Şükürler olsun Rabbim Meleğimi gönderdi...

Başlatan CAN TANEM, 05 Eylül , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nescafe

canım hayırlı olsun inşallah bebeğin. rabbim tamamına erdirsin. sağlıkla al kucağına inşallah bebeğini.

๑ஐtek tabancaஐ๑

cnm hayırlı olsun Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin  :amin:

tuba_alanya

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:okuyunca inanamadım çok sevindim canım inşallah sağlıkla kucağınada alırsın çok çok mutlu oldum sabrının mükafatını aldın tebrik ederim dikkat et kendine :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

çokkk sevındım bu habare rabbım tamamını erdırsın ınsallahh  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Çok sağolun kızlar Rabbim hepinizden razı olsun isteyen dileyen herkese yaşatsın Rabbim bu duyguyu :amin: :amin: :love9: :love9:

@@@gözde@@@

gözünüzaydın canım çok sevindim Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 06 Eylül , 2012, 15:09:44
gözünüzaydın canım çok sevindim Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin :amin: :amin:

Çok sağol canım darısı bekleyen herkese olsun inşallah...

CAN TANEM

Kızlar çok şükür değerim 2 ye katlamış 1230 ken bugün 2475 olmuş çok şükür çok mutlu oldum doktorum bebeğin canlı ve sağlıklı bi gebelik dedi 2 hafta sonra gel hem bebeği hem kalp atışını görelim dedi kalbim küt küt etti öyle deyince  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlısıyla kalp atışını duymakta nasip olur inşallah...
:amin: :nazar: :amin:

Balböceği

FİGENN

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Eylül , 2012, 16:19:12
Kızlar çok şükür değerim 2 ye katlamış 1230 ken bugün 2475 olmuş çok şükür çok mutlu oldum doktorum bebeğin canlı ve sağlıklı bi gebelik dedi 2 hafta sonra gel hem bebeği hem kalp atışını görelim dedi kalbim küt küt etti öyle deyince  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

şükürler olsun canım yaaa Allah kalp atışını duymayı kollarına almayı nasip etsin inşallah  :amin:   :hello2:   :hieyt:

CAN TANEM

Sağol Edacım darısı tüm bekleyen arkadaşlarıma inşallah.... :amin: :amin: :love9:

Figen canım darısı en kısa zamanda sana olsun inşallah canım tüm kalbimle dua ediyorum  :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Eylül , 2012, 16:19:12

maaşallah canım çok güzel bi haber bu

melek100lü

:love9: :love7: :nazar: inşallah kalp atışlarınıda duyacaksın çok sevindim canım senin adına  :opucuk: :nazar:

CAN TANEM

İnşallah meleğim hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarım inşallah  :amin: :nazar: