27 Nisan , 2024, 22:34:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şükürler olsun Rabbim Meleğimi gönderdi...

Başlatan CAN TANEM, 05 Eylül , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

serserim

anammmmmmm canım ya ben bu güzel haberi nasıl oldu görmedimmmmmmm :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
canım benim gözün aydın ay çokkk sevindimmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah tamamını erdirsin canım kucağına aldığın günleride göstersin inşallahhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :wav: :wav:  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: serserim - 07 Eylül , 2012, 17:58:14
anammmmmmm canım ya ben bu güzel haberi nasıl oldu görmedimmmmmmm :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
canım benim gözün aydın ay çokkk sevindimmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah tamamını erdirsin canım kucağına aldığın günleride göstersin inşallahhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :wav: :wav:  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Aminnn canım benim çok sağol Rabbim o günleride gösterir bizlere inşallah  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun insallah sagliklan kavusursun bebisine  :opucuk: :opucuk: sende cok bekledin yanlis hatirlamiyosam insallah artik bebisinin gelmesine gün sayarsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2012, 00:58:49
hayirli olsun insallah sagliklan kavusursun bebisine  :opucuk: :opucuk: sende cok bekledin yanlis hatirlamiyosam insallah artik bebisinin gelmesine gün sayarsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Amin canım inşallah  :nazar: :amin:  Bunada da şükür ama 14 ay oldu bekleyeli canım Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım haberi görünce çok sevindim kaç gündür siteye giriş yapamıyordum yazamadim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tadını çıkar bundan sonra çok mutlu oldum ınan ki

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Eylül , 2012, 20:42:45
canım haberi görünce çok sevindim kaç gündür siteye giriş yapamıyordum yazamadim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tadını çıkar bundan sonra çok mutlu oldum ınan ki

Cananım çok sağol cnm benim şükürler olsun Rabbime dualarım kabul oldu... :love9: :love9:

Bende seni merak ediyordum canım en son bebeklerin iyi oldugunu yazdın aslında aramak istedim ama müsait olurmusun diyede rahatsız edemedim... İnşallah bebişlerin iyilerdir canım ve ikisinide sağlıcakla kucağına alırsın  :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

şimdilik iyiyiz canım çok şükür ya valla çok sevindim ama giremedim inş sorunsuz hamilelik geçirirsin sorun olunca çok zor oluyor darısı diğer arkadaşların başına canım benim inş hesşey yolunda gider

dilekibrahim

çok sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsin bebişinini sağlıcakla kuçağına almayı nasip etsin inş

CAN TANEM

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 09 Eylül , 2012, 20:50:21
çok sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsin bebişinini sağlıcakla kuçağına almayı nasip etsin inş

Aminnn canım  inşallah :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Eylül , 2012, 21:03:14
şimdilik iyiyiz canım çok şükür ya valla çok sevindim ama giremedim inş sorunsuz hamilelik geçirirsin sorun olunca çok zor oluyor darısı diğer arkadaşların başına canım benim inş hesşey yolunda gider

Aman cananım sende bebeklerde iyi olun hep iyi haberler alalım bizlerde :amin: :nazar:

senayy88

ayy giremiyodum hiç şöyle bi bakayım dedim çoksevindimm aynurcum ya anlatamam bak gönderdi Rabbim yavrunu canım benim ya hayırlısıyla kucağında gördüğün günlerde çabucak gelsinnn tebrik ederimmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: senayy88 - 12 Eylül , 2012, 15:01:21
ayy giremiyodum hiç şöyle bi bakayım dedim çoksevindimm aynurcum ya anlatamam bak gönderdi Rabbim yavrunu canım benim ya hayırlısıyla kucağında gördüğün günlerde çabucak gelsinnn tebrik ederimmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aminnn inşallah  :amin: :amin:
Çok sağol Şenaycım  :opucuk:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:AYNURCUM CANIM BENİM TEBRİKLER NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM TÜM SAYFALARI TEKTEK OKUDUM AGLAYARAK RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ ÇOK ŞÜKÜR DARISI MELEĞİNİN KOKUSUNU DUYMAYA OLSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ayy - 16 Eylül , 2012, 15:30:41
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:AYNURCUM CANIM BENİM TEBRİKLER NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM TÜM SAYFALARI TEKTEK OKUDUM AGLAYARAK RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ ÇOK ŞÜKÜR DARISI MELEĞİNİN KOKUSUNU DUYMAYA OLSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

Ayşecim canım benim çok sağol tek temennim en kısa zamanda sizlerinde meleklerinize kavusmanız inanki Rabbim bu duygudan kimseyi mahrum koymasın çok zor bi durum...

İnşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde bebeğimi kucağıma alırım... Darısı en kısa zamanda sana olsun inşallah canım  :amin: :amin:

ayy

inşallah Aynurcum bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın rabbim :amin: :amin:güzel bi gebelik geçirirsin tatlım inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :nazar: