çok üzgünüm boşanıyoruz:(

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Ekim , 2012, 13:16:53

« önceki - sonraki »

asya81

nasıl öğreniyor bunu yaa :-ooo senmi söledin birimi söledi nasıl oldu bu

kelebegimm

Evliyken başka birinemi asık oldun

]

DENİZGÖZLÜM81

Biliyorum o telefonun ucunda hüngür hüngür ağladı benburda öldüm  ona bebek gibi bakıyordum seviyordum ben nasıl böyle bir hata yaptım anlamıyorum

burcum

DENİZGÖZLÜM81

Olduğumu sanıyordum öyle olsaydı bukadar ağlamazdım evliliğim bitiyor diye

ZAHİR

cnm benm bende kocama neler dedim gidip kendime birini blcam olmuyo senle fln fistan tmm her tartışmada yüzüme vuruyo fena eziyo beni senin gbi boşnmaya kadr gittii ama arada sewgi varsa olur o da sakin düşünür öyle bişey yapmaz
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

muhribe

hem baskasina asik oldun hem esini seviyyorsun oyle mi  :icon_scratch:

allah hayirlisini versin

DENİZGÖZLÜM81

Ben söylemedim feysde öğrendi yazılar paylaşmıştım ben ne yapıcam bitiyorum ölüyorum bir nebzede bu beni rahatlatıyorm en azından o insanla birşeyler paylaşmadı

kelebegimm

Eğer su anda esim baskasına asık olmuş boşanıyoruz diye yazmış olsaydın o adama neler sayardik neler soylerdik
Esın haklı ve suclusun o yüzden söylenecek bişeyde yok Rabbim basımıza vermesin ama asık olduğunu sanmam bile senin esine olan sevgini yok sayar aslında bu konuda n iyisi yazmamak ne sen kırıl nede ben yazayım
Allah hakkında hayırlısını versin yinede

]

DENİZGÖZLÜM81

Şuan düşünüyorumda ben aşık olmasam eşimden ayrılmayı umursamam demekki o kişiyi boşluğa düştüğüm için seviyorum aşık olduğumu sanmışım allah benim belamı versin

burcum

bunu eşine sen mi söyledin havvacım :icon_scratch: söylediysen neden söyledin :caca: eşinle uzun süre ayrı kaldın kafan karışmıştır aşık oldun sanmışsındır ama bunu eşine neden söyledin eğer ki sen söylediysen :icon_scratch:
face de onun göreceğini bile bile ne paylaştın?

asya81

canım bunu nasıl öğrendi onu de hele

burcum

evlilik bitirmek kolay değildir belki de sadece evliliğinin bitmesinden korkuyorsun şuan :icon_scratch:

DENİZGÖZLÜM81

Özcanın okuyacağı aklıma gelmedi kızlar evlilik bitebilir okonuda aem burdaki arkadaşlar bir biçok şey yaşadım ama vazgeçmedim  tek korkum onun hayatımda olmicak olması onunla istediğim bebişlerimin olmaması  ben onu ömrümde olmasını diliyorum  bende bu değildim hep karşı çıkardım nasıl oluyorda bunu yapabiliyorlar diye demekki insan hata yapıyormuş

asya81

herşey insanlar için seni yermiyorum asla.yaşanacakmış yaşanmış ama hiçbişi olmadan eşinde seni silivermiş belki yanında olsa daha rahat ifade edebilirdin kendini uzakta olması onun aklında tonlarca senaryo yazmasına neden olur.