19 Mart , 2024, 10:26:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annesinin gülüüüüüü "Rabişimmmmm benimmm"

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 10 Eylül , 2012, 12:42:58

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Kuzummm gece çok korktukk ya bizi çok korkuttun seni emziriyordumm ve kafan çok kötü şişmişti tam bıngıldagın orasıı gözle görülebilir bir şişlik vardı kafan da bir süre sonra inmeye başladı uyutmadım senii durumun nasl diyee maşallah gayet iyi idin evü evü deyip gülüyordun sürekli çok endişelendik ve seni sabah doktora götürmeye karar verdik sabah kalkışımız ile birlikte gittik doktoraa Allaha şükür kan alındı çocuk doktoru baktı endişelenmeye gerek yok iyi görünüyor dedi uyur iken şişebilirmiş ama inmez ise sorun olurmuş şükürler olsun indi ve geldik evimize sana araba alıcaz canım biraz arabalara baktık kucagımızda helak oldun uyuyakaldın çok üzüldüm baba alıcak sana şimdi uyuyorsunnnnn dayanamam sana bişey olmasınaa canımm benimmm annemmm melek yüzlümmm öpüldünnnnn :flowers: :flowers: :flowers:

@Melek Yüzlüm@

Annecim uzun zamandır yazmadım sana ben o aralarda değişikliklerin oldu tabikide arada sırada dönme hareketleri yapıyorsun hatta dönüyorsun yüzüstü iken dönemiyorsun ama olsun zamanla herşeyi ögrenicez birtanem çok sallalıyız ama annecim önlük takıyorum baban gelince işten sen neler söylüyorsun ona beni şikayet ediyorsun sanırım annecim ne güzel konuşuyorsun onunla resmen şımarıyorsun o sana gülüncede kafanı çeviriyorsun utanıyormuş gibi baban da annende seni çok seviyorr şimdi yanımdasın seni yastıga yaslamıştım ama sen yastıktan yere kadar indin gülüyorsun birde suratıma bakıp ay öpmem mi ben seni dur hemenn :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

günlük seni ihmal etmişimm yarınn bir güzel yazayım sana  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Bunu ne zamana actın kız  :icon_scratch:

Hayırlı olsun niye yazmıyorsun  :dontknow:

Bunlar hep anı  :love9: ihmal etme  :love9:

@Melek Yüzlüm@

eylül de açmışımm canım dogru yaa yazıcam da muhabbet kralına giriyorummm orda takılırken unutyorumm en kısa sürede doldurucammm

@Melek Yüzlüm@

canımm kızım benim 6.5 aylık olduk bile zaman su gibi akıp gidiyor sen ballanıyorsunn tabi gün geçtikçe hem tatlı hem cadılaşıyorsun soframızı karıştırmaya başladın hatta şekeri bile döktünn canım benim sen sağlıklı ol gerisi mühim değill

sabah sabah çok üzüldüm babası 4 aylık bebeğini döverek öldürmüşş ağladım tutammadım kendimi Allahtn müebbet hapis almış sonra seni öpüp öpüp durdum binlerce şükürler olsun seni verene sen o kadar güzel duygusun ki anlatamıyorumm

şu andaa kolumu yara ettinn ama hoşuna gidiyor ses etmiyorum sana kızmak ne mümkünn baban kukla oyuncak almış bu 3. hediyenn elimize takıyoruz konuşuyoruzz öyle gülüyorsun ki ne anlıyorsun çığlık atıyorsunn ebu ebu demeye başladınn inş anne dediğin vaktide görücemm :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

bu hafta izmitte idik dokor hafif üfürüm var dedi seni götürdük baktırdık şükür bişi çıkmadıı :amin: :amin: :amin: :amin:

şimdilik bu kadar dah fazla müsade etmiyorsnn acıktın annemm doyurayım seni çooooookkkkk seviorummm biriciğimmmmm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

~ERVA~

Maşallah rabişe kocaman oldu  :k06:
Cnm bişey çıkmadığına çok sevindim

@Melek Yüzlüm@

sağol canım seninki de büyüyor canımm sende aç bir günlük varmı yoksa bilemedimmm :k06: :k06:

~ERVA~

Yok cnm ya çok giremediğimden aç mıyorum
Benim kızımda 5. Ayına girdi teyzesi :nazar:

--elif--

hayırlı olsun günlüğünüz fatmacım
koca kız olduğu günleride görürsün inş.  :amin:
benim oğlumla arasında tam 15 gün var  :love9:

@Melek Yüzlüm@

sağol elifcim inşş :amin: :amin: :amin:

evet canım fazla yok 6 aylık oldu senin oğluşundaa :nazar: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

mutluluk

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı olsun günlüğünüz hep güzel şeyler yazın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
pernsesine de maşallah  kuzum benim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: