19 Mart , 2024, 11:01:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annesinin gülüüüüüü "Rabişimmmmm benimmm"

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 10 Eylül , 2012, 12:42:58

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Canım kızım benim 29.05.2012 saat 12:05 geçe dünyaya geldinnn ama ben seni 1 gibi kucagıma alabildim dikişler çok yordu sen açlıktan aglamaya başlamıştın 1 gibi dikiş işleri bitince seni verdiler kucagıma  ve gittik anneannen baban dayın ve deden hepsi seni bekliyorlardıçok meraklanmışlar gece 2 de gitmiştim sezeryandı normal doğumdu derken normal doğdun canım benimmm  kalp atışların ve hareketlerin iyi gitmiyordu korkutmuştun bizi ama Allaha şükür sağlıklı bir bebek olarak dünyaya geldin artı 3 ay 10 günlük oldun buraya zaman zaman yaptığın hareketleri  yazıcam Allah izin verirse şu anda kaldırıp bacaklarını yere vuruyorsunve çok şaşkın şaşkın tavana bakıyorsun neler var oralarda yavru kuşum  öpüldünnnn çooooookkkk :love3: :love3: :love3: :flowers: :flowers: :flowers:

suzannn

hayırlı olsun günlüğünüz hep güzel şeyler paylaşırsınız inşallah

bebeğinde çok tatlı maşallah

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Eylül , 2012, 12:47:08
hayırlı olsun günlüğünüz hep güzel şeyler paylaşırsınız inşallah

bebeğinde çok tatlı maşallah

Teşekkür ederimm inşallah paylaşırım ne zamandır düşünüyordum açmayı bugüne kısmetmişş

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

günlüğünüz hayırlı olsun canım..

hep güzel şeylerini paylaşman dileğiyle..   :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Eylül , 2012, 21:00:42
günlüğünüz hayırlı olsun canım..

hep güzel şeylerini paylaşman dileğiyle..   :opucuk:

sağol canım :opucuk: inşallah paylaşıcam imkanım oldugu vakitlerde yazıcamm

melek100lü

:love9: :nazar: günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :amin: :nazar: :love9: kızın çok tatlı maaşallah fatmacım  :opucuk: :nazar: :love9:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Eylül , 2012, 22:33:50
:love9: :nazar: günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :amin: :nazar: :love9: kızın çok tatlı maaşallah fatmacım  :opucuk: :nazar: :love9:

sağol melekcim  :opucuk: öyle yaa inşallah sende sağlıcakla alırda kucagına sende açarsın bir günlük  :amin:

@Melek Yüzlüm@

tatlı kuzum yedi gibi uyandık seninle saat gibisin maşallah babanın kalkma vaktinde uyanıyorsun yedi senin kalkma vaktin sağolasın bu gece uykunda bir sıkıntı olmadı gece güzel uyuduk seninle bir kere acıktın ve aglayarak uyandın aldım seni bir öptüm sonra emdinn güzel ve gene uykuya devam dün kendi kendine sesler çıkartıyordun baban ile gülüyorduk hep sana birde dilini yuvarlayıp değişik şeler yapıyordun çok tatlı idin seni seviyorummm birtanemmm :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Eylül , 2012, 13:36:09
günlüğünüz hayırlı olsun cnm  :nazar: :nazar: :nazar:

sağol canım sende sağlıcakla kavuş bebişine inş :amin:

@Melek Yüzlüm@

biriciğimm şu an misler gibi uyuyorsunnn biraz mızmızlandın ama uykuya dalıverdin gene yedi gibi uyandık senle akşam banyonu yaptırdık babanla sana hiç mızmızlanmadın şuyun keyfini çıkardın azıcık üşüdün sanırım titriyordun sonra 22:30 gibi uyudun sabaha kadar tatlımm annede senin sayende dinleniyor uyuyabiliyorsun geceleri bana hiç zorluk yaşatmadın o konuda Allaha şükür  :nazar:  sesler çıkarmaya devam evu uuuu uuuu diyorsun ben sana bişiler dedikçe çok tatlı oluyor gülüyorum gülücükle tepkini belli ediyorsun Rabbim sağlık versin sana birtanemm yokluunu göstermesinn annen seni çok seviyor iyiki varsınnnnnn  :love9: :love9: :love9: :love3: :love3: :love3: