ben geldim...size güzel haberlerim varr:))

Başlatan beynâ, 04 Ekim , 2012, 01:42:12

« önceki - sonraki »

beynâ

Allah hepinizden razı olsun hanımlarr... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

sonunda yüzümüz güldü bizimde şükürr :amin: :amin:

1000 ileti olacaktı girebilseydim :ehi: sağolsun annesine merhamet etti yavrucağım  :binkybaby: :love9:

nükhetimm buralardayım artıkın Allah nasip ederse... :opucuk:

kadriyecim evet öyleymiş Allah hayırla kavuştursun bizi inşallaahh.. :amin: :amin:

burcum

burcum

beynâ

tickerimiz oldu deyzesiii :ehi: :ehi: :ehi: canımsın bacım yaa.... biliyorum benim kadar heyecanlanıp sevindiğini.. :opucuk: :y25: :love9: ;D

suzannn

TEBRİK EDERİM GÜZİNCİM RABBİM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

burcum

güzinim sizin güzel haberleriniz almayı çok bekledik ve yürekten istedik ALLAH ın izniyle doğduktan sonra bebişlerinizin resimlerini paylaşıcaksınız bizde maşallahhh diye diye sevicez :binkybaby: :nazar:

kelebegimm

anammmm bu ne güzel bi haberrrrrrr :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Cok sevindim canimmmmm Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:
Bu ay ne güzel haberler aldık öyle ne bereketli bi aymissss :love7: :love9:

]

Sır_Çiçegi

güzincim inanmıyorum gönüşün muhteşem oldu walla  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şükürler olsun rabbime seninde meleğini göndermiş ne kadar sewindim anlatamam  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion16: :occasion16: :occasion16:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

--elif--

canımmm nasıl sevindim mutlu oldum anlatamamm  :hieyt:  :hieyt:
RABBİM kucağına aldığın günleride göstersin sana  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tebrikler Rabbim sagliklan kucagina almayi nasip etsin darisi bekleyenlerin  basina  :amin: :amin: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok sevinndim canım benim rabbim mis kokusunu duymayıda nasip etsin harika bir haber :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bende çok heycanlıyım kaç gündür bu güzel haberler umut oluyor herdafsında :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

canım tebrikler  :nazar:  :nazar:  :nazar: çok sevindim meleğinin geldiğine   :hello2:   :hello2:  :hello2: maaşallah ya ne güzel tek tek hamiş haberleri geliyo  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: darısı başımıza  ;)  Allah sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasip etsin canım  :amin:  :amin:  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

güzin süper haber bu  yaaaa çok sevindim. :hieyt: :hieyt: inşallah kucağına almakta nasip olur  :amin: :amin:

mutluluk

GÜZİNCİM İNAN ÇOK SEVİNDİM.SUZAN SEN KADİŞ İNAN ÇOK MUTLUYUM YA.ÇOK ŞÜKÜR :flowers: :love9:

elfo

hamd olsun yaa  :amin: :amin: :amin: :amin: Rabbim ramazandan sonra  sitemizin bereketini arttırdı. aynur, ben, suzan, kadriye şimdi sen. bakalım sıra kimde? inş. ara açılmadan bütün arkadaşlarımız hamile haberleri verirler  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.