bebegim düsüyormu???

Başlatan krizantem84, 17 Ekim , 2012, 11:04:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

Adas burası da aynısı öyle ilaç falan vermiyor.ar

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Ekim , 2012, 17:41:27
Adas burası da aynısı öyle ilaç falan vermiyor.ar

haklisin cnm.mesela türkiyedee en az 2 en fazla 3 düsükten sonra arastirma yapiyorlar ne biliyim bir caresine bakiyorlar.ama burasi öyle degil sorun yok diyip gönderiyor :(

Balböceği

Son durumun nasil merak ettim eda  :dontknow:

burcum

kalp atışları 8-9 haftalarda duyulur :icon_thumright: gittiğinde duymuşsundur umarım :amin:

krizantem84

kizlar bugun kanamam var zaten bebek yasamiyordur,hayirlisi olsun :-\  dün doktra gittim bir hafta daha beklememizi söyledi ama gereksiz yani.cünkü bir haftadir bebek ayni hic gelismemis.ALLAH A SÜKÜR IKI COCUGUM VAR AMA ,bununnla birliktee 3 düsügüm oluyor.süpriz bir bebekti ama yinede ck üzüldümm  :-\

Balböceği

Allah Allah  :dontknow:

Hayırlısı olsun, Rabbim kuzularına hayırlı uzunnnn ömürler versin  :amin:

İster ki 10 tane olsun rahmine düştüğü  gün Rabbim sevgisini veriyor..  :love9:

krizantem84

kizlar bugun doktor aradi kan tahlilim yüksek cikmis,gebelik devam ediyormus ama 7 haftalik kalbi atmiyor neden sizcee bilen varmi???

burcum

canım hemen umutsuzluğa kapılma değerin yükselmiş maşallahhhhhhhhhhhh :nazar:
benim dr um kadınların çoğunun ilk 3-4 ayının kanamayla geçtiğini söylemişti :icon_thumright:
dr um kalp atışlarını dinlemek için 8-9.cu haftalarda çağırmıştı beni eğer erken duyulacak olsa 7.ci haftada çağırırdı :icon_thumright: daha zamanı var kendini yıpratma benim dr um ilk 3 ay alttan ultrasonla bakmıştı göbekten de bakıldığı zaman geç duyuluyor :icon_thumright: kalbini ferah tut :binkybaby:

krizantem84

Alıntı yapılan: burcum - 19 Ekim , 2012, 18:43:23
canım hemen umutsuzluğa kapılma değerin yükselmiş maşallahhhhhhhhhhhh :nazar:
benim dr um kadınların çoğunun ilk 3-4 ayının kanamayla geçtiğini söylemişti :icon_thumright:
dr um kalp atışlarını dinlemek için 8-9.cu haftalarda çağırmıştı beni eğer erken duyulacak olsa 7.ci haftada çağırırdı :icon_thumright: daha zamanı var kendini yıpratma benim dr um ilk 3 ay alttan ultrasonla bakmıştı göbekten de bakıldığı zaman geç duyuluyor :icon_thumright: kalbini ferah tut :binkybaby:
ALLAH Hepiizden razi olsun en azindan moral veriyorsunuz :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: doktrum alttan bakiyr hep.yinede benim icim rahat degil ama tabiki hayirlisi olsunn.doktr hormonlar,kan yüksekligi;ayni ultrasyona göre cikmis.

Balböceği

Hayırlısı Allah'tan  :amin: cok merak ediyorum ama ne olacak  :dontknow:

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2012, 22:06:00
Hayırlısı Allah'tan  :amin: cok merak ediyorum ama ne olacak  :dontknow:

amin  :amin: bakalim paazartesine kadar beklicem acil bisey olmadigi sürece :-\ tabiki ara ara cok azda olsa devam ediyor :(

xxcansuxx

hakkında hayırlısı olsun bebeğin bu seferde süpriz yapar inş. kalp atışını gümbür gümbür duyarsın  :amin: :amin: :amin:

krizantem84

amin,insallah :amin: hakkimizda hayirlisi olsun :amin: sagolasin cnm bnm :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

güzel haberlerini bekliyoruz cnm insallah süpriz bebisin gelmistir sana  :amin: :nazar: :opucuk: :opucuk: benim kizimd süpriz yumurtaydi  :love7: benimde bi kac kere lekelenme filan olmustu hastaneye yatmistim sükür bisey olmadi ins sizede olmaz  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

krizantem84

cnmm bnm cok tesekkür ederim :opucuk: belli olmaz belki yarin doktora giderim :-[