çok üzgünüm boşanıyoruz:(

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Ekim , 2012, 13:16:53

« önceki - sonraki »

burcum

hakkınızda hayırlısı neyse o olsun havvacım :amin: :opucuk:

ayy

canım çok üzüldüm  :'( :'( :'(
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:
yuva dağıtmak çok zor  :'( :'( :'( :'(
rabbim gönlünden ne geciyorsa onu gercekleştirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

DENİZGÖZLÜM81

beni düşünen merak eden ve dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim iyiki arsınız tek üzütüm anne olamadım içimi acıtan sadece bu :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

havvacım üzülme...

sen kaç yaşındasın? bak bi önceki sayfada selma arkadaşımız da ilk eşinden ayrılmış. 2. eşinden 17 haftalık hamileyim yazmış... her şeyde bi hayır vardır. belki sizin huzursuzluğunuz mutsuzluğunuz bebeğinize de yansıyacaktı. mutlu bi bebek olmayacaktı olsaydı.

DENİZGÖZLÜM81

bende biryandan buna şükrediorum canım

ayy

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 28 Aralık , 2012, 14:26:13
beni düşünen merak eden ve dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim iyiki arsınız tek üzütüm anne olamadım içimi acıtan sadece bu :crybaby2:
kuzum niçin öyle düşünüyorsun belki böylesi daha hayırlıdır inşallah ayrılık olmaz ama düşünsene bebiş olsaydıda bunları yaşasaydınız daha kötü olurdu..hem ayrılsanız bile bal gibide anne olursun iyi bir evlilikle meleginde gelir canım benm bide bunu sters yapma kendine :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım benim çok üzüldüm yaşadığın durumu anlıyorum seninle de konuşmuştuk bahsetmiştim yaşadıklarımı ben de aileme gittim çocuğum yoktu gözümde bitirdim herşeyi babam iyi düşün kızım bu işin geri dönüşü yok bitti mı biter gündüz bir şekilde birileriyle geçer ama gece yatağa yattığın zaman SEN kendinle başbaşa kalirsin ve özlersin belki pişman olursun ama nafile yine de bitsin dersen başımın üstünde yerin var dedi çok doğruydu aslında SEN diyeceksin şimdi de ayrıy0iz ama o ayrılık çok başka ne kadar da ailen iyi olsa da sonradan gitmek zor tabi oluru yoksa sürdürmekte yanlış ama yaşadığım onca şeye rağmen devam kararı aldım pişman olmamak için iyiki de yapmışım diyorum eşim bambaşka biri oldu dilerim rabbim hakkında hayırlısıni nasip eder 

Aşkk

hakkınız da hayırlısı olsun  :amin: :amin:
bebeğin yok diye üzülme bebek olsaydı inan daha çok üzülecektin inş ileri de güzel bi evlilik yapar bebeğine kavuşursun :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

Hiç üzülme,

Yargılamaya bayılan insanların atıp tutmalarına da kulak asma, aaa çok ayıp naaptın sen, ben asla yapmam diye ahkam kesmek ne kadar kolay,nerdeyse iyi olmuş diyecekler,herkes bi dönüp kendine mi baksa acaba...

iklima

Canım benim inş. rabbim güzel kapilar açar önünde,yaşadıgın tüm sıkıntıları unutursun.belki zor bir karar ama kararinin arkasinda durdugunda yepyeni bir hayat ve yeni umutlar var.rabbim pişman etmesin,güzel insanlarla karşılaştırsın seni
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Selma27

Bosanma haberi duydugumda o kadar cok uzuluyorum ki. Bir yuva kolayca yapilmiyor. Maddi manevi cok kaybin oluyor. Ben bunu bizzat yasamis biri olarak cok aci cektigimi soyleyebilirim. Havva kardesim cok iyi dusunun. Gercekten senin icin hergun daha da kotu olcak ve oyle hissetceksin. Hayatina biri girinceye kadar eski anilarinla yasayacaksin. Belki benim icin boylesi hayirliymis diyorum . Oylede oldu. Ilk esimle ne kadar cocugum olsun istesemde olmadi. Sonra hakkimda cocugum olmuyor diye dedikodu bile cikti. Ama bak Allah buyuk. Daha 2inci evliligimi yapar yapmaz (2 ay gibi bir surede) hamile kaldim. Hemde dogal bir sekilde.

Sunuda soyluyeyim. Ikinizden birisi eminim ilerde pisman olcaksiniz. Benim duzenli bir hayatim var. Cok ilgi gosteren bir esim var. Hep sukrediyorum. Daha once babam bile on yargili davranirken simdi aralarindan su sizmiyor. Benim icin hayirlisi boyleymis diyorum ve daha bu hafta sonu dedim. Iyikide ayrilmisim eski esimden .. Omur boyu onun kahrini , iskencesini cekcegime ayrilmis olmamiza hep sukrediyorum.  Onu 'da Allah'a havale ettim . Simdi hayatin cilesiyle bogusup duruyor. Yabanci bir kizla beraber olmus ve cocugu oldu. Onu omur boyu besliycek. Oysa benimleyken calismaz sabahlara kadar playstation oyunlari oynardi cocuk gibi.

Eski esimle baglantilarim kopmadi daha . Insallah o da bitince omur boyu ne sesini nede yuzunu gormek istiyorum. 1 ay once konustum .Duyduklarima inanamadim. Bana resmen pisman oldugunu gosterdi konusmalariyla. Neden biz karsilikli oturup konusmadik, neden bir tatile cikmadik deyip durdu. Uzulmedim desem yalan olur ama yok yere yuvamizi yikti, baskalarinin agzina bakti. Al iste sonun boyle olur. Allah'im ahimi yerde koyma diyorum hep.

Hakkinda hayirlisi. Lutfen cok cesaretli ol. Hic kendini ezdirme.. Yoksa senin bu ezik tarafindan yararlanip durur. Bir insan zaten kafasinda bitirmisse o iliski bitmistir. Baksana amcan vefat edince bas sagligi dilemek icin bile aramamis seni canim... Bence senin esin seninle ayrilmak icin sebepler aramis ve amacinada ulasmis sanirim. Birak ne hali varsa gorsun....Umarim sen daha iyileriyle karsilasip bir yuva kurabilirsin...

nazlıyarim

hakkında hayırlısı ne ise o olsun canıııımm.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

DENİZGÖZLÜM81

slm kızlar ben geldim sondurumu bildiriyorum boşanma işi kesinleşti ve ailem bilmiyor sebebini ama şunu gördüm ki ailemden hiçbiri eşimi kabullenememiş herkez bitmesini onayladı abim bile yani o derece  ve şuabn okadar huzurluyum ki onun için ölüen beni bu hale getirdiya onu allaha havale ediyorum bitmesini dört gözle bekliyorum iyikide bebeğim olmamış diyorum  kendimi toparlicam ve evlenicem anne olucam o gitti diye hayat bitmedi  artık üzülmek yok  kaynanamıve kayınpederimide allaha havale ediyorum birkez bile dememişler yapma oğlum diye siz nasıl isterseniz bizde onu destekleriz demişler benim emeğim onların burnundan fitil fitil gelsin

asya81

Bos ver unut gitsin allahtan ariyorlarmis zaten oyle gorunuyor kimsenin ettigi kimseye kalmiyor.daha guzel birlikteligin olur nasipse adam gibi adam olur insallah  :amin: allah yolunu acik etsin

Balböceği

Havva hakkında böyle daha hayırlıymış boşver İnan değmez.

Kendine iyi bak  :opucuk: