28 Nisan , 2024, 15:01:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ben geldim...size güzel haberlerim varr:))

Başlatan beynâ, 04 Ekim , 2012, 01:42:12

« önceki - sonraki »

masal12

işte harika süper bir haber daha  :) :) :) :)

gözün aydın canım çok sevindimmmm nazar değmesin allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsinnn :amin: :amin: :amin:

destina06

canımmmmmmmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin :amin: yaşasınnnnnn bize dua edecekler çoğaldı hadi eller havaya bize bol bol dua :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

Tebrikler ALLAH tamamına erdirsin güzel bi hamilelik geçirir, insallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın  :amin: :nazar: :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: hayırlı uğurlu olsun bitanem inşallah sorunsuz gebelik olur  :amin: :nazar:

hümeyra_t_e

güzincim inanmassin belki dün aklima geldin hayirdir nerelerde acep dedim.bu haberi aldigma çok sevindim şuanda hayırlı olsun allahm tamamına erdirsin inş

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: GÜZİN TEBRİK EDERİM SAĞLIKLA KAVUŞ MİNİİNEDE RAHAT BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN İNŞ.  :amin: :amin: :amin:

OHHHH GELSİN BÖYLE GÜZEL HABERLERİN ARKASI KESİLMESİN  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Güzin cok ama cok sevindim canimmmmm,  :hieyt:

Hayırlı uğurlu olsun canım  :amin:

beynâ

kızlarr çok sağolun hepinizden Allah razı olsun sevincime ortak oldunuz... :opucuk: :opucuk: :love9:

Allah razı olsun aklına getirenden,merak edenden,benimle birlikte mutlu olandan...bebişleri olanlara hayırla büyütmeyi,hamişlere sağlıklı güzel bi gebelik,hamiş adaylarına da ennnn kısa zamanda hayırlı güzel haberler diliyorum Rabbimden... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bu ay maşallahhh çok bereketli gerçekten..sıra kimde çıksın ortaya... ;D ;D ;D ;D

°•.ℓανιηуα.•°

kız güziiiiiinnnnnnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hemşooommmmmm  :muzz: :muzz: :muzz:

canım arkaaşım konuyu şimdi görüyorum ve şoktayııııımmmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım benim ya öyle sevindim ki. bu aralar çok sevdiğim arkadaşlarımın hamile haberlerini almak nasıl mutlu etti beni bilemezsin...

ben de 12 ekim 2010 da öğrenmiştim. ve son adet tarihim 6 eylüldü.

desene sarperle aynı günlerde doğacak kuzucuğumuz  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

beynâ

hemşoom,tahmin ettim dedim bu kız online görmedi daha bizi şok olcak diye... :ehi: :ehi:

dönüşüm muhteşem oldu demi :k06: :k06:

ben de çok seviniyorum valla çok bereketli geldi ramazan sonrası maşaallahh...

bizimki 9 haziran görünüyor ama belli olmaz tabi,doğum günü hazırlıklarına akıl fikir veririz artıkın hemşom..

nükhetim inş saadetten de alalım hayırlı haberi,ve diğer arkadaşlardan..ay bitmeden elleri çabuk tutsunlar.. ;D ;D

°•.ℓανιηуα.•°

canım arkadaşım benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

görsem yazmam mı. zaten gördüm ya sen de bemni görecen gözlerim fal taşı gibi açıldı,direkt gülümsedim  :hieyt:

benim oğlan 8 haziranda doğdu  :k06: :k06: :k06: :k06:  bak seninki de 9 u görünüyo ama dediğin gibi belli olmuyo.

hayırlısıylan sağlıcakla dünyaya gelsin de gerisi yalan...  :amin:

dikkat et kendine... öpüyom canım  :opucuk:

beynâ

canımsınn :opucuk:

evimize taşındığımız ay uğurlu geldi bize :laughing7: :laughing7:

evet sağlıkla hayırla gelsin inşallah.. gerisi boş..

burcum

güzincim işte herşey kafa da bitiyor taşınma sırsında kafan dağılmıştır :icon_thumright: odaklanmadığın içinde o ay kaldın :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :binkybaby: :amin:
anammmmm güzel anne bunlar :opucuk:

beynâ

haklısın nükhetcim,hem taşındığımız için,hem de malum aşılamayı bekliyorduk biz,ankaradaki doktora göre..o yüzden öyle bir düşüncem yoktu,hatta ayın sonlarına doğru eşim burda bi ürologa gösterdi sonuçları,sesi de kaydetmiş bana dinletti,"hiç bir sorun yok" demiş adam,"normal herşey,ben bekleyin derim"..iyi dedik 3 ay daha bekleriz sonra aşılama yaparız olmadı, iyi ki acele etmemişiz valla.. tek doktorla yetinmemek lazımmış.. hemen aşılamaya da atlamamak lazımmış anladık..

belirti melirti de yalanmış.. hala bi belirti yok bende,adet olacağımda da aynıydı..boşa kafa yormuşuz aylarca valla..yazık etmişiz kendimize.. şapadanak geldi bak,ne acayip bi belirti ne başka şey.. :ehi: :ehi: :ehi:

güzel anne diyen dillerini yesinler bacıııı, ;D ;D ;D  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: