ben geldim...size güzel haberlerim varr:))

Başlatan beynâ, 04 Ekim , 2012, 01:42:12

« önceki - sonraki »

beynâ

kızlar selamun aleyküm uzuun bi aradan sonra..giremedim ne zamandır net yoktu,istanbula taşındık bugün bağlandı netimiz..

bebeğimin kısmeti herhalde,teyzelerinin haberi olsun istedi.. ;D

Rabbime çookk şükür kızlar hamileyim ben de..2 gün oldu öğreneli..hala bi yanlışlık mı var,rüyadayım da uyanacakmışım gibi şaşkınlık içerisindeyim.. :hieyt: :hieyt: :hieyt: hep uyanıyordum çünkü böyle rüyalardan sonra,Allah uyandırmasın inşaAllah.... :amin: :amin: :amin: :amin:

en son adet tarihim 2 eylüldü bacılar..ben ayın 1inde gidip test aldım içime doğmuş gibi eczaneden..geldim yaptım kabak gibi ortada 2 çizgi.. :k06: :k06: bu yanlış mı nee dedim :ehi: :ehi:

kan testi yaptrdım kocacımdan habersiz 966 çıkmaz mı,gecesine nöbetçi doktora götürdü eşim heyecandan bekleyemedi öbür günü..  :love9:

doktor henüz çook küçük dedi..2 gün sonra yani bugün gelmemi,alttan keseye bakacağını,görünmezse kan testini yenileyip değerin yükselişine bakacağını söyledi..bugün gittik kese oluşmaya başlamış nokta kadar.. :occasion14: :occasion14: :occasion14: bi sorun yaşanmaz inşallah bundan sonra, bu sevincimiz yarım kalmasın Allahımm :amin: :amin:

çatladım girip de yazamadım diyee..o netçileri var yaaa :violent1: :violent1:
neyse yavrucuğuma dua etsinler..çok özledim sizi ben ya.. :y25: :y25: :y25:
Rabbime sonsuz şükür.... :amin: :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

ayyy maşallah sübhanallah ne güzel haberler alıyoruz böyle son günlerde  :love9:

dün suzanımın haberini aldığımda aklıma sen gelmiştim yaa   :love9:

çok şükür rabbim sanada nasip etti bu güzel nimeti.. :love9:

sağlıcakla kucağına  da almayı nasipetsin inşallah rabbim  :amin:

beynâ

yaa canım ALLAH razı olsun unutulmamışım demek çok sevindim... :opucuk: :love9:

amin inş canımm Rabbim cümle bekleyenlere nasip etsin inşaAllah... :amin: :amin: :amin:

bnsroni

muhribe

guzincimmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok sevindim canim  :muzz: :muzz: :muzz:

rabbim saglikla kavusmayi nasip etsin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler. 1000 ileti olmadan meleğin gelmiş... inşallah bebeğini kucağına da alırsın

yasemin10

Tatlım hayırlı olsun. Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.

_inci_tanem_

Güzin'cim gözün aydınn  :opucuk: :opucuk:

RABBİM sağlıklı bir gebelik geçirip yavrunu hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

Çok sevindim bu yıl çıkmadan ALLAH'ın iziniyle güzel haberler yağacak inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

bende uzun zamandır siteye giremiyorum cnm görünce cok sevindim rabbim kucagına almayı nasip etsin inş  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ZéynéP.SimAy

Hayırlı sağlıklı  bir gebelik geçirirsin inşallahhh  :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

güzin çok sevindim canım hayırlısı ile kucagına al inşallah  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

CAN TANEM

Çok sevindim canım yaaa :hieyt: :hello2: :muzz: Rabbim sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah :amin: :nazar:

burcum

güzinimmmmmmmmmmm süper bir haber bu güzelim :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:
ALLAH sağlıkla sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:
güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz :love9: artık boşlama bizi :opucuk:

gökkusağı

hayırlı olsun cnm aramızda bikaç gün var sende haziran annesisin gittikçe çoğalıyoruz  :opucuk: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

esracım

Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin inşallah....

:muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: