27 Nisan , 2024, 12:24:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

canınız sıkılınca ne yaparsınız?

Başlatan mavili, 08 Temmuz , 2008, 14:39:13

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım sıkıldıgı zaman sevdıklerımle muhabbet ederım  rahatlarım..muzık dınlerım en çok da turk sanat muzıgı.bazen dışarı çıkar şöyle deniz havası alırım yuruyuş yaparak...ya da evdeysem eskı turk fılmlerı ızlerım..bazende dua okurum içim ferahlar..öözellıkle ayetel kursı çok ıyı gelıyor :amin: :amin:..apartmanda bı arkadasın bebişi var onu sevmeye gıderım bana çok ıyı gelıyor.. :icon_thumright:

мiŁenα.

canım sıkıldıgında forumu acarım daha cok sıkılır sonra tv ızlerım :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

cnm sıkılırsa ev işine veririm hırsımı temizlikten çıkarırım...
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

ışıl.nur

canım sıkılmıyor benım yenı eve tasındık bı oda bıı oda yerlestır kızınla oğlunla ılgılen yemek yap kıtap oku ahanda gun bıtı

ertl

canım sıkılınca kocişimi arar onunla biraz konuşurum

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

cnm oyle aman aman sikilmesin nedenlerine gore hareket ederimm
mesela aileden bisimi duydum esimin tarafi yani icimde duramaz o kemirir beni
esime anlatririmmm birazda kavga ederiz iyi gelirrr tek neden budur yani  :k06: :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 07 Aralık , 2009, 21:08:34
esime anlatririmmm birazda kavga ederiz iyi gelirrr tek neden budur yani  :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
BENDE EŞİME ANLATIRIM SONRA ONUNDA CANINI SIKARIM BERABER BAŞLARIZ OFFFLAMAYA SONRA EŞİM KIZAR BANA BI DAHA CANIMI SIKCAK ŞEYLER ANLATMA...BOYLE GEREKSIZ ŞEYLERE TAKIPDA CANINI SIKMA DIYINCE DAHA DA SIKILIYORUM  :ehi: :ehi:

INSANLAR PAYLAŞİMCI OLMALI BIR DAHA ANLATMAM EŞİME ...SONRA NEYIN VAR DERSE ANLATIRIM  :ehi: :ehi: :ehi:

yağmur8183

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 10 Ocak , 2010, 04:15:34
Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 07 Aralık , 2009, 21:08:34
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
BENDE EŞİME ANLATIRIM SONRA ONUNDA CANINI SIKARIM BERABER BAŞLARIZ OFFFLAMAYA SONRA EŞİM KIZAR BANA BI DAHA CANIMI SIKCAK ŞEYLER ANLATMA...BOYLE GEREKSIZ ŞEYLERE TAKIPDA CANINI SIKMA DIYINCE DAHA DA SIKILIYORUM  :ehi: :ehi:

INSANLAR PAYLAŞİMCI OLMALI BIR DAHA ANLATMAM EŞİME ...SONRA NEYIN VAR DERSE ANLATIRIM  :ehi: :ehi: :ehi:
Bende canım sıkılınca tv izlerim,alışveriş yaparım,mağazaları dolaşmaya bayılırım,allahtan eşimde seviyorda beraber alışveriş yapıyoruz...Canımı sıkan aile ile ilgili konular olduğunda eşime anlatırım onun da canını sıkarım sonra rahatlarım,neden kendimi yiyeyim ki,anlatın boşverin kızlar,işleri güçleri yok bizimle uğraşmaksa neden içimiz de tutalım, çocuklarına anlatalım ki ailelerinin tutumlarını daha iyi görsünler.........

yağmur8183

Sus sus nereye kadar, her insanın belli bir sabrı var...

ZyNp

alışverişşşşşşşşşşşşşşşşş

esma.aysimanaz

Balböceği

katiliyorummmm.....

saf saf gezerim evde  ::)

♥ღвüşяαღ♥

bnde sıkılınca alışveriş yapanlardanım anca öle içim rahatlarr :laughing7: