İkinciye annelik

Başlatan sudemcik, 11 Ocak , 2007, 18:09:22

« önceki - sonraki »

minekavlak

sudemcik tebrikler :wav:.ilk bebeğin mi yoksa 2. mi? ::)

ÖZLEM

SUDEMCİK TEBRİK EDERİM İNŞALLAH SAĞLIKLI Bİ BEBİŞİN OLUR
BEN BEBİŞİM OLMADAN ÖNCE ÇALIŞIYORDUM.TABİ DOĞUMA 15 GÜN KALINCAYA KADAR ŞİMDİ DE ÇALIŞMAK CANIM İSTEMİYOR ONU BIRAKAMIYORUM."ANNEMDE O ZAMAN Bİ TANE DAHA YAP ONUDA BİRAZ BÜYÜTÜP ÖYLE BAŞLARSIN DİYO" AMA GÖZE ALAMIYORUM.ÇOK HARAKETLİ Bİ KIZIM VAR.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ღ°cerenay.♥.

benimde kızım çok hareketli,ama yaş geçmeden ikinci olsun dedim(gerçi planlı olmadı ama istiyorduk).
çocukların arasında da fazla yaş farkı olmaması daha iyi bence .

bu arada tebrik ediyorum seni suddemcik ,Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasipetsin

Sheherezade

Iyi geceler arkadaslar,

araniza yeni katildim biraz acemiyim bu yuzden kimse kusuruma bakmasin simdiden :tongue3:

bende kendimi kisaca tanitayim.. 26 yasindayim 3 bucuk yasini gecmis yakinda 4 yasinda olacak dunyalar guzeli bi kuzucugum kizim  var  :love7: esimle kisa bir sure önce karar verdik ikinci bebemize hepimiz hakkinda hayirli olsun insallah hatta ne yalan söyleyim calismalara basladik  :toothy10: kendimi 1 haftadir cok tuhaf hissetmeye basladim bakalim görelim :)

Pamusum sen benim DÜNYAMSIN...

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin Sheherezade ,hayırlısı olsun,sizinde ikincinin zamanı gelmiş   :D,bazıları uzun aranın daha iyi olacağını söylüyor,kendimizi toplamak açısından yani... ama bence araları az olsun ikisi birden büyüsün :)

Sheherezade

hosbuldum cnm tsk ederim ... evet geldi hatta gecti gecikti diyebilirim  ;D kizim mayista 4 yasina basior .. ben hamile kalacamda doguracamda tey tey tey :D bence aralarindaki yas en fazla 2 olmali arkadas gibi buyumeliler.. ama islerimden dolayi bi turlu karar veremedim korktum hep daha ilki bu kadar zor buyuturken buyuk sorumluluk cocuk buyutmek.. ama bebe sevdasi agir basiyor artik herseyden cok istemeye basladim... Allah hepimize hayirli saglikli bebeler versin insallah en kisa zaman icinde   :binkybaby:

ღ°cerenay.♥.

amin ,bana veerdi ya ,hayırlısıyla doğurmak nasip etsin inşallah :D

Sheherezade

oy oy oy ne guzel  :icon_flower: cok sevindim senin adina cnm hayirlisiyla, saglikla  dogurmak nasip etsin insallah rabbim... darisi benim basima  :toothy10:

NURSIMAnınANNESI

Tebrikler, :wav:, darısı benim ve tüm ilinci bebiş isteyenlerin başına :hello2:
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

jbdun

sudemcik tebrikler canım :D  :wav:

sheherezade hoşgeldin foruma ve de seni de tebrik edebilirim galiba dimi? :icon_scratch: ;D

SEVİNÇ

Sudemcik,tebrikler anım.Bu sorun bende de var.
Oğlum kardeşi doğduğunda 3 yaş 2 aylık olmuş olacak.Korkularım ilgimin ona azalıp,azalmayacağı.2.çocuk gelince oğlum köşeyee atılmış gibi mi olacak yoksa...Yoksa abilik olgusu gelişecekmi,daha çok mu küçük? Sorular sorular .
Hayırlısı bakalım.

Sheherezade

31 Ocak , 2007, 00:24:08 #26 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2007, 00:29:08 Sheherezade
jbdun :))) hosbuldum  öncelikle cnm sagol... insallah  ya daha belli degil yani ben eminim hislerimden umarim yanilmam .. su önümüzdeki 10 gun icinde varmi yokmu ögrenmis olucam  ;D

ya bencillik etmisim kusura bakmayin arkadaslar darisi elbette hepimizin tum anne olmak isteyen arkadaslarin basina ...

AMINNNN :)

yeşilim

iki çocuk arasındaki yaş farkının 4 olmasının ideal olduğunu söylemişti bana doktorum, bu durumda seneye hamilelik düşünmeliyim sanırım :love9: hadi hayırlısı  :occasion5: ...

yeşilim

ideal yaş farkı 4 ama biz onu 3 e düşürsek çok mu erken olur acaba????  :-[

ღ°cerenay.♥.

valla bence iyi olur beraber büyürler ,büyüme sıkıntılarını yakın dönemde geçirirler,bir kere yaşarsın biter...daha bunun okul zamanı var yani.. 8)  :D