27 Nisan , 2024, 16:37:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Ne Pişireceksiniz?

Başlatan jbdun, 06 Şubat , 2007, 14:44:09

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ben brokoliyi sarımsaklı yoğurtlu seviyorum ama kardeşim hafif bir yemek istedi ve elimde sadece brokoli var sebze pişirebileceğim o yüzden srmuştum. geç okuduğum için malesef yapamadım ama güzel fikir jbdun en kısa zamanda deneyeceğim. teşekkürler

jbdun

tavsiye ederim razicim :icon_thumright:
bende bugün
fırında karides
çorba
salata

Tebessüm :)

jbdun birgün de dışarda yiyin ya, harap oldun mutfaklarda şekerim :toothy10: karidesi fırında nasıl yapıyosun? çiğden mi koyuyon fırına? ben hağlayıp kabuklarını soyup tereyağla kavurup pul biber serpiyorum üstüne güzel oluyo. :hungry: kahvaltı yapmak istiyorummm :hungry: :hungry:

jbdun

kahvaltı yapmadın mı canım sen daha?
ya ben seviyom mutfağı,yemek yapmasını da :D
kipadan temizletip almıştık.bi kapta karidesleri (çiğ) sivri biber,mantarı,domatesi,salçayı harmanlıyorum borcama döküyorum,üstüne de kaşar rende.Bu kadar,sonra da fırına,süper oluyo :hungry:,yaptın mıydıbunu?

ilknur

benım bugunku menum,. barbunya .pilav,lahana sarması ,yoğurt ,turşu , bırde brokoli salatası :love2:

sude

oooo ben daha yemek yapmadım sıze geleyım barı bısuru yemek varmıs sız yıyemezsınız hepsını.acıktımda sımdı bak yemeklerı gorunce.benımde düğün corbam var yogurtlu oluyorya ıste ondan baska napsam bılmıyorum.bırde yanına kıymalı salcalı makarna yaparım al sana yemek bıde yogurt salata tursuuu ohhhhh yemede yanına yat :hungry:al ıste buldum yemek bak  :muzz:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Almiş'inAnniş'i

sude çok pratiksin. sende kendimi görüyorum  :k06:

mirayım

ben bugün ütü yaptım yemek yapıcak halim kalmadı  :sad1: eşim gelirken bişeyler aldı onu yedik. . .

bu arada kızlar brokoli fazla gaz yapmıyor sanırım hatta bende hiç yapmıyordu 7 aylıkken haftada 3 kere öğlen yemeği yerine haşlayıp yiyordum biraz zeytinyağı limonla kepeklli ekmekle yiyordum doktorum söylemişti çok kilo almamam için son zamanlara yaklaştıkça hem sıkıldım hemde doyurmaz oldu :hungry: artık yemiyorum

ilkimsu

arkadaşlar ben de bugün sebzeli kırmızı mercimek çorbası,lahana filizi haşlaması, çoban salata   yaptım

jbdun anladım, karides güveçmiş dediğin, ben karidesi dediğim gibi yapıyorum ama güvecini dışarda yiyorum.güzel oluyor. ellerine sağlık canım.

jbdun

inşallah bigün sana da yaparım canım yolunuz aydına düşerse ;)

ilkimsu,lahana filizi noluyo?

inşallah jbduncum. ilkimsu gerçekten lahana filizi ne oluyo? soya filizi değil herhalde?

jbdun

soya filizi değildir galiba ayşegül ama dur bakalım ilkimsuyu bekliycez online olması için :k06:

jbdun

ayşegül şaşırıcaksın ama bugün yemek  yapmadım dışarda yedik :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

ayşegül ü bilmem ama ben şoka girdim jbdun  :honk: