bebegim düsüyormu???

Başlatan krizantem84, 17 Ekim , 2012, 11:04:08

« önceki - sonraki »

krizantem84

7 haftalik hamileyim 1 hafta önce kesede bebek göründü fakat benim alayamadigim ara ara kanamam var(acik pembe,koyu kahve ve bazende kirmizi) :dontknow: önümüzeki pazartesi randevum var ama ben cok korkuyorum acaba bi durummu var diye :sad1: arkdaslar 1 haftadir devam ediyor asiri olan bisey yk ama lekelenme tarzinda devam ediyor.lütfen böyle bir durum yasayan veya duyan varmi???yardimlarinizi bekliyorum :y25:
(ayrica dün bu konuyu yine actim ama silmisler sanirim)

°•.ℓανιηуα.•°

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,25859.msg1181574.html#msg1181574

canım açtığın konu burda. silinmemiş. ama yanlış yere açmışsın sanırım o yüzden buraya taşımış forum yöneticileri.

daha önceki gebeliklerinde kanaman olmuş muydu?

benim de hep kanamalıydı ama sağlıklı dünyaya geldi oğlum. bende rahim yarası varmış. o nedenle kanama olmuş.

Balböceği

Aaa eda hamile misin yine cok şaşırdım  :-ooo

Hayırlı olsun inşallah bişey olmaz, benim eltim 9 ay kanaması devam etti bişey olmadı canım

İnşallah bişey olmaz  :amin:

esracım

Bence dr a şimdi git derim.En azından ne var ne yok öğrenirsin.Benimde ilk başlarda kanamam vardı.Progestan verdi dr um ve kesildi kanamam.Birde kendimi çok yormadım yattım uzandım.

krizantem84

edacigim inan süpriz bir hamilelk oldu,cünkü daha 10 aylik oglum var :-\ lavinya canim daha önce 2 düsügüm oldu.1 haftadr var ama siddetli bir kanama yada agri yok anlamadim gitti.mesela genelde sbahlari geliyor aksama kadar daha gelmiyor!esracim dktor geblik kücük diye hastaneye gönderiyor hastanedede yatam gerekiyor ama kücük cocuklarim var :-\

esracım

Canım belki progestan alsan kanamanı keserdi.Dr a gitsen onu verse sana iyi olurdu.İnşallah sımsıkı tutunur sana yavrucağın.

krizantem84

Alıntı yapılan: esracım - 17 Ekim , 2012, 11:22:01
Canım belki progestan alsan kanamanı keserdi.Dr a gitsen onu verse sana iyi olurdu.İnşallah sımsıkı tutunur sana yavrucağın.
burda progesn vrmiyorlarki,beli yok bile ilactan :sad1: kizlar düsük kanamasi git gide siddetlenen bir kanamamidir?bnimki simdilik 1 haftadir ayni.cogalma yk

esracım

Alıntı yapılan: krizantem84 - 17 Ekim , 2012, 11:27:37
Alıntı yapılan: esracım - 17 Ekim , 2012, 11:22:01
burda progesn vrmiyorlarki,beli yok bile ilactan :sad1: kizlar düsük kanamasi git gide siddetlenen bir kanamamidir?bnimki simdilik 1 haftadir ayni.cogalma yk
Birde düşüğün olması için şiddetli ağrı olması gerekmiş.Galiba ağrın yok.O zaman çok yorulma diyeceğim ama 10 aylık bebeğin varmış.İllaki yorulursun.Daha öncede düşük yaptığın için bilirsin.Mesela önceden çok ağrın olmuş ve kanaman hızlanmıştır.Bunda öyle bir şey yoksa korkma derim.

krizantem84

ilk düsügümde azicik kan gördüm gittimki düsük dedi. hani önemsememezlk yapmadim.bekleseydim kanama ne sekil olurdu bilmiyorum.digeri siddetli kanama ve agrili oldu.buda ara ara leke seklinde bu sekil yasayan olmdimi hic??? :dontknow: dua edin :amin:

Balböceği

Biliyom canm biliyom, kendini yıpratma derim Allah nasip ettiyse kanama bişey olmaz  :opucuk:

Yat bol bol dinlen Allah'ın ısı iste o kadar çabala çabala düşük olsun, sonra Nur topu gibi bir oglan doğsun  :nazar:

Sonra yine hamile kal var bunda bir hayır  :amin:

laracroftt

cnm korkma bende de oldu
Dedıgın gıbı bazen kahve,bazen pembe,bazen kırmızı...
Doktor progestan verdı. Evet bu kanamalar dusuk tehdıtı demek. Ama pekte bısey yapamıyolar. Ben agızdan degılde vajınal tupte vermıstı doktor onu kullandım.
Iyı geldı dıyebılırım,nıspeten azalmıstı ama tamamen yok etmedı tabı
3.ayım doldugunda lekelenmelerım kendılıgınden tamamen kesıldı.
Agrım sızımda yoktu hıc,dusucek sanmıstım cok uzuluyodum.malum tecrubem de yok ya :sad1:
Senınde agrın yoksa kendını kolla,doktorunla konus ılac versın. Elınden geldıgınce dınlen
Yıyecek ekmegı varsa gelıyolar, hıcbısey olmuyor masallah :nazar: 
Allah senın bebegını korusun,sag salım kucagına almayı nasıp etsın :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: laracroftt - 17 Ekim , 2012, 14:37:32
cnm korkma bende de oldu
Dedıgın gıbı bazen kahve,bazen pembe,bazen kırmızı...
Doktor progestan verdı. Evet bu kanamalar dusuk tehdıtı demek. Ama pekte bısey yapamıyolar. Ben agızdan degılde vajınal tupte vermıstı doktor onu kullandım.
Iyı geldı dıyebılırım,nıspeten azalmıstı ama tamamen yok etmedı tabı
3.ayım doldugunda lekelenmelerım kendılıgınden tamamen kesıldı.
Agrım sızımda yoktu hıc,dusucek sanmıstım cok uzuluyodum.malum tecrubem de yok ya :sad1:
Senınde agrın yoksa kendını kolla,doktorunla konus ılac versın. Elınden geldıgınce dınlen
Yıyecek ekmegı varsa gelıyolar, hıcbısey olmuyor masallah :nazar: 
Allah senın bebegını korusun,sag salım kucagına almayı nasıp etsın :amin:

dediğin gibi yiyecek ekmeği varsa ne olursa olsun birşey olmuyor... oğlumda yoğun kanamam ve şiddetli karın ağrım vardı ayağa bile kalktığımda kanamam oluyordu... çok şükür hiçbirşey olmadı  kanamam bir kaç ay devam etti... doktor progestan daha sonra da iğne vermişti

burcum

canım dr a gitmek için neyi bekliyorsun :icon_scratch: belki progestan verir belki iğne verir :icon_thumright:

serserim

canım nedesek boş dr un bakmadan biz anlayamayızki benim düşüğümde hafif kahve geldi şimdiki hamilleliğimde 7. haftamda çok az pembe geldi ama birdaha gelmedi çok şükür bu günlere geldik ama hemen dr a gitmelisin belki düşük tehliken vardır hemen müdahale ederler

krizantem84

ck saglun kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: hepinize ayri ayri tsk ediyorum :opucuk: bakalim yarin doktora gidiyim insallah hayirli haber alirim :amin: bir süprizle girdi hayatima bakalim ne olacak ??? ayrica ben almanya da yasiyorum burada türkiyedeki gibi progestan mi ne ondan falan vermiyorlar hicbisey yapamiyorlar :-\ kizlar birde ben gecen cuma gimistim kesede bebek var dedi doktr,yarin gitsem kalbi atarmi?