Annesinin gülüüüüüü "Rabişimmmmm benimmm"

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 10 Eylül , 2012, 12:42:58

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

@Melek Yüzlüm@

kzum sen uyurken bir kaç satır yazayım annecim yemeğide koydum babanı bekliyoruz sana da yoğurt yediricem yoğrdu sevmiyorsun içne meyve koyayım bakalım ne tepki vericeksin sen ye büyü kilo almamaya başladın aylık 300 gr alıyor görünüyorsun 8600 kg sın ama boya gittin ondan sanırım 68 cm olmuşsun kuzum sen sağlıklı olda sorun değil birtanemm mis kokulummm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: seni seviyorummmmm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

@Melek Yüzlüm@

balım birtanem yavru kuşummm seni o kadar çok seviyorum ki içim hep senin sevginle doluu

bugün bana ne yaptın seni ısırmak istedimmm kucagıma oturuyordunn ve dönüp bana baktın sonrada yanagıma dokundun sen ne tatlı şeysin yaa yer seni anne yerrrr  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sen gün be gün güzelleşiyorsun fotolarına bakıyorum hergün büyüdügünü hissediyorum annecimm hep yüzün gülsün inşallah

şimdi uyuyorsun birazdan gelip öpücem senii mis kokulummm  :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

güzel kızım benim ayagımdasın uykun geldi ama mızmızsın uyumak istemiyorsun yaramaz kuşum benim bir gün kaldı artık yedi aylık olucaksın vakitt su gibi gelip geçiyor ve biz seninle yeni br yıla giricez geçen sene karnımda idin girdigimizde bu sene kucagımdasınn

2012 de Mevlam seni verdi bana senem gayet güzel geçti senin sayendee sen birtanesinn

artık kendin oturup oyuncakların ile oynuyorsun oynuyorsun dediğimde buldugunu agzına atıyorsun ben kapıdan çıkınca hemen başlıyorsun aglamaya o kadar duygusal aglıyosun ki kıyamıyorum baktın ben gelmiyorum sen titreye titreye aglamaya başlıyosun yanına geldiğimde kollarını kaldırıyosun beni al die aldıgımda hemen susuyorsunn  :k06: :love9: :love9: ve tabi şımarıyorsunn zıpzıp yapıyorsun kurban sanaa  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

babandan bahsedelim mi biraz seni çok seviyor işi geregide çocukları seven birisi ama tabi seni daha çok seviyor benim işim oldugunda tutar oyun oynarsınız yatak odasında serile serpe burda rahat oynuyorsunuz aynaya bakmayı kedini görmeyi çok seviyorsun susmayınca baban seni getiriyor birlikte aynaya bakıyorsunu anne o arada işini gücünü hallediyor bana yardımcı oluyor çok sagolsun yoksa sen çok kucakcısın 2 dakka te durmaya gelmeden aglıyosun canım kuşum benimm :love9: :love9:

müzige bayılıyosun hele müzik duydum mu başlıyorsun kafa sallamaya müzik duymana gerek yok ben sölesem de başını sallıyorsun videonu çekti dayın öle yaparken inş büyüde kuzum beraber izleyelimm

molfix ve gülen bebeklerin reklamına bayılıyosun bir gün emiyodun reklamda gülen bebekelr çıktı hemen emmeyi bıraktın ve orayı seyretmeye başladın nerden anlıyorsun ki cadımm  :nazar: :nazar:

uyudun artık hadi kapatalım ışığımızı edelim duamızı ve yatalım artık annecim sabah 7:30 da kalkcaz babayı göndericezz öpüyorum bugünlükte bu kadarrr 

seni çoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummm nagiş teyzenin dediği gibi büyümeye devamm :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

muhribe

@Melek Yüzlüm@

@Melek Yüzlüm@

kuzucann annen sana bişiler yazmaya geldii gülümmm bugün tam 7 aylık oldukkk :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan saklasınn yaşına girdiginide yazarım inşallah buraya annecimmm

nelerden bahsedelim bilemedim şimdi aslında o kadarda çok vardı sölicegim canım kızım benim bu aralar güzel yiyorsun muhallebiyi sade yemiyorsun ama içine muz yada elma koyuyorum en sevdigin meyve muz bu arada onu gördümmü dayanamıyorsun eline alıp kendin açıp yemeye çalışıyosun hatta akıl küpüm benim daha neler yapıcan bende sana değişik mamalar yapmaya çalışıyorum biraz tereyagı katıyım dedim pürenin içine yemedinn sevmedin sen onu bende katmıyorum ama sebzede yemen lazım bunun için sana kendi sütümü sağıyorum onunlabirlikte güzelce yiyorsun hep böyle ol kuzum ben yemek seçmemeni istiyorum çünkü bir dayın var hiç bişi begenmiyo ve çok zorlanıyorum senin öyle olmanı istemiyorum kabak brokoli ıspanak hepsinden tattırıyorum ye sen kuzum annen daha neler alır baban muzu çok seviyorsun diyee bir poşet muz almış geldii oda seni çok seviyorr sen neşe kaynagısın tatlımmm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

uyuyorsun şimdi uyanırsın birazdan az biraz biröksürügün var onu gidermek için sana ıhlamur kaynatıcam babayada börek yapıcazz 2 gün evvel mantı yapayım dedim sen uyurken hemen uyandın durmaz diyordum yanımda ama oyuncak verdim eline aldım seni yanıma oynarken bende yemek işlerini hallettim seninle birlikte hayatımda ki bir yenilikte hızlı ve seri bir şekilde iş yapayı ögrendim yani pratikleştim kuzum sen benden ben senden bir sürü yeni şeler ögrenicez inşallah annende öle çok bilen biri değil ama seni en iyi şekilde kendisinin yetişmedigi tarzda yaşatmaya çalışıcak herşey senin için biriciğimm

haftaya doktor kontrolümüz var kilo almıyorsun bu aralar ama başlarda iyi aldıgın için o kadar da kötü sayılmaz kilon annecim kahvaltıya başlamadım daha haftaya doktor teyzene sorucam başlıyalım mı die başla derse sana yeni mamalar denettiricem yersin inşallah

bu arada diş yok hiç görünmüyor daha şişlik vesayire sende ge çıkarıcan sanırım olsun agrısız sızısız şekilde senin canını pek yakmadan gelsinler bebeğim haydi öpüldün anne yemek yapmaya kaçar gelir baban halan ve dayın birazdan

seni çoooooooooooooookkkkkkkkkk seviyorummmm Allaha emanet olll :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bluegirl

Maşallah bızdık rabişe  :k06:  :nazar:
Geçmiş olsun tez zamanda geçsin öksürüğü inşallah   :amin:

@Melek Yüzlüm@

Bluegirl

Rabia ismini çok severim ben ya  :k06:
çok sevdiğim iki kuzenimin ismide Rabia   :love9:

@Melek Yüzlüm@

bende sevdim canım rüyamda görmüştümm koydumm hoşumuza gitti  :love9: :love9:

@Melek Yüzlüm@

birtanemmm :love9: :love9: :love9:

sen uyurken yazayım dedim şu an ayagımdasın ve uyuyakaldın yoksa hiç izin vermiyorsun iki dakka yere koyamıyorum seni sürekli kucak istiyorsun ben gidince babanda olsa yanında aglıyosun sen beni çok seviyorsun bende senii kuzum mis kokulummmm :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby:

baban biraz kıskanır gibi oluyor tabiki biz neyiz burda diyor küstüm sana falan yapıyor sana kukla tavşan almış onu eline alıp güldürüyor seni  :k06: :k06:

artık kendi kendine oturabiliyorsun önüne oyuncak koyunca oynuyorsun tabi kısıtlı bir süre oluyor bu baban yürüteç almış fazla değil mutfakta az bir işim varken ona koyuyorum seni sende ordaki oyuncaklarla oynuyorsun bir tanesini biner binmez çıkardın nasıl becerdin babanla şaşırdık kaldık tabi gülüyoruz da  :k06: :k06:

dayı sana gangam stle açtı nasıl zıpzıp yapıyorsun yaa ölürüm sana çok tatlı oluyorsun her müziğe böyle yapmıyorsunn sadece kafanı sallıyorsun ama gangam style de vucutta oynuyorrr :love9: :love9: :love9:

küçcüksün daha çoğu şeyi bilmiyorsun ama acıktıgında penyemi açar gibi sarılıyorsun o zaman anlıyorum  acıktıgını ve hemen seni doyuruyorum geçen kontrole gittik  70 cm olmuşsun ve 9 kilosun bıngıldagın biraz genişmiş ama herhangi bir sorun teşkil etcegi hakkında bilgi vermedi damlanı artırdık sen hep iyi ve güler yüzlü ol inşallah annecimmm :amin: :amin: :amin: ve babaişin gözünden ameliyat oldu annem onun yanına gittik bir gözü sargılı idi nasıl rahat edebilirdik o ameliyat oldugunda bize gelmeyin diyordu seni hasta olur diye ama gidip geldik güzel giydirdim senii

kahvaltıya başladıkk doktorumuz verebilirsin dedi yumurta sarısı peynir reçel yiyorsun artıkk şmdilik iyi gidiyorr ye ve büyü güzelimmmm  :love9: :love9:

kıskanç senii dayı senin battaniyeni aldı sende aglamaya başladın ve ondan battaniyeni ister gibi ona doru zıpladınn seni kıskanç seniii bizi güldürüyosun sende olmasan bu kadann neşeli olmucaz iyiki varsınn anne gider yemek yapıcakk sen uyurken birtanemmm öpüyorummm senii çooooooooooooooookkkkkkkkk seviyorummm Allaha emanet olun babanda sendee iyiki varsınızz :love9: :love9: :love9: :love9:

@Melek Yüzlüm@

kuzucumm annen geldii  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :k06: :k06:

haydi neler yaptık uzun zamandır bir yazalım bakalım aslında pek dilim dönmez böyle şeylere ama senle olan akılda kalmasını istedigim anılarımızı buraya yazıyorum canım inşallah ilerki zamanlarda beraber okuruz güle güle  :love9: :love9: :love9: bunları defterede kaydetmek gerekiyor  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

kuzum benim bugün ne yaptın sen öle canımm yaa bir yandan üzüldüm bir yandan güldüm sana ilahi çalıyordu tvde bende seni oturtttum ve mutfaga gittim az işim vardı fazla aralamadan geldim sen uyukluyosun şaşırdım kaldım kafan aşagıya düşüyo sen kaldırıyosun bayılıyorsun müzik le uyumaya demekki kızım babanın kucagında da böyle çok uyudun sana türkü açmış babacın bir bakmış sen uyumuşun hep böyle yapıyo ona veriyorum seni tutsun ben de yemek yapayım diye geldigimde uyutmuş oluyor seni birde bana diyor ne yapayım uyuyakaldı türkü eşliğinde fındık kurdum annen senii yerr  :love9: :love9: :love9:

ne güsel kız oldun sen ya hep yüzüne bakıp öle diyorumm sanaa boyun uzadı biraz kiloda aldık azıcık 8.5 aylık sın tabi böyle devam et  :love9: :love9: uyuyorsun şu an yanı başımda canımm bende iki laf ediyorum şurda ev işlerim bitti ama yemek ne etcem bilemedim  :k06: :k06:

oyun parkına otutturdum seni o ana kadar yapmadıgın bir şeyi yaptın ilk defa baban da vardı şaştık kaldık ikimizde bir döndük se kenara tutunmuşun dizlerinin üstündesin kalkmaya çalışıyorsunn :-ooo :-ooo :nazar: emekleme çaban yok direk yürümeye mi çalışıyosun sen yerim senii :nazar: :nazar:

yürüteç aldık sana her yeri geziyorsunn artık haydi uyandın sen pcye dalmadan sonlandırayım canım kuzumm çooookkkkk seviyorummm seniiiii Allaha emanet olll  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

@Melek Yüzlüm@

minnik kuzummmm annen geldii :love9: :love9: :love9: :opucuk:

8. ayına girmene çok az kaldı tabi bu arada yaşımıza girmenede 4 ay kaldı. Senin dogum gününde güzel fikirim var ama yapabilirmiyim bilmiyorum annem apartmanda ki teyzeleri toplayıp Kuran okutmak istiyorum senin  mevlüdünü yapamadım inşallah istedigimi yapabilirimm :amin: :amin: :amin:

yeni yeni sesler çıkartıyosun heceler söylüyorsunn :nazar: :nazar: adi adi diyosun bana bişiiler yerken sanki daha istiyorum ver der gibisinden hemen kaşıgı agzına koyuyorum mutlu oluyosun gülüyosun bana yerim senii :hungry: :hungry:

saçların yok annecim kel ve çok tatlı bir kızsın :k06: bugün baban sen ben dışarı çıktık hoşuna gidiyor dışarda olmak yarın da çıkmayı düşünüyoruz hava güzel olursa  ::) ::) babişin dogum günü yaklaştı ne alsam bilmiyorum annecim maddi yöndende sıkıntımız var ama ben ona en gerekli olan bişeyi bulup alıcam inşallah :amin:

pazartesi yada salı günü köye gidiyoruz babaannenleri görüceksin 3 ay oldu görmeyeli annecim ilk gidişte alışamıcaksın ama sonra ortama alışıcaksın çok aglamay emi kuzumm :aferin: :aferin: yarın gecede deden geliyor öbürkü güne amcan sonra köye gidiyoruz herkez toplanıyor ama annem babam yok onlar özledim inşallah amcanın dügününe gelirlerde görürüm onları çok özledimmm :y25: :y25: :amin: :amin:
Amcanın dügünü var canım nasipse onu evericez 15 tatilinde sana yenge geliyo bizede yeni bir kişi hayırlısı olsunn :amin: :amin:

şu an ne yapıyorsun ellerini havaya kaldırdın hareket ettiriyorsun yeni ögrendin bunu gölgesiyle oynuyorsun çok tatlı görünüyon kuşumm ya yerim ben seni :hungry: :hungry: gölgeni nasılda anlıyosun bilmiyorumm onun hareketini ellerinle yaptıgını nasıl anlıyorsun bilmem akıllı bıdıgım  :nazar: :nazar: Allaha emanet ol kuzum iyi gecelerr seni çooookkk seviyorumm veeee :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: öpüyorummm

Allaha emanet ol Rabbim seni ve bütün anne kuzularını korusun dermansız dert vermesinnn  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah kuzuyaa  :nazar: :nazar: :nazar:
merak etme annesi benim yegeninmmde saçları azıcıkta yok bile denir yani.şimdi coşuyor maşallah :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: