28 Nisan , 2024, 14:42:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şükürler olsun Rabbim Meleğimi gönderdi...

Başlatan CAN TANEM, 05 Eylül , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 05 Eylül , 2012, 10:04:00
Yelizimmm çok sağol canım yaa evet şükürler olsun değerim iyi çıktı 100 bile cıksa sevinecektim ama şükürler olsun doktorda değerin çok iyi dedi ama perşembe günü bebek canlımı değilmi anlarız gebeliginin gidişatını dedi...inşallah 2 ye katlar değerim  :amin: :amin:

Canımmm iyi şeyler düşünnn emin ol ALLAH'ın iziniyle iyi olacak keseyide göreceksin pıtpıtlarıda duyacaksın tekmeleride hissedeceksin Dua et RABBİM sağlıkla hayırlıısyla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: Hemen iğneler başla aman ihmal etme  :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

aynurcum çok sevindim çok şükür iyiki öğrenmişsin kan pıhtılaşması olduğunu bebeğin sana sımsıkı tutunur hiç bırakmaz kucağına gelir annesi hayırlı olsun canım

elfo

aynurcum yaa konuyu gördüm acaba kimyasal gebelik yaşadığında konu açmıştı da eski konu mu dedim. ne güzel bir haber bu. ne kadar şükretsen azdır herhalde. herşeyin bi zamanı varmış ya demekki zaman bu zamanmış Rabbim tamamına erdirsin canım  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Meleğim canım arkadaşım hep destek oldun bana çok sağol iyiki varsın... :opucuk:

Ayşecim çok sağol darısı bekleyen isteyen herkese olsun inşallah...
:amin:
Suzancım çok sağol canım evet canım aslında bu ay hiç beklemediğim için gec bile kaldım doktor iğneyi günde 2 ye cıkardı direk inşallah herşey yolunda gider... Sende tedavinde en güzel sonucu alırsın inşallah canım :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 05 Eylül , 2012, 10:21:23
aynurcum yaa konuyu gördüm acaba kimyasal gebelik yaşadığında konu açmıştı da eski konu mu dedim. ne güzel bir haber bu. ne kadar şükretsen azdır herhalde. herşeyin bi zamanı varmış ya demekki zaman bu zamanmış Rabbim tamamına erdirsin canım  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Evet canım önceki gece annemle sabaha kadar uyuyamadık şükür namazları kıldık çok şükür Rabbim dualarımızı kabul etti inşallah sorunsuz bir gebelik olur sizler içinde hep dua ediyorum inanki   :amin: :amin:

elfo

Alıntı yapılan: moonlight - 05 Eylül , 2012, 10:23:41

Evet canım önceki gece annemle sabaha kadar uyuyamadık şükür namazları kıldık çok şükür Rabbim dualarımızı kabul etti inşallah sorunsuz bir gebelik olur sizler içinde hep dua ediyorum inanki   :amin: :amin:

çok duygulandım  :y25: Rabbim bizlere de mutluluktan sabaha kadar uyumayacağımız günü tez zamanda nasip eder inşaAllah  :amin: :amin: :amin:

ORNA

aynurcum gözün aydın olsun allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: çok mutlu oldum eski üyelerden hamile haberi almak beni çok mutlu ediyor inşallah bizde böyle güzel haber veririz yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: sende hep benim yanımda oldun canım arkadaşım benim  :opucuk:

bundan sonra herşey çok güzel olcak Allah ın izniyle :amin: :amin: :amin:

hesapsız şükürler olsun rabbim isteyen dileyen herkese  nasip

etsin inşallah onlarında yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bnsroni

Tebrik ederim cnm Allah kucağina almayida nasip etsin ins :amin: :nazar:
Darisi isteyen tüm arkadaslara olsun :amin:

elfo

"Ve zamanı geldiğinde, Rabbin sana (kalbindekini) verecek, seni hoşnut kılacak.."
(Duha Sûresi 5. Ayet)

:amin: :amin: :amin: çok şükür  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 05 Eylül , 2012, 10:28:23
Alıntı yapılan: moonlight - 05 Eylül , 2012, 10:23:41

çok duygulandım  :y25: Rabbim bizlere de mutluluktan sabaha kadar uyumayacağımız günü tez zamanda nasip eder inşaAllah  :amin: :amin: :amin:

Aminnnnnnn elifcim benimde dualarım bu yönde...

ailem benden cok heyecanlı inan kız kardesim fakültede hemsire o gece nöbetteydi abla gel hemen kan verelim dedi gece 1 de kan vermeye gittik düşün artık Rabbim sizlerede böyle yasatsın inşallah :amin: :amin: :amin:

elfo

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ORNA - 05 Eylül , 2012, 10:29:13
aynurcum gözün aydın olsun allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: çok mutlu oldum eski üyelerden hamile haberi almak beni çok mutlu ediyor inşallah bizde böyle güzel haber veririz yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:

Darısı en kısa zamanda sizlerin olsun dualarım hep bu yönde :amin:

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 10:31:19
:love9: sende hep benim yanımda oldun canım arkadaşım benim  :opucuk:

bundan sonra herşey çok güzel olcak Allah ın izniyle :amin: :amin: :amin:

hesapsız şükürler olsun rabbim isteyen dileyen herkese  nasip

etsin inşallah onlarında yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Amin meleğim aminnnn  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: bnsroni - 05 Eylül , 2012, 10:32:59
Tebrik ederim cnm Allah kucağina almayida nasip etsin ins :amin: :nazar:
Darisi isteyen tüm arkadaslara olsun :amin:

Çok sağolun darısı bekleyen tüm arkadaslarıma olsun inşallah....

ZéynéP.SimAy

AYyyyyyyyyyy çok sevindiiimmmm çççççççççoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkk  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Allahım hayrılı etsin inaşşallah Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip eder canımmmmm  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış:

CAN TANEM

Çok sağol Zeynebim :opucuk: İnşallah sağlıklı bi gebelik olur Rabbim olmayan isteyen herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: