bebegim düsüyormu???

Başlatan krizantem84, 17 Ekim , 2012, 11:04:08

« önceki - sonraki »

EMEL 26

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerle gelirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

krizantem84

kizlar hepinize tek tek tsk ediyrum :flowers :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
dün dktra gittim :-\  bebegin kesesi haftasina göre büyümüs,ama bebek kücük kalmis :( dediler 1 hfta daha bekle ben istemedim.yarin son kontrolü yapip kürtaj olucam.dün cok sancim vardi ama ilac aldim mecburen :icon_pale: herseyin hayirlisi olsun :amin: sonrada nedn düsük yaptigimi ve hamileliklerimin neden sorunlu gectigini arastiracaklar :-[ bana diyrlar kuzen oldugunuz icin  :dontknow:

burcum

canım 1 hafta daha bekleseydin :icon_scratch: :dontknow:

krizantem84

sanmiyorum cnm birseyin degisecegini cünkü iki gündürde cok agrilarim var  :icon_pale:

krizantem84

kizlar öncelikle hepinizin bayrami mübarek olsun :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ben dün kürtaj oldum :-[ ALLAH TAN hayirlsi olsun :amin:

Balböceği

Hakkında hayırlısı olsun canım, Nur topu gibi iki evladın var Allah onlara hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

serserim

çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın inşallah tez vakitte bebişin tekrar seninle olsun canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ya yeni gördüm demmekki süpriz yumurta size gelmek istememis olsun üzülme yavrularin var sükür Allah onlara uzun ömür versin sanada cok gecmis olsun  :opucuk: :opucuk: eger esinlen kuzensen olabilir bencede arastirma yaptir  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

krizantem84

°•.ℓανιηуα.•°

geçmiş olsun canım,seni merak etmiştim,buldum konuyu.

hakkında hayırlısı...

2 evladın var,Allah onlara sağlık sıhhat versin.

krizantem84

sagolasin ccnm  :flowers: tabii ALLAH A SÜKÜR 2 tane var :amin: :nazar: hayirlisi olsun :amin:

kizlar size bisey srcam biraz ayip olacak ama :laughing7: kürtaj oldum ve kanamaam bitti,ne zaman iliski oluyor???
yani 40 cikmasi diyee biseey olmuyr degilmi,bebek kücük oldugu icin :dontknow:

Balböceği

Eda mikrop kapmamasi için 5 haftamı ne sanırım öyle biliyorum

kelebegimm

Canım hakkında hayırlısı olsun Rabbim evlatlarına uzun ömür versin :amin:
Ben kürtaj olduğumda 2 hafta demisdi dokdor

]

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Kasım , 2012, 21:30:46
Eda mikrop kapmamasi için 5 haftamı ne sanırım öyle biliyorum

hmm epey varmis kiz :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Kasım , 2012, 00:43:39
Canım hakkında hayırlısı olsun Rabbim evlatlarına uzun ömür versin :amin:
Ben kürtaj olduğumda 2 hafta demisdi dokdor
sagol cnm bnm :opucuk: benimde bu 3.düsügüm ama unuttum nekadar süre korunmam gerektigini  :laughing7: