27 Nisan , 2024, 23:47:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şükürler olsun Rabbim Meleğimi gönderdi...

Başlatan CAN TANEM, 05 Eylül , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: canım benim heşey çok güzel olacak bundan sonra inşallahh  :amin:

CAN TANEM

İnşallah Zeynepcim ara ara adet sancısı gibi girip cıkıyor ama normal dedi doktorum inşallah hersey yolunda gider :amin: :nazar:

melek100lü

CAN TANEM

7 mayıs görünüyor canım babamızın doğum günüde 5 mayıs  :love9: :love9:

melek100lü

:nazar: baksen fıstığa nasılda denk gelmiş öyle  :love9:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Eylül , 2012, 16:49:26
:nazar: baksen fıstığa nasılda denk gelmiş öyle  :love9:

Sorma canım yaa bugün eşimde diyorki Sen 5 mayısta dogurursun askım 7 yi beklemene gerek yok diyor :k06:

melek100lü

:k06: :hieyt: :k06: sağlıklı büyüsünde  mercimeğin denk getirirsiniz onu  2  nolcak ayarlanır

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Eylül , 2012, 17:02:20
:k06: :hieyt: :k06: sağlıklı büyüsünde  mercimeğin denk getirirsiniz onu  2  nolcak ayarlanır

Aman denk gelmesede olur canım yeterki bebeğimi sağlıklı sıhhatli kucağıma alayım :amin: :amin:

xxcansuxx

AYNUR TEBRİK EDERİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ÇOK GÜZEL BİR HABER DRISI DİĞER BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZA OLSUN İNŞ.  :amin: :amin: :amin: :amin:

GÜL GÜZELİ

Aynurcumm tebrik ederim canımmmmmmm  :hello2: Rabbim yavruna sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin inşaAllah  :hieyt: çok sevindimm sabrın mükafatı işte  :nazar:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Eylül , 2012, 20:02:33
AYNUR TEBRİK EDERİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ÇOK GÜZEL BİR HABER DRISI DİĞER BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZA OLSUN İNŞ.  :amin: :amin: :amin: :amin:

Çok sağol canım allah hepinizden razı olsun darısı bekleyen tüm arkadaşlarıma inşallah :amin:

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 06 Eylül , 2012, 20:17:00
Aynurcumm tebrik ederim canımmmmmmm  :hello2: Rabbim yavruna sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin inşaAllah  :hieyt: çok sevindimm sabrın mükafatı işte  :nazar:

Aminnnn canım Çok saol darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah hamile olduğumu her hatırladıgımda dua ediyorum tüm bekleyenlerede nasip et Rabbim diye :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: esracım - 05 Eylül , 2012, 14:33:26
Aynurum eşinin tepkisini çok merak ediyorum.O duyunca ne oldu peki ? Eşine nezaman söyledin ?Birazda onlardan bahset bakalım.

Esracım inaşallah bu sefer mesajımı gönderebilirim  :k06:

Canım basından anlatayım ben pazartesi izne ayrıldım ve annemlere gittim bu ay pek beklentim olmadıgı içinde annemin zoruyla test aldım gece 11 gibi annem unuttuk testi hadi yap dedi anne daha yeni cıktım lavobodan sabah ilk idrarla yapayım dedim ama dinlemedi hadi lütfen yap sabah tekrar test alır yaparsın falan dedi neyse ben lavoboya girdim testi yere bıraktım bi baktım ilk cizgi daha netleşmeden ikizci cizgi cıktı şok oldum yanlışlıkla ovulasyon testimi verdiler acaba diye tekrar takrar kutuya baktım gebelik testi  yazıyordu elimde testle cıktım ama ne haldeyim bilmiyorum anne anne inanmıyorum diyerek cıktım annem baktı pozitifmi kesinmi derken kız kardeşim hastanede nöbetteydi ona haber verdik oda benden sabırsız cıktı abla gel hemen acilden kana baktıralım dedi bu arada saat 12 gibi hastaneye gittik ama benim ayaklarım yere basmıyordu sanki bir yandanda bu ay yaptığım ağır işler aklımdaydı inşallah bişey olmaz diyordum...

Neyse sonra kanda netleşince eşime telefonda haber verdim ama pek sasırmadı cünkü bu ay hem hissediyormuş hemde rüyasında görmüş hamile oldugumu ama ben üzülmeyeyim diye söylememiş bana tabiki çokk sevindi ama ben dün 2. kanı vereceğim için hemen eve gelemedim eşimde dayanamayıp izin alıp geldi dün kanı verdik normalde sonuç 12 de doktorun ekranına düşer dediler tekrar sonuc vermiyorlar ama ben dayanamadım 11 gibi laboratuardan soralım dedim sordum cıkmış dedi hemen ikimiz aynı anda deger kac dedik kızda sonucu yazdırayım siz bakın dedi sonuc kagıdını birbirimizden cekiştirdiğimizi görmeliydiniz tam bi komedi herkes bize bakıyordu neyseki değerim 2 ye katlamıştı görünce derin bi ohh cektim Rabbim herkese yasatsın bu duyguları  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 07 Eylül , 2012, 11:45:43
Alıntı yapılan: esracım - 05 Eylül , 2012, 14:33:26
Aynurum eşinin tepkisini çok merak ediyorum.O duyunca ne oldu peki ? Eşine nezaman söyledin ?Birazda onlardan bahset bakalım.

Esracım inaşallah bu sefer mesajımı gönderebilirim  :k06:

Canım basından anlatayım ben pazartesi izne ayrıldım ve annemlere gittim bu ay pek beklentim olmadıgı içinde annemin zoruyla test aldım gece 11 gibi annem unuttuk testi hadi yap dedi anne daha yeni cıktım lavobodan sabah ilk idrarla yapayım dedim ama dinlemedi hadi lütfen yap sabah tekrar test alır yaparsın falan dedi neyse ben lavoboya girdim testi yere bıraktım bi baktım ilk cizgi daha netleşmeden ikizci cizgi cıktı şok oldum yanlışlıkla ovulasyon testimi verdiler acaba diye tekrar takrar kutuya baktım gebelik testi  yazıyordu elimde testle cıktım ama ne haldeyim bilmiyorum anne anne inanmıyorum diyerek cıktım annem baktı pozitifmi kesinmi derken kız kardeşim hastanede nöbetteydi ona haber verdik oda benden sabırsız cıktı abla gel hemen acilden kana baktıralım dedi bu arada saat 12 gibi hastaneye gittik ama benim ayaklarım yere basmıyordu sanki bir yandanda bu ay yaptığım ağır işler aklımdaydı inşallah bişey olmaz diyordum...

Neyse sonra kanda netleşince eşime telefonda haber verdim ama pek sasırmadı cünkü bu ay hem hissediyormuş hemde rüyasında görmüş hamile oldugumu ama ben üzülmeyeyim diye söylememiş bana tabiki çokk sevindi ama ben dün 2. kanı vereceğim için hemen eve gelemedim eşimde dayanamayıp izin alıp geldi dün kanı verdik normalde sonuç 12 de doktorun ekranına düşer dediler tekrar sonuc vermiyorlar ama ben dayanamadım 11 gibi laboratuardan soralım dedim sordum cıkmış dedi hemen ikimiz aynı anda deger kac dedik kızda sonucu yazdırayım siz bakın dedi sonuc kagıdını birbirimizden cekiştirdiğimizi görmeliydiniz tam bi komedi herkes bize bakıyordu neyseki değerim 2 ye katlamıştı görünce derin bi ohh cektim Rabbim herkese yasatsın bu duyguları  :amin: :amin:
canım yazdıklarını okurken ağlayasım geldi inan  :crybaby2: :crybaby2: yazdıklarını okuyunca gözümün önüne geldi halin.annen ve sen.eşine haber verişin kardeşine haber verişin.Allah ım inşallah isteyen herkese bu duyguyu yaşatır.kimseyi kimseye imrendirmesin.çok zor bir sınav.inşallah hepimizn hayırlı evlatları olur.umarım burdaki arkadaşlarımızında haberlerini bir bir alırız.inşallah iki hafta sonra keseciği görürsünüz ve yine kalp atışını sonra kendini görürsünüz miniğinizin

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Eylül , 2012, 16:47:05
7 mayıs görünüyor canım babamızın doğum günüde 5 mayıs  :love9: :love9:
belki 2 gün erken doğar ikiside olur 5 mayıs  ;)

Sır_Çiçegi

aglattın beni  :y25:

rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguları inş.  :amin: :amin: :amin:

erkeklerin içine ne doguyorsa oluyor gerçekden eşim hamile kalacagım zamanıda cinsiyetinide söledi ben kale almadım ama herşey onun dedigi gibi cıktı :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...