çok üzgünüm boşanıyoruz:(

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Ekim , 2012, 13:16:53

« önceki - sonraki »

ayy

hakkında hayırlısı olsun canım :amin: :amin: :amin:
inşallah çok daha mutlu bir evlilik yapar bebeklerin de olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Selma27

Hakkinda hayirlisi olsun....Cocugunun olmamasinda da bir sebep varmis ..bak sonunda ayrilmaniz kaderinizde varmis canim..Bende ilk evliligimde cocugum olmadi bak suan 33 haftalik hamileyim...COk sukur Allah'ima...Hic uzulme dua et, yapan er gec yaptigini cekiyor. Kimsenin ahi kimsede kalmiyor..Ben bunu yasadim ve oluyor inan..

mutluluk

rabbim herşeyin hayırlısını versin havvacım. :opucuk:

muhribe

ne denir ki  :dontknow: hakkında hayırlısı olsun  :amin:
zaten eşinin ilgisizliğinden yakınıyordun, hatırlıyorum. bir fırsat olmuş sanki bu durum eşine, oldu bittiye geldi mesele.. bundan sonra yüzün gülsün inş  :amin:

nazlıyarim

hayırlısı olsun canım allahım bundan sonra yolunu ve kısmetini açık eylesin  ;)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hakkinizda hayirlisi olsun  :amin: :amin: annemde ikinci evliligi masallah cok mutlu mesut yasiyolar  :nazar: sende insallah mutlu olursun cocuklarinda olur  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

merhaba arkadaşlar dün mahkememiz vardı bitti boşandık tek celsede bu zamana kadar destek olan herkese çok teşekkür ederim
iyiki varsınız

Balböceği

Of  :sad1: üZldüm  :sad1:

İnşallah Rabbim karşına öyle birini çıkarsın ki geçmişi hatırlama, sana hayatının en güzel günlerini yaşatsın evlatlarınızla.  :amin:

nazo-58

böyle durumlarda ne denirki..hakknında hayırlısı boyleymiş.demekki canım..inşallah Rabbim karşına hayırlı birisini cıkarır cocukların olur ve cok cok mutlu olursunuz inşallah

Sır_Çiçegi

inş. hayırlısı olr cnm mutlu olursun eski günleri unutturan biri cıkar karsına  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

hakkınızda hayırlısı böyleymiş havvacım sen yeni hayatına bak artık ALLAH iyileriyle karşılaştırsın canım :opucuk:

ayy

canım inşallah bundan sonraa hep mutlu olursunn karşına çıkacak olan kişi seni hiç üzmez minnak minnak kuzuların olur inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Selma27

Hakkinda hayirlisi olsun. Insallah karsina iyi bir insan cikar.  Benim gibi diyceksin eminim buna.. Suan diyorum iyikide ayrilmisim. Suan herseye sahibim. Allah yardimcin olsun kardesim

nazlıyarim

hayırlısı olsun canım rabbim hayırlı bi kısmet çıkarsın kıymetini bilen ve seni çok seven bahtın açık olsun  :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

hümeyra_t_e

canım allah bundan sonraki hayatında iyi insanlar çıkarsın karşına.hayırlısı böyleymiş üzülme ileriye bak