha çok kurutuyor

oozge

tmm sustum korkutmuyorummm dogunca görursunn ozmnnn :k06: :k06:

duru boncuk

meraba mavicim yazdıklrını okudumda ilk evlendiğimiz sıralar bende öyleydim eşime karşı aman basma aman kirletme dağıtma derken adam kafayı yiyecekti etraftanda sürekli uyarılar almaya başladım erkekler bu kadar dırdırı sevmez yapma etme o çıktıktan sonra toplarsın bırak dağıtsın dediler ve gerçektende öyle oldu eşim eve gelince elimi nereye koyacağımı bile şaşırıyorum yapma böyle falan deyince kendimi zorladım ve o evdeyken dağıtma falan dememeye çalıştım çok zorlandım inan içim içimi yedi sinirlendim ama belli etmemeye çalıştım o evden çıkınca hurra diye bi giriyodum işee temizleyip oturuyodum ve öyle daha iyi oldu en azından adam evinde biraz huzur bulmaya başladı bence sende bu kadar yapma canım buna engel olmak zorundasın tamam hastayım diyosun kabul ediyosun ama bunun tedaviside yine sende çaba sarfetmek zorundasın yarın bi gün çocuğun olacak yeri gelecek saçını kaşıyacak vaktin olmayacak o zaman delirirsin işte ve yapmaya çalışıncada yorgunluktan bırak bebeğine kendine bile faydan olmaz  ;)yaşamış biri olarak benden sana nacizane bir tavsiye canım dinleyip dinlememek sana kalmış  :opucuk:

mavili

canım teşekkür ederim tavsiyelerin için bunun bende farkındayım herşekilde hemde ama benim eşim hiç evden çıkmazki hep evde ben çıkarsam benle çıkar yoksa oda benimle oturur o gidince yapma şansım yok hep beraberiz onun yanında yapmak zorunda kalıyorum haklısın bebişim dogunca benim için çok çok çok zor olacak biliyorum hatta sinir krizleri geçirecegim oturup aglayyacagım herkese kızıp kendimi sinirlendirip yıpratacagım gelecegi şimdiden hayal edebiliyorum helede eltimin 2 yaramaz kızı 10 dakika bile sürmeden evin altını üstüne getirirken eltimin hiç bişey söylememesine de katlanacagım ve içim içimi yiyecek zamanla herkesten soguyacagım belki bunların faerkındayım ben zaten erken yaşlanırım bu hastalıga nasıl blaştım onuda bilmiyorum zaten ama kurtulmaya çok çalıştım olmadı yapamadım içim rahat etmiyor uyuyamıyorum heryeri temizlemeden eşim mi kafayı yiyecek yakında benmi bilemiyorum şimdi :( :( :(

duru boncuk

allah kolaylık versin hayatım gerçekten zor bi durum inşallah atlatırsınama dediğin gibi çok erken yıpranıyo böyle insanlar onun için kendini biraz zorla görmemeye çalış zor biliyorum ama zamanla geçer umarım canım :opucuk:

zhr38

ben canımın sıkıldığı günleri özledim walla :sad1: bir günüm o kadar dolu geciyor ki oğlum ve eşim yetiyorlar bana hiç boş boş oturduğumu hatırlamıyorum :dontknow:

sevda

BENDE ÖNCELERİ ACAYİP SIKILIRKEN ŞİMDİ MELEĞİMLE VE EVİN İŞLERİYLE BERABERR YOĞUNLUKTAN ÖLMEKTEYİMM...

ŞİMDİ DİNLENMEK HATTA CANIMIN SIKILMASI İÇİN ESKİ BOŞŞ GÜNLERİMİ ARIYORUM... :k06: :k06:

emosum

bizde öyle olcaz yakında en iisi canımızın sıkıldıgı günlerin tadını cıkaralım :k06: :k06:

sevda

BENCEDE ÇIKART GÜZELİM BAK SONRA BENİM GİBİ OLURSUNN ONA GÖREEE.... :D :D

eylül115

benimde 8 yşnd krdeşim vr okumdığım için onunl ben ilgilwniyorumm
ve bu yşt çok hoşum gidiyorrr yş 15: :caca:

mavili

15 yaşındasın ve hayatın daha başındasın ben 15 yaşındayken annem 1 tane daha dogurdu şuan benim 7 yaşı yeni biten kardeşim var ve bebekken onunlada hep ben ilgileniyordum iyi tecrübe olmuş bana şimdi anlıyorum ve bende anne oldum işte

bence bırak şimdi kardeş bakmayı gez toz arkadaşlarınla vakit geçir fırsat buldukça annene de yardım et tabiki ama bu günleri ararsın

öslem

ya ben canım çok sıkılınca netten pasta tarifleri alıp onları deniyorum. o kadar boş zamanım varki bakın bi kere canım sıkıldı diye nette gezerken sizi buldum ve çok mutlu oldum. buradaki muhabbet sıkıntımı alıyorrr :icon_thumright:

veeeee ben yemek pasta yapmayı falan bilmezdim daha yeni öğrendim 15 aylık evliyim ve ailem görse şaşırıp kalır herhalde :ehi: görüşürüz arkadaşlar :wave: :wave:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

mavili

bende öyle yapa yapa eşim 100 kiloyu buldu o yüzden artık diyet yemek tariflerine bakıyorum şimdi

bende çok yapardım farklı bir kek kurabiye pasta yemek görsem mutlaka denemek isterdim çatlardım yapamayınca

ama şimdi birde içimden pek gelmiyor eskisi gibi

Ecrin57

ahh ahh selmacimm ayniydim ama hamile oluncaa allah  tarafindanda birr soguklukk geldii herseydenn istenn guctenn  pastaymiss  yemekmiss aman sikici geldi bana herseyy eskideen abartiliydimm ama suannda kendime kiziyorumm neymiss o yaa isten gell deli gibi evde donnuyodum oturamiyodumm anca yatinca anliyodum oda áyaklarimin agrisindan anliyodum yorulmusumm

yemegimm kekimmhep olurdu evde haziraa kaciyorum simdidee ne zamandirr yapmiyorumm kek pastaa  cokk  deliymisim diyoruimm insanin kendini yipratmaktan baska bir seyy degilmiss simdii cocukta oldu inan yemek yapamiyorum esim gelicek oyle o cocukla ilgilenirken ben yemegimi temizligimi yapiyorumm oncedenn 3 gunde bir derin temizlik yapartimm simdi uzadi valla
haftada bir yetiyoo

ama onemli olann manyomm mutfagimm cok temizz olmalii cok onem veriyorumm banyomuu hala gunde iki kez bile temizledigim oluyor halaa mutfagimdaa   cok temiz olmali cok onem veriyorumm bu ikisinee ama digerlerinii hafta bir artikk yerleri silmekk olsunnn ne olursaa 

olmusumm be oncedenn
ama esim derdi hepp kurtull su huyundan derdii

adamin istedigi gibi oldu allah bir icimee huzurlulukk verde ferahlik verdi cok rahatimm ay o isim duruyo vayy bu icim duruyoo demiyomm amannnn yaparimm sonra diyorumm ama insan nasil degisiyoo yaa
ben bunu kendim yasiyorum suann
o  neymiss bilmiyorum kendimi temizligee adamisim gibiydii

simdi yaseminde aynisi onada kiziyorum ikinci geliyo karni burnunda yni devamm ediyoo

onunki ne zaman gecicek bakalimm