28 Nisan , 2024, 04:43:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinciye annelik

Başlatan sudemcik, 11 Ocak , 2007, 18:09:22

« önceki - sonraki »

sudemcik

Herkese merhaba 2. anne olmaya hazırlanıyorum 4 yaşında oğlum var,acaba doğru zamanmı :-\

Emine

11 Ocak , 2007, 18:12:07 #1 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2007, 17:04:29 Emine

Tam zamanı bence canım çocuklar arası çok fazla yaş farkı olması iyi birşey değil.Benim kardeşimle aramda 2 yaş var arkadaş gibi büyüdük.Zaman kötü iki kardeşin arkadaş olarak büyümesi en güzeli.Bazı durumlarda evde kalıp oynayabilirler.İleride de birbirlerine destek olurlar.Ben sezeryan olduğum için 2 sen beklemem gerekiyor yoksa hemen bile yapardım kızım 4 aylık şimdilik :) Sen normal doğum mu sezeryan mı oldun?

sudemcik

Merhaba eminecim ben normal doğum yaptım,yavrunu da Allah sana bağışlasın ;)Oğluma eskisi gibi zaman ayıramamaktan korkuyorum ama, arkadaşlar şimdi sana öyle geliyor doğsun bak hiçte öyle olmadığını göreceksin diyorlar :)

Emine

Zaman ayırırsın merak etme ben o kadar yorgunum ki bilirsin başlarda olan olayları :) Yine de mümkün olsa hemen hamile kalırdım.Yaş ilerledikçe insan daha bi güç bulamaz kendinde herhalde bende 2. çocuğu kızıma arkadaş olsun diye istiyorum ilerde de birbirlerine destek olurlar

elif

Sudemcik benim 3, 5 yaşında bir kızım var kısmet olursa bende artık istiyorum ikinci bebeği çok fazla yaş farkı iletişimi güçleştirir diye düşünüyorum bende.. Rabbim hayırlısını versin hepimize...

elif2006

benimde bebegim 6aylık ikinciçoçuk 4 yasında olsun istiyorumama hayırlısı. kolik bebek oldugu için korkuyorum aslında ikinci bebege. cok zorlandım.

minekavlak

benim oğlumda 2,5 yaşında.bende istiyorum ama sanırım biraz kilo vermem gerek.72 kiloyum.en azından bi 65 e düşmem lazım..allah herşeyin hayırlısını,hayırlı zamanda versin..

rumeysa

HERKESE MERHABA İŞTE GELDİM BURDAYIM ::) YENİ FORUM HAYRILI UGURLU BOL HAMİŞLİ ŞİŞ GÖBÜŞLÜ OLSUN İNŞ. HERKESE UGUR GETİRSİN
MUTLU HAYIRLI PAYLAŞIMLARA İNŞ.

;) ;)
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

minekavlak

hoşgeldin arkidişim.inş. seninde haberini rez vakitte alırız..amin. ;)

rumeysa

sagol mine inş. canım yaaa inşş.
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

ÇİTLENBİK

rümeysacım anladığım kadarıyla çok istiyorsun.
inşallah canım 2007 de anne olursun..hayırlısıyla..
mine sen dur bakalım ..
daha kerem büyümediki.aaa :o
bana ne oluyorsa :D

minekavlak

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 12 Ocak , 2007, 16:43:26
rümeysacım anladığım kadarıyla çok istiyorsun.
inşallah canım 2007 de anne olursun..hayırlısıyla..
mine sen dur bakalım ..
daha kerem büyümediki.aaa :o
bana ne oluyorsa :D
ayıp ettin arkadaşım.sen keremin teyzesi değilmisin?sen karışmicanda kim karışcak? :-* :-*

ÇİTLENBİK

bende aslında ikinciyi düşümüyor değilim.
ama önemli olan ilk çocuğun psikolojisi.
bu yüzden en az dört yaş dr.diyor..olacakmış..
kıskançlık oluşmasın diye bakalım sabah ola hayrola

sudemcik

Merhabalar ben geldiiiiiim ve hamileyim kızlaaaaaar :hello2:

Emine

bebişin hayırlı olsun canımm :love1: